Prijatelj=Devojka??

POP Mare:
A da joj ja kazem da mi se svidja i sta osecam prema njoj pa neka mi kaze da li ima sanse da se mi smuvamo.Ako joj se svidjam neka me pozove a ako ne neka mi kaze to u lice :twisted: Jedan drug moj je tako uradio sa devojkom koja je imala decka tada pa je cekao godinu dana i kad je ona raskinula onda ga je pozvala i oni su se smuvali.Sta vi mislite o tome?

iskreno??? :evil: pateticno... pa, da mene neki lik na kog se lozim zove godinu dana posle mog starta, ne da bi ga ubila, nego....

lozio si nas, jel da? ;)
 
malecka:
POP Mare:
A da joj ja kazem da mi se svidja i sta osecam prema njoj pa neka mi kaze da li ima sanse da se mi smuvamo.Ako joj se svidjam neka me pozove a ako ne neka mi kaze to u lice :twisted: Jedan drug moj je tako uradio sa devojkom koja je imala decka tada pa je cekao godinu dana i kad je ona raskinula onda ga je pozvala i oni su se smuvali.Sta vi mislite o tome?

iskreno??? :evil: pateticno... pa, da mene neki lik na kog se lozim zove godinu dana posle mog starta, ne da bi ga ubila, nego....

lozio si nas, jel da? ;)
Ovo za tog decka je ziva istina imam dokaze i on je na forumu samo da se zna
 
POP Mare:
malecka:
POP Mare:
A da joj ja kazem da mi se svidja i sta osecam prema njoj pa neka mi kaze da li ima sanse da se mi smuvamo.Ako joj se svidjam neka me pozove a ako ne neka mi kaze to u lice :twisted: Jedan drug moj je tako uradio sa devojkom koja je imala decka tada pa je cekao godinu dana i kad je ona raskinula onda ga je pozvala i oni su se smuvali.Sta vi mislite o tome?

iskreno??? :evil: pateticno... pa, da mene neki lik na kog se lozim zove godinu dana posle mog starta, ne da bi ga ubila, nego....

lozio si nas, jel da? ;)
Ovo za tog decka je ziva istina imam dokaze i on je na forumu samo da se zna
hmmmmmm.... pitam se ko li je to?
 
Iskrena da budem,bila sam sa deckom 7 godina,poslednje 2 smo non stop raskidali i mirili se.onda je naleteo novi,kao sprijateljili se,super smo...Rekao mi je da mi se svidja,ali je morao da priceka 9 meseci da se ja odlucim dal se on meni svidja :D :D :D :D
Onda se ovaj sto sam bila sa njim 7 godina seti da bi mozda mogli da se verimo i uzmemo,a ja 9 meseci,ocu necu i na kraju raskinemo,smuvam se sa ovim i posle godinu ipo dana mi postane muz!
 
Iceman:
POP Mare:
Kako dati do znanja devojci koja mi je za sad samo prijatelj, ali ne znamo se bas dugo(par meseci),da mi se svidja.Posto kako god da pricamo ona samnom prica ko da sam joj drug i burazer.Da li da joj otvoreno kazem sta mislim i osecam ili da malo taktiziram i kako?
Imo sam i ja taki problem, palamudio sam se i premisljao jako dugo sta da uradim do jednom nisam popiizdeo i izvadio kitu kad smo bili sami. Dobio sam samar ali i ona po pichci. Nije se bunila.
hahahahah e morala sam da se nasmejem al onako slatko,svaka ti cast !!!
 
E ljudi necete verovati sta mi se desilo danas.Znaci posto je kraj sezone nisam je vidjao jedno 5 dana i taman sam malo zaboravio na nju i bilo mi je lakse kad ono ... Sretnem je danas kad sam se vracao sa basketa u mom kraju kao cekad drugaricu da voze rolere ma da....Kolike su sanse da se to desi??Malo se sudbina poigrava samnom.Ima da poludim samo jos malo.Sada ce me njen lik ponovo proganjati u glavi ufff...
 
