web hosting

W

Wizard32

Gost
Moze li neko da mi predlozi neki dobar hosting.Hteo bih da registrujem domene .com i .co.yu
Naravno vidim da cene poprilicno varijaju pa bi valjalo
da i taj odnos cena : kvalitet bude dobar.
Jos nesto interesuju me iskljucivo domaci hostinzi da bi ja ,a i ostali mogli da pristupe mom sajtu iz @lite rezima.
Poludecu od ovih free hostinga.Cisto gubljenje vremena!

Neki lik mi je bio poslao link za njegov sajt gde oni nude usluge web hostinga ali sam ja tu poruku obrisao pa ga molim ako procita ovo da mi opet posalju takve jednu poruku na onu istu adresu.Hvala puno :P
 
Hmmm... Postoji nekoliko firmi koje nude hosting, ali ja sma upoznata samo sa onim sto nudi Verat. Registruju domene (.com domen kosta 1800 dinara, a hosting za godinu dana 1000 din). Dobijas: 100 MB, 50GB protoka, PHP, CGI, jednu MySQL bazu, 1 mail forward. Ne dobijas: subdomene i email.

Pretpostavljam da vec znas sta nudi Verat, ali to je jedini host cije detalje znam.

http://vhost.verat.net/
 
Nisam ni rekla da je najbolje, vec da je to jedino nase za koje sam sigurna sta nude.
Glavni proglem sa Veratom je sto nije ujednacen: sa jedne strane, daju 50GB protoka, a i sam server je veoma brz; ali sa druge, ne dobijas subdomene i sl.
I, da, daju samo jednu bazu, ali ja je i onako koristim za mnogo razlicitih stvari, tako da mi to nije problem.
 
O.K. Čoveče dobra je to ponuda samo mi reci sto niste uradili prezentaciju i na srpskom jeziku.Stvarno bi mi bilo mnogo lakše da se odlučim baš za Vaš server kada bih mogao da razumem svaku reč koju pročitam.Ovako ... ?
 
Ma daj ljudi,
platio sam kod ovih mr-hosting.net 3 meseca hostinga i nikad vise. :x
Evo vec 24h mi sajt nije dostupan i to nije prvi put :evil:
Oni kao kazu to nije do njih vec do amerikanaca jer je kod njih servere,bla,bla,bla.... :?
Ma daj stvarno krajne neprofesionalno :evil:
Jos mi nije sajt dostupan preko @lite ili @sezam rezima. :roll:
Da covek ne poveruje :!:
Ja sam sad probao kod njih i nikad vise :!:
Predlozite mi nekog profesionalnijeg :P
Pozdrav 8)
 
wizard32:
Ma daj ljudi,
platio sam kod ovih mr-hosting.net 3 meseca hostinga i nikad vise. :x
Evo vec 24h mi sajt nije dostupan i to nije prvi put :evil:
Oni kao kazu to nije do njih vec do amerikanaca jer je kod njih servere,bla,bla,bla.... :?
Ma daj stvarno krajne neprofesionalno :evil:
Jos mi nije sajt dostupan preko @lite ili @sezam rezima. :roll:
Da covek ne poveruje :!:
Ja sam sad probao kod njih i nikad vise :!:
Predlozite mi nekog profesionalnijeg :P
Pozdrav 8)

Zaista nije do vlasnika vec do servera, nije da branim vlasnika nego i amrei znaju da za*ebavaju. Ratko ce sigurno dati nesto za izvinjenje, kao sto Ignis rece kada se to desilo prosli put dao je jedan mesec za dzabe.
 

Back
Top