Djevojka me ostavila...
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 107

Tema: Djevojka me ostavila...

Početnik
    Učlanjen
    24.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Djevojka me ostavila...

Poslije tacno 2 godne veze djevojka me ostavila. Dobio sam poruku u kojoj je spomenula da ne moze vise ovako i da ako zelim se mozemo nakratko vidjeti. Nasli smo se i ona mi je uzurbi saopstila da eto vise ne zeli biti sa mnom. Govorila je da me vodli, plakala je i trazila da je zagrlim i poljubim. anravno spomenula je da treba neko vrijeme da prodje pa ko zna sta ce poslije biti. Otisla je bez prilike da razgovaramo o svemu. 2g smo bili u vezi i bilo je nekih problema, ali nikada svadje, nikada necega drasticnog...
    Iako smo imali nekih problema (nedostatak prostora za intimu, njene ceste promjene raspolozenja, zivotni problemi i sl.) nista tako strasno da bih osjetio da je dosao taj trenutak da mi kaze zbogom. Naravno poslednjih sedmica prije raskida se ponasala dosta cudno, nije imala neke narocite volje da se vidimo, spominjala je nekakve problema. Kada sam htio da za 2g odemo u neki restoran ona nije htjela ni da cuje vec je samo na kratko bila sa mnom potpunom mrzovoljna. Od trenutka kada je raskinula ne zeli ni da cuje za mene. na poruke odgovara hladno i to samo ako je nesto konkretno pitam. Za vikend smo se sreli i prosla je kraj mene kao kraj turskog groblja (kao bila je u zurbi i sl.). Poslije 20tak dana sam je nazvao i javila se. Malo smo razgovarali (prijateljski). Navece sam joj poslao poruku kako mi je drago bilo da je cujem ali naravno nije odgovorila. Prije ovoga mi je odbila 1 poziv kada sam je zvao i na svaku moju zelju da se vidimo i razgovaramo odgovarala je sa tim da nije vrijeme, da stvari treba da se slegnu i sl. Za ovih 20 dana me nije ni ptiala kako sam, sta radim, da li sam nasao posao i sl. Znaci ponasa se prema meni kao da nisam ni postojao u njenom zivotu. Totalno ignorisanje. ako joj posaljem poruku zna odgovoriti sa tim da ne zeli da se dopisuje i da sam tvrdoglav. OK, raskinula je sa mnom ali zelim bar priliu da razgovaramo i da znam zasto. Ja je volim vise od zivota i sve mi ovo tesko pada, ali ako ne zeli da bude sa mnom, u redu, samo mi nije jasno zasto me ignorise i ne da i priliku da razgovaramo. Rekao sam joj u ovim danima-volim te i sta god bilo i kako god bilo ti si poseban dio mog zivota i uvijek cu biti tu za tebe (takodje ignorisala).

Vise od raskida me je provrijedilo tako hladno ponasanje jer covjek kada 2g nosi kamen u dzepu osjeti nesto i nije mu svejedno da ga baci u rijeku.

One suze, izjave ljubavi i sl.-zenska gluma?!

Aj neko iskusniji da mi objasni, posto sam ja takav covjek kojeg vode emocije i koji ne zeli nista za jednu noc vec nekoga da voli i da ta ljubav bude uzvracena.

Inace tokom 2g njoj sam poklanjao maximalnu paznju, ljubav, pruzao joj sve... Imao sa neku jadnu studentsku stipendiju i gotovo svu sam na nju i nas trosio (svaki mjesec kupovao nesto), a sada kada sam zavrsio fakultet i kada trebam da se zaposlim i pocnem zivot onda odlazi...

Imao jos dosta toga ali o tome kasnije.

Buduća legenda ludopileglodjekosku (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2394

Podrazumevano Re: Djevojka me ostavila...

