smells like TEEN SPIRIT :)))) :D

maslacak93

Aktivan član
Poruka
1.969
Dakle,kako reagujete na pravila,na zabrane? :)
Jeste li po prirodi nesrpljivi,inadzije,svadjalice? :lol:

Realno,kad neko povisi ton na mene i kad krene da se ponasa tiranski,u meni se nekako probude ti prirodni tinejdzerski instinkti i odmah uzvracam,sto je najgore,obavezno mi bude lose kad ''dobijem bitku''. :(


Vi? Nemojte mi reci da trpite to (mada ima takvih,al ja nisam jedna od tih :lol: )

:)
 
Pre neki dan na adi..klinac onako masan 13-14god..kaze mu lepo spasioc da na adi u tom delu nema skakanja u vodu i divljanja..valjda se x njih tu podavilo wtvr..pravila postoje..i mali mamlaz poceo s njim onako kurcevito da se podjebava..ovaj sisho s planine da dune odno bi ga odakle ga tatica izbacio..al mali kao pun sebe udaljio se 20metara i kao dokle radis veceras..kao vidimo se..a spasioc mu kaze vire ti sline iz nosa ti ces mi pretis..a stvarno mali slinavac kao nesto ga proziva tipa grand show:lol:uglavnom su isti komentari nevaspitanih klinaca na svakom koraku..ne postuju starije i ocigledna pravila za njihovo dobro..odma imaju nadrk stav..ni pod razno ne pomisle da je problem u njima
 
Pre neki dan na adi..klinac onako masan 13-14god..kaze mu lepo spasioc da na adi u tom delu nema skakanja u vodu i divljanja..valjda se x njih tu podavilo wtvr..pravila postoje..i mali mamlaz poceo s njim onako kurcevito da se podjebava..ovaj sisho s planine da dune odno bi ga odakle ga tatica izbacio..al mali kao pun sebe udaljio se 20metara i kao dokle radis veceras..kao vidimo se..a spasioc mu kaze vire ti sline iz nosa ti ces mi pretis..a stvarno mali slinavac kao nesto ga proziva tipa grand show:lol:uglavnom su isti komentari nevaspitanih klinaca na svakom koraku..ne postuju starije i ocigledna pravila za njihovo dobro..odma imaju nadrk stav..ni pod razno ne pomisle da je problem u njima

Jeste,o tome pricam.
Svako u sebi nosi dozu prkosa,valjda je klinac bio povredjen,uvredjen, or something (makar i oko tog idiotizma)
E sad,svako se na drugaciji nacin izbori sa tim.
Meni se desi da posle loseg dana u skoli,umesto da se izvicem na prvog koji mi naidje,lepo se namestim u basu,okrenem lice ka prozoru,pustim Plain White i placem sve dok ne ponestane suza.
Dok nekad znam da se izvicem na bracu al tako samo zaradim samar. :lol:
 
Dakle,kako reagujete na pravila,na zabrane? :)
Jeste li po prirodi nesrpljivi,inadzije,svadjalice? :lol:

Realno,kad neko povisi ton na mene i kad krene da se ponasa tiranski,u meni se nekako probude ti prirodni tinejdzerski instinkti i odmah uzvracam,sto je najgore,obavezno mi bude lose kad ''dobijem bitku''. :(


Vi? Nemojte mi reci da trpite to (mada ima takvih,al ja nisam jedna od tih :lol: )

:)

pravila su tu da bi se krsila..cim neko POKUSA da mi zabrani nesto,postajem buntovna,pa glavom kroz zid..Nestrpljiva sam,impulsivna,imam preku narav:S iam dugacak jezik,mada ne volim da se svadjam bez potrebe..Bas brzo "prsnem" imam kratak fitilj:S
 
Evo upravo pravim veceru i secem slaninu na tanjiru(:lol:),mucim se k;o debil,ulazim mama i pokazuje mi na dasku a ja puknem i namerno necu,nego nastavljam s mukom...

Ovo je bezazleno,inace nisam svadjalica,ali kad mi nesto ne daju uvek se bunim,naravno ako mislim da preteruju tj. da sam ja u pravu...To sto se tice roditelja..
A ovako,kad neko povisi ton...uglavnom su to neki meni nebitni ljudi pa iskuliram,ali kad uzvratim moze biti veoma burno..
 
Jeste,o tome pricam.
Svako u sebi nosi dozu prkosa,valjda je klinac bio povredjen,uvredjen, or something (makar i oko tog idiotizma)
E sad,svako se na drugaciji nacin izbori sa tim.
Meni se desi da posle loseg dana u skoli,umesto da se izvicem na prvog koji mi naidje,lepo se namestim u basu,okrenem lice ka prozoru,pustim Plain White i placem sve dok ne ponestane suza.
Dok nekad znam da se izvicem na bracu al tako samo zaradim samar. :lol:

:lol:e bar poen da dobijes za samar
Meni nije jasno odakle im to lazno samopouzdanje..mislim ocigledno da nisu svi jaki i ljuti momci..oni koji treniraju ili se bave nekim sportom su malo bistriji i ne trose uzalud energiju ko pomenuti
Ovaj film je onako vise nego poucan i covek treba imati strpljenja dok ga gleda..a ako ga skapira i nesto nauci na konju je:ok:
07defb91-851f-49a7-a4a7-115da00266d3.jpg
 
a šta mu dođe tin spirit?
Ja sam se već izjasnila po ovom pitanju...mislim da je dovoljno reći da sam morala da menjam školu :mrgreen: i da generalno radim šta hoću...
e sad,nisam uvek bila drska i bezobrazna :P ranije je bilo dovoljno da povisiš ton na mene i da ja pobegnem u suzama :lol: a sad sam postala brza :cool:
mada više bih volela da mogu lepo da se isplačem,manje štete prouzrokuje.
 
Dakle,kako reagujete na pravila,na zabrane? :)
Zavisi.
Jeste li po prirodi nesrpljivi,inadzije,svadjalice? :lol:
Nisam...

Realno,kad neko povisi ton na mene i kad krene da se ponasa tiranski,u meni se nekako probude ti prirodni tinejdzerski instinkti i odmah uzvracam,sto je najgore,obavezno mi bude lose kad ''dobijem bitku''. :(


Vi? Nemojte mi reci da trpite to (mada ima takvih,al ja nisam jedna od tih :lol: )

:)
 

Back
Top