Ovakav Premijer treba Srbiji!!!

Zlatooki

Domaćin
Poruka
3.530
Putin ide po supermarketima i snižava cene!!! :super::super::super:

http://www.blic.rs/svet.php?id=98934

Tokom iznenadne posete jednom supermarketu u Moskvi, ruski premijer Vladimir Putin poručio je zabezeknutim poslovođama da pod hitno snize cene svojih proizvoda, piše danas ruska štampa.


Eh, da se naši političari malo više brinu o građanima a malo manje o svojim platama, frizurama. Da se malo manje pljuju među sobom a više rade za svoju zemlju. Pa bilo bi nam mnogo bolje. ALI, bitno je da DEMOKRATIJA vlada a narod radi za sitan dinar, dok gospoda i njihova političarska deca letuju i je.bu nas običan narod.


Iznenadna poseta supermarketu usledila je tri nedelje pošto je Putin obišao grad u kome je život zamro nakon zaustavljanja proizvodnje cementa. Tom prilikom je naterao oligarha Olega Deripasku da potpiše ugovor kojim se obavezuje da će ponovo pokrenuti proizvodnju cementa.


Mogao bi Putin i ove naše što su POŠTENO zaradili da dohvati za gušu. Pa pola para da uloži u nerazvijene delove Srbije. Nek se ti najbogatiji pokažu malo kako mogu da učine nešto za svoju zemlju.


Eh, i ja sanjam. Ali, doćiće i pravi PETI oktobar. A onda neće biti MIRNE Revolucije. :worth: Svi pred zid, pa m....
 
Takoje!!! Živeo Putin, ŽIVEO!

Vladimiru putine, raširi za nas butine!
Ponesi prašak protiv buva,
da ti patriJota kitu poduva!

bez buva se lakše puši
ruski brate, samo buši!!!

(ja smislio)

Jeeee. Rusija.... Jeeeee.... Mešanje jednog čoveka u slobodno ekonomsko tržište, jeeeee...
Hoćemo da imamo 2000000 bolesnih od side, hoćemo da imamo 80% alkoholičara, živela majka Rusija!!!

:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Takoje!!! Živeo Putin, ŽIVEO!

Vladimiru putine, raširi za nas butine!
Ponesi prašak protiv buva,
da ti patriJota kitu poduva!

bez buva se lakše puši
ruski brate, samo buši!!!

(ja smislio)

Jeeee. Rusija.... Jeeeee.... Mešanje jednog čoveka u slobodno ekonomsko tržište, jeeeee...
Hoćemo da imamo 2000000 bolesnih od side, hoćemo da imamo 80% alkoholičara, živela majka Rusija!!!

:worth::super:
 
Takoje!!! Živeo Putin, ŽIVEO!

Vladimiru putine, raširi za nas butine!
Ponesi prašak protiv buva,
da ti patriJota kitu poduva!

bez buva se lakše puši
ruski brate, samo buši!!!

(ja smislio)

Jeeee. Rusija.... Jeeeee.... Mešanje jednog čoveka u slobodno ekonomsko tržište, jeeeee...
Hoćemo da imamo 2000000 bolesnih od side, hoćemo da imamo 80% alkoholičara, živela majka Rusija!!!



Ja nisam pričao o obožavanju, pričao sam o RADU. Vidim vi radu umete da se ismevate. Čoveče, u velikom ste problemu. :(

Taj Putin se meša kada MONOPOLISTI hoće da kroje cene. Vidim vama odgovara da se bogati bogate, a običan narod. Pa on je navikao da gladuje, a? Ccc, Ako nemate šta pametno da dodate. Nemojte ni da ismevate.
 
9rlpj9.jpg
 
ahahahahahahaa:hahaha1::hahaha1::hahaha1:

e smešne su mi ove patriJote do bola:rotf: ono kao ne mogu smislit neka stara komunističko-diktatorska vremena...a upravo njihovi predlozi u tom fazonu :dash::hahaha:

PS teško je pobeći od samog sebe :mrgreen:
:sad2:



:cool:

Ja nisam mogao da budem komunista sa svojih 25 godina, osim ako ne misliš da su me u pelenama primili u Partiju.

A ja se divim vama koji ismevate rezultate, a ne umete sami da zasučete rukave. Ovaj Forum je pun političkih predstavnika koji brane boje svoje stranke a zaboravljaju da u stvari treba da brane svoj narod od nemaštine.
 
Poslednja izmena:
Pa ne radi se to tako, dilejo........:hahaha1:

Te predstave za maloumnike , kao sto je onomad vukao shatro Deripasku za ushi, a sada sutira konzerve po supermaketu......i jesu napravljene za maloumnike............:roll:

Zna Veliki Vladimir sta pali kod dileja:hahaha1:

Hvala ti, što si doprineo razgovoru, ali bih te zamolio da me ne vređaš. Ako ne umeš da pričaš kulturno nemoj ni da mi se obraćaš.
 

Back
Top