POP Mare:
Evo da vam opisem kako stvari stoje trenutno...Ja i ona treniramo zajedno u klubu par meseci tamo sam je i upoznao i kao sto sam rekao ona mi se svidja mnogooo ali smo za sada samo ortaci.Sad vise ne treniramo jer se sezona zavrsila.Treba 22.jula da idemo zajedno na pripreme na more...Posto je poznajem samo par meseci nebih rekao da mi je super drugarica pa da veza sa njom nije moguca.Ja se njoj sigurno svidjam jer se samnom nebi ni druzila da nema tu neke privlacnosti.Jos jedna stvar, kada se budemo vratili sa priprema ja vise necu trenirati tako da mislim da ona nema sta da se brine oko toga ako se budemo smuvali da ce da me vidja u klubu...Ako se budemo smuvali i ja je budem izgubio kao druga i prijatelja nece mi biti mnogo zao jer sta ce meni drugarica koja je 4 god. mladja od mene.I za kraj sta vi predlazete da li da joj na moru sve kazem sta osecam pa sta bude bice...???
Jao vago moja...mani bre mnogo da pricas poznajem vas u dusu znate brate da udavite pricom :D Malo pricaj recima vise to cini delima predji na stvar,kao na primer pozovi je u setnju plazom pa je iznenada poljubi ima da deluje kad ti kazem 8) Mislim slusaj mene skorpija sam ali ipak radi kako znas :wink:
 
Evo a sad malo ja :lol: Moram da napisem ukratko kako se meni tako nesto desilo nedavno.. 5 godina sam imala straaasnog ortaka, slagali se zezali se, svadjali se mirili.. bio mi skoro ko stariji brat. I pre jedno mesec dana mi je priznao da je vec 2 godine zaljubljen u mene, da je morao da prizna jer mu je sve postalo previse i da radim sa tim sta hocu :)
Prva reakcija je naravno bio sok.. ali za par dana kad se sve to slegnulo u mojoj glavi, shvatila sam da je on ustvari savrsen za mene, da ja celo vreme trazim onog The One - a on mi godinama stoji pred nosom. Sad smo zajedno.. i puno se volimo, zaljubljeni smo do bola. Bila sam slepa i da nije skupio hrabrosti i rekao mi, mi nikad ne bi bili zajedno. Ako idete zajedno na more, to ti je savrsena prilika da joj kazes, samo pazi na dobar tajming. Nemas sta da izgubis.. sam si rekao da ti ne treba 4 godine mladja drugarica, zar ne?
Samo napred.. javi sta je bilo :)
 
Nepotpisana:
Evo a sad malo ja :lol: Moram da napisem ukratko kako se meni tako nesto desilo nedavno.. 5 godina sam imala straaasnog ortaka, slagali se zezali se, svadjali se mirili.. bio mi skoro ko stariji brat. I pre jedno mesec dana mi je priznao da je vec 2 godine zaljubljen u mene, da je morao da prizna jer mu je sve postalo previse i da radim sa tim sta hocu :)
Prva reakcija je naravno bio sok.. ali za par dana kad se sve to slegnulo u mojoj glavi, shvatila sam da je on ustvari savrsen za mene, da ja celo vreme trazim onog The One - a on mi godinama stoji pred nosom. Sad smo zajedno.. i puno se volimo, zaljubljeni smo do bola. Bila sam slepa i da nije skupio hrabrosti i rekao mi, mi nikad ne bi bili zajedno. Ako idete zajedno na more, to ti je savrsena prilika da joj kazes, samo pazi na dobar tajming. Nemas sta da izgubis.. sam si rekao da ti ne treba 4 godine mladja drugarica, zar ne?
Samo napred.. javi sta je bilo :)
I ja cu to isto da uradim pa ce nadam se i ona da bude pametna i da reaguje kao ti na kraju.Nego ajde daj mi neki savet kako ti je on to rekao,kad,gde koji je pravi trenutak kako si ti tada reagovala kad si cula...??Ja ne znam kako je on izdrzao toliko godina da mu budes drugarica svaka mu cast :) Zato ja necu sebe da mucim ja je znam pola godine pa cu odma da joj kazem sve jer ne mogu da je gledam kao druga i da se druzim naprosto ne mogu :roll:
 
