I Šiptari napraviše autoput kroz Albaniju - samo naša vlast, ništa
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 68

Tema: I Šiptari napraviše autoput kroz Albaniju - samo naša vlast, ništa

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

Thumbs down I Šiptari napraviše autoput kroz Albaniju - samo naša vlast, ništa

Albanija: Otvoren autoput ka Kosovu
    25. jun 2009. | 17:35 | Izvor: Beta
    Tirana -- Albanski premijer Sali Beriša otvorio je autoput kroz Albaniju prema Kosovu, čija je izgradnja koštala milijardu evra.

Beriša je novootvoreni put nazivao "koridorom prijateljstva i mira". Ceremoniji otvaranja autoputa u Rešenu, 60 kilometara severno od Tirane, prisustvovao je i turski premijer Redžep Tajip Erdogan, pošto je turska kompanija učestvovala u izgradnji puta.

Premijer Kosova Hašim Tači nije prisustvovao ceremoniji, iako je to bilo najavljeno, a saradnici albanskog premijera nisu bili dostupni da kažu razlog njegovog odsustva, javio je AP.

Autoput, dug 170 kilometara, koji prolazi planinskim delovima na severu Albanije, Tirana smatra ne samo važnom trgovinskom vezom sa Kosovom, već i sa drugim zemljama Balkana i centralne Evrope.

Put je otvoren uoči parlamentarnih izbora u Albaniji u nedelju, iako neke deonice još nisu završene.

"Ovo je koridor prijateljstva i mira... Ovaj koridor će služiti ne samo Albancima, već i Makedoncima, Srbima, Bosancima, Bugarima i svima drugima", izjavio je Beriša.

Na ceremoniji otvaranja, Erdogan je rekao da će autoput doprineti razvoju Kosova nakon što se osamostalilo.

U izgradnji autoputa, koji uključuje i tunel dug 5,5 kilometara, učestvovali su turska firma Enka i kompanija Behtel internešenal iz San Franciska.

Autoput se prostire od luke Drač do graničnog prelaza Morina prema Kosovu.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=06&dd=25&nav_category=167&nav_id=367954

-------------

E sad me je stvarno sramota sto sam Srbin....

I najveci neradnici probisveti i lopovi u Evropi uspese za ovih 10 godina da naprave autoput , a mi - nista . Placamo najvece registracije u Evropi gledano prema prihodima, placamo najskuplje gorivo, imali smo najvece carine na uvoz automobila i nista - toliko nesposobnu vlast imamo da nisu uspeli ni da zavrse 60 km autoputa kroz suvu ravnicu od Beograda do Novog sada....

Gore vlasti u Evropi niko nema od nas Srba
    Идите по свему свету и проповедајте Јеванђеље сваком створењу. Ко поверује и крсти се, биће спасен, а ко не поверује биће осуђен.

Ističe se
    Učlanjen
    13.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: I Siptari napravise autoput kroz Albaniju - samo nasa vlast, nista

ma sta te to čudi od ovih više ništa...

Legenda gica (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    647

Podrazumevano Re: I Siptari napravise autoput kroz Albaniju - samo nasa vlast, nista

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku

I najveci neradnici probisveti i lopovi u Evropi uspese za ovih 10 godina da naprave autoput , a mi - nista .
    можда да поставимо ствари другачије?
    emancipate yourselves from mental slavery
    none but ourselves can free our minds

Elita
    Učlanjen
    12.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Sad si postao i šipo ljubac...

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

Citat Original postavio gica Pogledaj poruku
    можда да поставимо ствари другачије?
    kako bi ti to postavila?

ovi vladaju 10 godina u Srbiji

sta su za ovih 10 godina napravili?

Bukvalno nista

sve su pare pokrali...............

Sto su komunisti izgradili ovi ne znaju da okrece , a kamoli sta novo da naprave
    Идите по свему свету и проповедајте Јеванђеље сваком створењу. Ко поверује и крсти се, биће спасен, а ко не поверује биће осуђен.

