Куда нас то ОН води

Poruka
20.103
Thumb_03tadic-fonet.jpg





Ово је Тадић скоро изјавио:

- Primetio sam nekoliko tipskih ponašanja.
Jedno proizvodi veliki strah kod građana da se Vojvodina otcepljuje
baš kao što je na primer i Kosovo kroz istoriju htelo da se otcepi
od Srbije. Verujem da neće moći ni Kosovo
na kraju ovog političkog procesa, ali duboko verujem da Vojvodina i nema
nameru da se otcepi
- naglasio je Tadić.

http://www.glas-javnosti.rs/clanak/politika/glas-javnosti-24-06-2009/statut-u-skladu-sa-ustavom



Види ли се тај пут и где се он завршава:?:


.
 
Да ли би могло доћи до стварања националкомунистиче партије? Изгледа ми да се на политици појављује највише таквих мишљења у изложеним постовима.Не знам како неко, ко се осећа Србином, може да заступа комунистичке или интерсоцијалистичке идеје и бранити нека тобожња достигнућа тих творевина? Ако изоставим властодржце на свим нивоима од 1945 до данас не могу видети напредак на ни једном пољу који би се могао приписати партијама које су држале власт у том периоду. Из Титиног раја је емигрирало преко милион Срба и осакатило нацију у наталитету. А у пост Титиној демократији је расељено и погинуло преко још милион. И кад чујем некога да плаче за том прошлошћу не могу разумети зашто? Ко је крив и где је грешка?
 
Joj majko mila, kad pročitam neke Tadićeve izjave, žao mi je što je naš predsednik, a ne predsednik nekog našeg neprijatelja.


Kakve izjave ?

Pa on nema ni mozga a kamo li da zna da razmislja.
Samo procita sta mu se da i to je njegov licni intelektualni vrhunac i ponesto nauci "napamet" ako je tekst od 1-2 recenice.
Sve ostalo je samo za idiJote i njegove verne slusaoce.
 
Thumb_03tadic-fonet.jpg





Ово је Тадић скоро изјавио:

- Primetio sam nekoliko tipskih ponašanja.
Jedno proizvodi veliki strah kod građana da se Vojvodina otcepljuje
baš kao što je na primer i Kosovo kroz istoriju htelo da se otcepi
od Srbije. Verujem da neće moći ni Kosovo
na kraju ovog političkog procesa, ali duboko verujem da Vojvodina i nema
nameru da se otcepi
- naglasio je Tadić.

http://www.glas-javnosti.rs/clanak/politika/glas-javnosti-24-06-2009/statut-u-skladu-sa-ustavom



Види ли се тај пут и где се он завршава:?:


.

Koliko sam ja pričao sa Srbima, svi se slažu da ih Tadić vodi u euroatlantske integracije, s čime se i većina slaže!

Tako da nije problem u njemu, nego u šačici onih koji bi Srbiju izolirali od svijeta i vječito guslali o tome kako ih niko ne vole i kako svi kuju zavjere protiv Srbije.

Ne ide to tako! Treba da se RADI!
 
Koliko sam ja pričao sa Srbima, svi se slažu da ih Tadić vodi u euroatlantske integracije, s čime se i većina slaže!

Tako da nije problem u njemu, nego u šačici onih koji bi Srbiju izolirali od svijeta i vječito guslali o tome kako ih niko ne vole i kako svi kuju zavjere protiv Srbije.

Ne ide to tako! Treba da se RADI!

Nije ti guslanje, to su očigledne činjenice.
 
Koliko sam ja pričao sa Srbima, svi se slažu da ih Tadić vodi u euroatlantske integracije, s čime se i većina slaže!

Tako da nije problem u njemu, nego u šačici onih koji bi Srbiju izolirali od svijeta i vječito guslali o tome kako ih niko ne vole i kako svi kuju zavjere protiv Srbije.

Ne ide to tako! Treba da se RADI!

hebi ga, za ensto se trebas uvek uhvatiti....a ta casica se uhvatila za ...
 
Koliko sam ja pričao sa Srbima, svi se slažu da ih Tadić vodi u euroatlantske integracije, s čime se i većina slaže!

Tako da nije problem u njemu, nego u šačici onih koji bi Srbiju izolirali od svijeta i vječito guslali o tome kako ih niko ne vole i kako svi kuju zavjere protiv Srbije.

Ne ide to tako! Treba da se RADI!

Ljubo ako vec nisi obavesten nemoj lupati gluposti!!!Sta da se radi?Gde da se radi?:dash::dash::dash:
 
Thumb_03tadic-fonet.jpg





Ово је Тадић скоро изјавио:

- Primetio sam nekoliko tipskih ponašanja.
Jedno proizvodi veliki strah kod građana da se Vojvodina otcepljuje
baš kao što je na primer i Kosovo kroz istoriju htelo da se otcepi
od Srbije. Verujem da neće moći ni Kosovo
na kraju ovog političkog procesa, ali duboko verujem da Vojvodina i nema
nameru da se otcepi
- naglasio je Tadić.

http://www.glas-javnosti.rs/clanak/politika/glas-javnosti-24-06-2009/statut-u-skladu-sa-ustavom



Види ли се тај пут и где се он завршава:?:


.

Ja vidim predsednika koji smiruje paranoike.
 
у сигурну пропаст и патњу до непојмљиво дуге агоније.
искористи ово мало преосталог времена
за нешто лепо
мрачење по форумима није нешто лепо:zag:
 
Tebi je glupost što treba da se radi?

Bit će posla ako se surađuje sa EU prijatelju!
Neće biti ako se Srbija izolira i ako će se samo kukumavčiti kako Srbe niko ne voli i kako su svi protiv njih!
A to naravno nije točno!


Naravno da treba da se radi.
Aj molim te izdvoj malo vremena i pogledaj blic,politiku,b92....itd.Sta da se radi covece sve su rasprodali,sve vise ljudi popija otkaz...cak su i protesti zbog toga......sta ti nije jasno?
Saradjujemo sa Eu.....ali ne vidim neko poboljsanje!
 
Naravno da treba da se radi.
Aj molim te izdvoj malo vremena i pogledaj blic,politiku,b92....itd.Sta da se radi covece sve su rasprodali,sve vise ljudi popija otkaz...cak su i protesti zbog toga......sta ti nije jasno?
Saradjujemo sa Eu.....ali ne vidim neko poboljsanje!

Trenutno je takva situacija svude po svijetu druže.
Kriza je.
Ali će se i popraviti. Neće kriza dovijeka. :D

Kako misliš da bi Srbija mogla naprije bez EU?
Jel sa Rusijom? :per:
 
Ne daj Bože sa Rusijom. Daleko im lepa kuća. Moja baba mi priča (ima 97 godina i svega se dobro seća) da je za ljude u Banatu rat nije počeo 1941. kada su ih okupirali Nemci i pripojili nemačkom Rajhu, već je sranje počelo 1944. kada su došli oslobodioci Rusi, a za njima partizanska gologuzija iz raznih vukojebina. E, tada su počela klanja, proganjanja, otimačine i iživljavanja najnižih ljudskih strasti u formi ruskog socijalizma. Nemci su kao okupatori bili gospoda za primitivne oslobodioce. Dakle, o Rusima, sve najgore.:bye:

ta gospoda nemci su direkni krivci za sve stardale u srbiji u WWII i u celoj evropi, i malo sire

licno mislim da ti i tvoj post spadate pod odredbe antinacistickog zakona i molim moderaciju da te prijavi policiji, pa njima objasnjavaj sta je pesnik hteo da kaze
 

Back
Top