Kako vratiti osobu koju volis i koja te voli?

Da li je moguće da zbog velike ljubavi ne može dalje...ili nešto drugo?Šta ako je istina da čovjek može samo jednom u životu da iskreno voli...ono pravo,slijepo.Da voliš totalno.apsolutno,beskrajno...ili je to samo iluzija koja traje dok ne shvatiš da ti ne voliš njega nego, njegovu sliku u svojoj glavi?Ili je svakom čovjeku potreban predmet koji će da voli da diže u visine?Ako neko zna bar jedan odgovor neka se javi :!: :?: [/i]
 
Pa,uzajamno!Ja sam daleko iskusniji od nje,ali i realniji!Nemam nista od toga da ovde lazem i da trazim izgovore.Voli ona mene bas kao i ja nju,mi smo se mesec dana posle raskida i pomirili ali posle dva dana opet je slusala traceve i opet sve ispocetka.Njen razlog sto je sve to "nemoguce" je to sto joj je neprijatno da pred njenim drustvom bude opet sa mnom posle ruznih stvari koje su se ddesile nakon raskida,ajde to bi nekako i proslo kaze ona ali ona je ipak suvise osetljiva da bi mogla da izdrzi taj pritisak a ja ne znam vise sta da radim i kako da je nateram da shvati da je vaznija ona i njena osecanja nego misljenje ljudi koje joj nisu uopste ni prijatelji a da ce pravi prijatelji da je podrze ma sta odlucila!
 

Back
Top