POP Mare:
Nepotpisana:
Evo a sad malo ja :lol: Moram da napisem ukratko kako se meni tako nesto desilo nedavno.. 5 godina sam imala straaasnog ortaka, slagali se zezali se, svadjali se mirili.. bio mi skoro ko stariji brat. I pre jedno mesec dana mi je priznao da je vec 2 godine zaljubljen u mene, da je morao da prizna jer mu je sve postalo previse i da radim sa tim sta hocu :)
Prva reakcija je naravno bio sok.. ali za par dana kad se sve to slegnulo u mojoj glavi, shvatila sam da je on ustvari savrsen za mene, da ja celo vreme trazim onog The One - a on mi godinama stoji pred nosom. Sad smo zajedno.. i puno se volimo, zaljubljeni smo do bola. Bila sam slepa i da nije skupio hrabrosti i rekao mi, mi nikad ne bi bili zajedno. Ako idete zajedno na more, to ti je savrsena prilika da joj kazes, samo pazi na dobar tajming. Nemas sta da izgubis.. sam si rekao da ti ne treba 4 godine mladja drugarica, zar ne?
Samo napred.. javi sta je bilo :)
I ja cu to isto da uradim pa ce nadam se i ona da bude pametna i da reaguje kao ti na kraju.Nego ajde daj mi neki savet kako ti je on to rekao,kad,gde koji je pravi trenutak kako si ti tada reagovala kad si cula...??Ja ne znam kako je on izdrzao toliko godina da mu budes drugarica svaka mu cast :) Zato ja necu sebe da mucim ja je znam pola godine pa cu odma da joj kazem sve jer ne mogu da je gledam kao druga i da se druzim naprosto ne mogu :roll:

Kako mi je rekao.. zezali smo se nesto i odjednom se malo uozbiljio i sa nekim strasno sweet pogledom rekao "Ej bleso.. moram nesto da ti kazem". I ja reko "aj udri".. i onda je jednostavno rekao "Pet godina se znamo, a meni se cini da se znamo citav zivot..znas ono kako sam ja uvek trazio nekog koga cu voleti zauvek? e, tebe volim oduvek.. Volim te."
Kad nisam pala da dupe.. oba su mi oka stala. Sok. Mislim da sam tad prvi put u tih 5god.ostala bez texta. E da.. bila sam prvo ubedjena da se sali, a on nije mnogo komplikovao dalje, rekao je da se ne zeza, da nije hteo da me zbuni ali i da nije hteo da se pati jos narednih 5godina. Nek razmislim i nek znam da ce on uvek da me voli.
Otisla sam kuci i sledecih nekoliko dana nisam mogla da se opasuljim.. culi smo se telefonom, razgovarali, videli se i dalje se sve desilo samo. I sve spontano..
Nemoj puno da komplikujes, to ti je moj savet. Smisli samo kako ces da joj kazes, da se ne zbunis kad dodje taj trenutak :) Kako ce ona da reaguje puno zavisi od toga dali sluti.. malo mi je sumnjiva, mozda ipak zna? :D Zbunice se.. nemoj da navaljujes sa nekim poljupcima, daj joj vremena da dodje sebi :D ..i dalje zaista sve ide samo. Cak i ako te odmah odbije pricom "samo prijatelji" budi i dalje nice.. nikad se nezna kad ce se predomisliti? :wink:
Sve u svemu.. samo lezerno :) I da nam javis sta je bilo jesi cuo :D :D :D
 
Ja sam imao takvu situaciju-bio sam mladji brat,bio sam joj smesan...a kad bi je video zakopao bi se.
Jednoga dana ja je slucajno sretnem,i kazem joj ama bas sve.Naravno,nista nije bilo.Posle 4 godine se javlja i zove me za rodendan (kucka) i kao hoce da budemo drugari.Ja necu..ona mi se bas svidja.Tako da se opet vise ne druzimo.
Mislim da sam pogresio sto sam joj odjednom rekao.Trebalo bi malo da je zadirkujes,zezas,pa kuliras,pa...ne znam,ali trebalo bi da pocnes polako.
 

Back
Top