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

Citat Original postavio Dača Niš Pogledaj poruku
    Sad si postao i šipo ljubac...
    jok brate nego me sramota da su dno ljudske vrste i evropski kulturni sljam , siptari bolji od mene?

a tebe nije ?

tebe nije sramota sto smo jedina zemlja u evropi u kojoj je poslednji autoput napravljen pre skoro 50 godina?

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

pa brze cete stici na more
    The Show Must Go On...

Запис Душе nije na forumu
    И свако човечје тело завесаје човечје душе
    Zainteresovan član Запис Душе (avatar)
    Učlanjen
    05.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Сви краду али и дају народу ови наши бре само краду и све што могу да нам узму узеше нам,само се смењују па се опет враћају а нама све горе и горе. СТРАШНО!!!

Elita
    Učlanjen
    12.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

jok brate nego me sramota da su dno ljudske vrste i evropski kulturni sljam , siptari bolji od mene?

a tebe nije ?

tebe nije sramota sto smo jedina zemlja u evropi u kojoj je poslednji autoput napravljen pre skoro 50 godina?
    Od beograda na sve strane ima autoput...Šta ćeš više... Neće valjda da prave auto put prema Kosovu????

Legenda gica (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    647

kako bi ti to postavila?

ovi vladaju 10 godina u Srbiji

sta su za ovih 10 godina napravili?

Bukvalno nista

sve su pare pokrali...............

Sto su komunisti izgradili ovi ne znaju da okrece , a kamoli sta novo da naprave
    тедох рећи
    можда нису шипони највећи лопови и остало
    мисим
    и над попом има поп
    emancipate yourselves from mental slavery
    none but ourselves can free our minds

Aktivan član prof. Grof (avatar)
    Učlanjen
    21.03.2006.
    Pol
    muški
    planinama nidje broja a ravnica po dje koja....
    Reputaciona moć
    62

Jesu napravili put ili misle da mogu da ga naprave..............Bravo !!!!

Kakav uspeh.........

Iskusan
    Učlanjen
    20.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ovo je primer koliko je Srbiji bilo stalo do Kosova...

Domaćin
    Učlanjen
    25.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    130

DOSAO SAM PRE NEKI DAN IZ ISTRE
    560KM OD BGD PUT KAO STAKLO 3 TRAKE DO MORA MOZES DA VOZIS 300KM/H
    IMA 50MOSTOVA I 50 TUNELA...SVAKA VLAST KOJA DODJE GRADI PUT DO NS
    HEHE
    TUZNO
    ALI NE U EU....BOLJE JE OVAKO

Elita
    Učlanjen
    12.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Vintage Pogledaj poruku
    Ovo je primer koliko je Srbiji bilo stalo do Kosova...
    Misliš Beograd , a kažeš Srbija?

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

Od beograda na sve strane ima autoput...Šta ćeš više... Neće valjda da prave auto put prema Kosovu????
    pa nije srbija beograd . drugo imas samo taj jedan autoput koji by the way, prolazi krzo centar beograda i taj autoput su napravili komunisti pre ravno 50 godina.

srbiji treba jos autoputeva. svaka moderna drzava ima najmanje 5-10 autoputeva samo mi imamo jedan

za ovih 10 godina hrvati su napravili autoput kroz dalmaciju kroz suvi krs i kamen preko 300 km dugacak

cak i siptari napravise autoput kroz albanske planine i gudure

samo mi - nista

sta da ti kaze covek na sve to , sem da parafrazira Panteliju iz maratonaca?

"ZAO MI JE STO STE MOJI A NE DECA NEKOG MOG NEPRIJATELJA"

Elita
    Učlanjen
    12.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pa nije srbija beograd . drugo imas samo taj jedan autoput koji by the way, prolazi krzo centar beograda i taj autoput su napravili komunisti pre ravno 50 godina.

srbiji treba jos autoputeva. svaka moderna drzava ima najmanje 5-10 autoputeva samo mi imamo jedan

za ovih 10 godina hrvati su napravili autoput kroz dalmaciju kroz suvi krs i kamen preko 300 km dugacak

cak i siptari napravise autoput kroz albanske planine i gudure

samo mi - nista

sta da ti kaze covek na sve to , sem da parafrazira Panteliju iz maratonaca?

