osnovne skole

beograd2009

Početnik
Poruka
14
Interesuje me koje su osnovne skole dobre u Beogradu? Da li postoji negde bilo kakva statistika koja uporedjuje uspeh u osnovnim skolama? Naravno licno iskustvo bilo pozitivno ili negativno je ipak najbolja preporuka.

Hvala!
 
I ja sam generalno nezadovoljna svojom završenom osnovnom šk... Organizacija 0... msm... ko je vodi dobro je još uvek nisu prozvali kaubojskom... Jedino je izvlače par savršenih nasavnika!!! Valjda je to GENERALNO svuda...
 
Poslednja izmena:
Preporuka za osnovnu šk!!!
Dete treba da upiše školu koja mu je blizu... ALI AKO JE NEKOME OŠ ''DRINKA PAVLOVIĆ'' - STARI GRAD (BG) bliža mestu stanovanja... Nek upiše dete, obavezno... NEĆE SE POKAJATI !!!
 
Kakva su iskustva sa OS Branislav Nusic i OS Milan Dj. Milicevic na Vozdovcu?[/QUOTE
U Nusicu je sve fantasticno organizovano,stalno imaju neke izlete,ekskurzije,nisam cuo neku vecu zamerku za nju...A,Milicevic.....Ubedljivo najlaksa skola od svih u tom kraju,mislim na:Zmaj,Djuru,Nusic,Maslesu....Znam dosta njih koji su izbaceni iz Zmaja,ili su sami presli jer im je bilo tesko,pa sad tamo imaju sasvim ok prosek...Oni koji su jedva u cetvrtom razredu u Zmaju,kod mene u razredu bili vrlo dobri,u Milicevicu su odlicni...
 
Interesuje me koje su osnovne skole dobre u Beogradu? Da li postoji negde bilo kakva statistika koja uporedjuje uspeh u osnovnim skolama? Naravno licno iskustvo bilo pozitivno ili negativno je ipak najbolja preporuka.

Hvala!

Škola je mesto gde se stiče obrazovanje i vaspitanje. Nema loše škole ali ima učenika koji prosto nisu zainteresovani. Mislite o tome.

Veliki pozdrav.
 
Interesuje me koje su osnovne skole dobre u Beogradu? Da li postoji negde bilo kakva statistika koja uporedjuje uspeh u osnovnim skolama? Naravno licno iskustvo bilo pozitivno ili negativno je ipak najbolja preporuka.

Hvala!
Najbolja statistika po meni je uspeh na prijemnom, medju boljim skolama su Vladislav Ribnikar, Drinka Pavlovic, Sveti Sava, Banovic Strahinja, Nikola Tesla itd zavisi gde zivite
 
Ako razmisljate o upisu u Osnovnu Školu "Branislav Nušić" na Voždovcu nemojte ni slučajno. Tolerišu vršnjačko nasilje i dobra deca odlaze. Nasilnici se toliko osile iz godine u godinu da na kraju oni sami kazu bolje je vaše dete da ispišete a nasilnik ostaje.Potpuno nenormalno! Škola UŽAS!
 

Back
Top