Da li vas vredja...?

Za dame : Da li vas vredja kada musko nema 'muda' da vam pridje pa salje ortaka?
Za gospodu" zasto saljete ortake da vam smuvaju ribe koje vam se svidjaju, jeste stidljivi ili sta?!
ne saljem ortake nikad...mada ako je neko od ortaka u drustvu nekih cura a ja bi da se upoznam onda je normalno da ce ortak reci e ovo je moj ortak ovo mica ovo je maja itd..ali to su jednini slucajevi posredovanja recimo sve ostalo radim sam..pa ma sta ispalo na kraju..
 
Šta će ova tema na ženama? Ovo je blam za tinejdžere, a ne starije.
Ne sećam se tog doba kada je ovakav vid muvanja bio prihvatljiv. U srednjoj i kasnije nisam imala posla sa takvima, niti sam čula nekoga da je imao takvih iskustava.
 
Za dame : Da li vas vredja kada musko nema 'muda' da vam pridje pa salje ortaka?
Za gospodu" zasto saljete ortake da vam smuvaju ribe koje vam se svidjaju, jeste stidljivi ili sta?!

Nikad nisam slao prijatelja, nije mi 15 god. Neznam kako je sa nasim mestima, al uglavnom na mjesta gdje je izlazim Amerikanke hvataju mene za guzicu il slicno pa tako nekako vazda se spojimo. :rumenko: Nema potreba za trecu partiju da se mjesa tu. :mrgreen:

pozzz!!! :)
 
Za gospodu" zasto saljete ortake da vam smuvaju ribe koje vam se svidjaju, jeste stidljivi ili sta?!
Dobro pitanje. Ali ne znam odgovor.
Nemam pojma zasto jos uvek saljem bundevu da saopsti nekoj da joj se svidjam kad on uvek zasere. Probao sam i kojota da angazujem, ali on napravi jos gore zlo svojim pripovetkama.

Sad imam jednog klona kojeg saljem kao svog drugara kod tako nekih koje mi se svidjaju.
- ''Ej, cao. Jel znas ti mog druga Juliana? On je super baja, samo da znas. On je moj drugar, ja mu se divim. Samo da znas kako je super. Morala bi da ga upoznas. I ti si bas super. Mislim da ste bas jedno za drugo. Nista se ne sekiraj, ja cu da vam sredim da se upoznate. Ne moras da mi se zahvaljujes, Julian je moj drug, a ti si mi gotivna, ovo cinim jer vas volim i zelim da vam bude lepo.''

Mozda si ti mislila na muvanje u RL? E ja to nemam...
 

Back
Top