"ZAO MI JE STO STE MOJI A NE DECA NEKOG MOG NEPRIJATELJA"
    Ma mi smo frajeri...

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

i autoput se jado jadni, ne pravi ni prema kome vec se pravi zbog potreba sopstvenih gradjana.

jel te sramota sto je jedan siptar manji lopov i vise voli svoju zemlju od vlasti koju podrzavas i ciji si deo?

kazi jel te sramota?

cak ni siptar nece da pokrade SVE PARE , nego ostavi nesto malo da se nadje za autoput.

Jedino vi demokrate , nemate dusu....

Iskusan
    Učlanjen
    20.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Misliš Beograd , a kažeš Srbija?
    Tacno !!!

Elita
    Učlanjen
    12.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

i autoput se jado jadni, ne pravi ni prema kome vec se pravi zbog potreba sopstvenih gradjana.

jel te sramota sto je jedan siptar manji lopov i vise voli svoju zemlju od vlasti koju podrzavas i ciji si deo?

kazi jel te sramota?

cak ni siptar nece da pokrade SVE PARE , nego ostavi nesto malo da se nadje za autoput.

Jedino vi demokrate , nemate dusu....

Koji si ti bolid...

Ima jedno selo pored Niša, zove se Toponica...Napravi ti svoj autoput prema tom selu... Tamo je bolnica za duševne bolesnike...

Od milošte zvana Topaja...

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

Koji si ti bolid...

Ima jedno selo pored Niša, zove se Toponica...Napravi ti svoj autoput prema tom selu... Tamo je bolnica za duševne bolesnike...

Od milošte zvana Topaja...
    jel te sramota nikako da odgovoris?

da su cak i siptari uspesniji od vas Tadicevaca?

JEL TE SRAMOTA?

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ovo ko u Civilisation kad uradish neshto pa predjesh na sledeci nivo....znachi Albanci su mrdnuli iz srednjeg veka...zanimljivo.

Elita
    Učlanjen
    12.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

jel te sramota nikako da odgovoris?

da su cak i siptari uspesniji od vas Tadicevaca?

JEL TE SRAMOTA?
    Topaja...

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

Citat Original postavio eternal dream Pogledaj poruku
    Ovo ko u Civilisation kad uradish neshto pa predjesh na sledeci nivo....znachi Albanci su mrdnuli iz srednjeg veka...zanimljivo.
    a mi jos u srednjem veku.....

za 10 godina u srbiji nije napravljeno nista

drugi prave nuklearne centrale, autoputeve, a nasa vlast sta radi nasa vlast?

slika se sa bagerima i bolje brze bezi nazad za beograd a gradilista koliko vec sutra - opuste

jel tebe sramota sto te prestigao i jedan siptar?

jel te sramota?

mene jeste . nista necu da te lazem

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Neka fala, ne trebaju nam nuklearne centrale...pu pu...tek shto smo se reshili otrova iz Pancheva.

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

Citat Original postavio eternal dream Pogledaj poruku
    Neka fala, ne trebaju nam nuklearne centrale...pu pu...tek shto smo se reshili otrova iz Pancheva.
    ne odgovori mi jel te sramota sto i jedni siptari imaju moderan autoput dok se mi srbi vozimo ko pre 100 godina po makadamima i rupama , ogranicenje 40 do 50 km/h?

jel te sramota????

a sto se tice nuklearki, jedna francuska ih ima 15-20 i ne vidim da im nesto fali zbog toga...

Slične teme

1. Opet autoput-zeleznica i sve brzo kroz Srbiju !!!
    Autor nikadvise90te u forumu Politika
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 11.05.2009., 23:45
  2. Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 23.12.2008., 23:10
  3. Nasa vlast najveci rasipnik na Balkanu
    Autor vesnica_90 u forumu Politika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 17.11.2008., 22:42
  4. Naša vlast najveći rasipnik na Balkanu
    Autor john doe u forumu Politika
    Odgovora: 0