Zenio bih se ali...

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.608
Nesto razmisljam, a to uvek izadje na dobro.

Gledam devojke u mom komsiluku, u ulici i zgradi. Mahom zure da se udaju... :lol: Kao i vecina devojaka, to ni je valjda glavni zivotni cilj! :ok: Ali onda prdje neko vreme i dobar deo njih se vrati kuci... :neutral:

E sad... Razmisljam, tako bih se i ja zenio, ako je neka sa velikim sisama. Ono svadba, veselje, napijemo se ko svinje moji ortaci i ja, najedemo se! Ma sou! Onda medeni mesec, zajebbancija i sve to. Onda malo zajednicki zivot, ovo - ono, sex ali kada prodje jedno godinu dve, znam da ce mi to dosaditi pa bi b ilo dobro da se zenska vrati kuci, svojoj mami... :whistling:

Pod tim uslovima, mislim da bih se mogao ozeniti... :lol:

Sta vi mislite o ovom :?:

computer_marriage..jpg
 
Nesto razmisljam, a to uvek izadje na dobro.

Gledam devojke u mom komsiluku, u ulici i zgradi. Mahom zure da se udaju... :lol: Kao i vecina devojaka, to ni je valjda glavni zivotni cilj! :ok: Ali onda prdje neko vreme i dobar deo njih se vrati kuci... :neutral:

E sad... Razmisljam, tako bih se i ja zenio, ako je neka sa velikim sisama. Ono svadba, veselje, napijemo se ko svinje moji ortaci i ja, najedemo se! Ma sou! Onda medeni mesec, zajebbancija i sve to. Onda malo zajednicki zivot, ovo - ono, sex ali kada prodje jedno godinu dve, znam da ce mi to dosaditi pa bi b ilo dobro da se zenska vrati kuci, svojoj mami... :whistling:

Pod tim uslovima, mislim da bih se mogao ozeniti... :lol:

Sta vi mislite o ovom :?:

Јбг, ја могу само једном...
Зато морам пажљиво да бирам...
Баш пажљиво...
А оне које ми се свиђају или су удате или... Нису, али ме неће...
Ни једне, ни друге...
Кад се све сабере и одузме, све те плаве и друге косе, највише жалим за једном удатом...
 
Брате, мислим, није поента у томе да она просто пристане већ, брате, треба да се не врати мајци после две - три године...
Брате, хвала ти на добронамерности, мислим, брате.
 
Јбг, ја могу само једном...
Зато морам пажљиво да бирам...
Баш пажљиво...
А оне које ми се свиђају или су удате или... Нису, али ме неће...
Ни једне, ни друге...
Кад се све сабере и одузме, све те плаве и друге косе, највише жалим за једном удатом...

Pa sta ima veze sto je udata! Jos bolje! Ne moras ni da je zenis!!! :lol:
 

Back
Top