moze li neko definitivno da mi da pravi odgovor u vezi ISDN

  • Začetnik teme tinki-vinki
  • Datum pokretanja
T

tinki-vinki

Gost

Molim vas,ko zna zna neka mi kaze zasto ne mogu da idem na tudji nalog kad mi nestanu sati,a imam ISDN?
preko ptt-a sam...
neki mi kazu da ne mogu da koristim niciji nalog zato sto imam ISDN i zato sto telekom ne dozvoljava da idem na druge naloge.Nije logicno,ali svakoga koga sam pitala daje drugi odgovor,a u posti nemaju pojma,tako da stvarno vise nemam koga da pitam!
 
tinki-vinki:

Molim vas,ko zna zna neka mi kaze zasto ne mogu da idem na tudji nalog kad mi nestanu sati,a imam ISDN?
preko ptt-a sam...
neki mi kazu da ne mogu da koristim niciji nalog zato sto imam ISDN i zato sto telekom ne dozvoljava da idem na druge naloge.Nije logicno,ali svakoga koga sam pitala daje drugi odgovor,a u posti nemaju pojma,tako da stvarno vise nemam koga da pitam!
I ja imam ISDN i bez problema koristim 2 naloga ali su oba moja {sezampro i eunet}.Nerazumem kako ne mozes da koristis tudji nalog.Pretpostavljam da mislis da ti neko koga znas da njegov username i password pa da se ti ulogujes preko njegovog naloga.Ja posteno receno nisam probao tu varijantu ali sam siguran da ako ti daju prave podatke da to moze.Znaci da je jedini razlog sto nemozes da koristis tudji nalog taj sto nemas pravi username i password.
Jos nesto:Ako pokusavas da se ulogujes preko onih provajdera preko brojeva 041/xxx-xxx sto se placa kasnije preko tel.racuna znaj da to za ISDN ne funkcionise!
Pozdrav :wink:
 

Back
Top