mala mrsava kuca iz ovce

mina21bg

Aktivan član
Poruka
1.778
u ovci je vec duze veme-kost i koza..


ljudi pomozite!
nasla sam joj smestaj da se oporavi i ugoji,i mozda i dom..da li neko hoc eu ponedeljek ujutru samnom u ovcu da je uzmemo .ja ne smem vise na svoju licnu kartu..pa mi treba neko ko ima samo jednog psa il ni jednog da je uzme na sebe!mogu da je uzmem samo kao vlasnickog psa.

 
Cao imam par ljudi koje cu pitati. Vec sam uzela na svoju licnu kartu samo nemam pojma da li jednog ili dva duga prica, videcu da li ja mogu na svoju. Ako ti to nesto znaci. Zvacu i te ljude. Kontaktiraj me, nadam se da mogu da joj pomognem. Ljubica
 
Ako saznam i za to javljam ti. Ja malo ljudi znam koji voze. A ti sto voze su na poslu. Cim uspem javljam ti jos nesto:) Nadam se da ce sa kucom biti sve ok . Tek sam skoro na forumu, ali se trudim da pratim i pomognem ako sam u mogucnosti, Poz i srecno:D
 
Cao, nasla sam drugaricu moze da vozi posle petka, samo da joj platimo gorivo. Sve ostalo cemo se dogovoriti ako ti odgovara. Sta je sa kucom sa smrskanom nogom? Kako je tvoj pas prosao kod veterinara? Pomazi ih u moje ime. Da li je onaj 063 tvoj mob?
poz Ljubica:)
 
jeste ljubice onaj 063 je moj brmoja kuca je ok.ona sa smrskanom nogom je isto relativno ok.isprimala je terapiju sada pije kalcijum..videcemo.za ovu iz ovce cekamo smestaj pa javljam.imam jos jednu varijantu za prevoz ponudjenu..javljam sve cim saznam kad mozemo da je uzmemo.pozz i hvala!
 

Back
Top