posao u Novom Sadu.

Jedan od nacina je uclaniti se u neku omladinsku zadrugu:)
Ponude su uglavnom : delenje flajera i promo materijala, promocije, ciscenje kancelarija itd..
Za muskarce i rad na racunarima, fizicki poslovi itd...
(tako sam barem cula)

Inace i ja sam trenutno u potrazi za nekim poslicem preko leta..bilo bi super kada bi neko ko ima iskustva sa OZ ispricao svoja iskustva, posto od 17 ili koliko ih vec ima ne znam u koje se vredi uclanjivati:)
 
Poslednja izmena:
Neznam za tinejžere, ali na internetu sam video razne zadruge koje nude studentima posao-da rade razne ankete i dele letke. Ja za to do završetka faksa nisam ni znao za to-niko mi nije rekao trebaš da gledaš te i te sajtove
 
Potrebna mi je pomoć oko pronalaženja malog stana ili garsonjere u centru grada. Kako idu cena. dali je bolje ići preko agencija i koliko naplaćuju. Nikada nisam bio u Novom Sadu, nadam se vašoj pomoći.
 
Potrebna mi je pomoć oko pronalaženja malog stana ili garsonjere u centru grada. Kako idu cena. dali je bolje ići preko agencija i koliko naplaćuju. Nikada nisam bio u Novom Sadu, nadam se vašoj pomoći.

bolje ti je da zaobidjes agencije ,jer ti oni uzimaju izmedju 30 i 40 e samo da te odvedu u stan koji mozes i sam da potrazis u oglasniku.cene namestenih garsonjera se krecu oko 120 e.
kod mene na limanu prazan stan od 80 kvadrata,180 e
bas su pale cene
 

Back
Top