najbolji maturantski demo bend

ma sve je to ok, ali dzaba kada danasnja omladina i nije bas nesto zainteresovana za akcije takvog tipa...:(
da li je moguce da srednje skole nemaju svoje skolske bendove, zasto je to tako, i da li je moguce da ce cela danasnja mladez da se povinuje grand produkciji i ostalom krsu od muzike ??!!! hmmm...
 
Evvo ja sam maturant, ali ostatak benda nije... :) Mada mi jos nismo snimali autorske stvari, bes ga, nema se para... Jel mora da bude neki profi snimak, ili cisto da se cuje, posto stvarno nismo u mogucnosti da bilo sta snimimo, i da li moraju svi clanovi biti maturanti? Ovaj, i kako se glasa? Od onog dana kada postavis ljudi mogu da glasaju za tebe? Znaci oni koji postave pre tebe su vec mnogo u prednosti u odnosu na tebe ?:think: Malo je nerealno, ali ok :)
 
Poslednja izmena:
Evvo ja sam maturant, ali ostatak benda nije... :) Mada mi jos nismo snimali autorske stvari, bes ga, nema se para... Jel mora da bude neki profi snimak, ili cisto da se cuje, posto stvarno nismo u mogucnosti da bilo sta snimimo, i da li moraju svi clanovi biti maturanti? Ovaj, i kako se glasa? Od onog dana kada postavis ljudi mogu da glasaju za tebe? Znaci oni koji postave pre tebe su vec mnogo u prednosti u odnosu na tebe ?:think: Malo je nerealno, ali ok :)

Ne mora da bude profi snimak, i dovoljno je da samo jedan clan bude maturant i da je registrovan na tom sajtu ( e sad, postoji mogucnost da tvoja skola mozda nije dostavila podatke, sto znaci da onda ne bi ni mogao da se registrujes):think:, za to cu ti jos javiti...glasa se putem mobilnog, i poruka je mozda svega 20-ak din. sto je ok, ne?
Ali, glasovi publike nece biti presudni. Pobednika ce odrediti strucni ziri sastavljen od raznih muzicara, umetnika, rok kriticara koji ce naravno uzeti u obzir i glas publike.
idi na sajt pa pogledaj detaljnije informacije...ne bi bilo lose da ucestvujete :)
PozdraV !:bye:
 

Back
Top