Uh, isti problem za dva dana.....
    Kod emocionalnih krahova ove vrste meni bar pomaže da što racionalnije rastavim problem.....
    Ostavila te je nakon 2godine, bez pravog objašnjenja, ponaša se hladno, ignoriše te i sl. Rešenje je jednostavno: ne voli te, šećeru. I šta god ti uradio, rekao, makar joj mesec dovukao pred kuću ona te ne voli. Zašto, na to odgovor nemam. Ljubavi se rađaju i umiru. Nisu sve predodređene da traju. I glupo je posmatrati vezu po sistemu "ja sam ti dao sebe a ti mi tako vraćaš".....Ili voliš i trudiš se da taj neko uživa kraj tebe ili ne voliš i briga te. Nema sredine.
    Sada je vreme da nastaviš dalje. I prestaneš da izigravaš klovna i otirač. Pitao si je za razlog raskida, rekla ti je....samo ti čuješ ali ne želiš da razumeš.....da ona više ne bi sa tobom.... Pokušaj da prestaneš da je juriš. Zatvori se u sobu na par dana, plači, besni, napi se....izbaci otrov iz sebe i onda se okreni i nastavi dalje. Ona je tvoja prošlost. Kad to skontaš i prihvatiš, lakše ćeš zaceliti rane i biti slobodan da upoznaš onu "pravu"...Jer ova to očigledno nije....
    Eno je veverica! Vataj je da joj uzmemo kremić!

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

aj prepričaj u 2 rečenice, pa možda i pomognem...

Zaslužan član goxy (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Ženke lakše otkače...Njima je to ko da izgube psa ili nešto slično
    Myles Bennett Dyson

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

i tebe neka gnusno odjebbala...
    ...ne slažem se...žene su jedne fine, emotivne dušice...

Iskusan Šmiki (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    241

Ja uspela da procitam

Mozda se zaljubila u nekog drugog...mislim kad je tako odjednom hladna prema tebi i potpuno nezainteresovana...I mozda je to vec izvesno vreme ali je kulminiralo svih onih dana kada se ponasala cudno...

Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Ja sam dajem šut-karte,hvala na saosećanju.Gledam po drugima i njihovom iskustvu.Mog najboljeg druga je devojka šutnula posle 8 godina veze,u trenutku kad su zajednički tražili stan u kome će živeti...Posle mesec dana je ''viđena'' sa novim momkom...A moj drug nije mogo da se sastavi godina dana...
    Myles Bennett Dyson

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pa kad je budala...

Buduća legenda ludopileglodjekosku (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2394

Citat Original postavio goxy Pogledaj poruku
    Ja sam dajem šut-karte,hvala na saosećanju.Gledam po drugima i njihovom iskustvu.Mog najboljeg druga je devojka šutnula posle 8 godina veze,u trenutku kad su zajednički tražili stan u kome će živeti...Posle mesec dana je ''viđena'' sa novim momkom...A moj drug nije mogo da se sastavi godina dana...
    Šta reći sem "nisu svi hrabri, većina je u biti kukavica posebno kada su raskidanja dugometražnih veza u pitanju".... Da je ružno, ružno je, ali ponekad se bolni i neprijatni razgovori odlažu, sve misliš druga strana će da shvati i neizgovoreno pa se tako rastegne na još ko zna koliko meseci a nekad i godina.....
    Eno je veverica! Vataj je da joj uzmemo kremić!

Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Lako je tuđu muku analizirati jednom rečenicom...Budala zato što je hteo da bude sa njom i pravio planove...Možda i jeste budala.
    Myles Bennett Dyson

Ističe se Serdecnij (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Odboluj i proci ce

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pa jeste, kad je patio godinu dana...missim...i da nije toko, i da je kraće...opet je budala...al to budala nemoj da čitaš kao budala, nego kao naivčina...
    ...missim...i ja san patijo..nije sad da sam bio neka stena, bez emocija...
    ...al vremenom oguglaš...otupiš na neuspehe...

Poznat
    Učlanjen
    22.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Гоца Pogledaj poruku
    Poslije tacno 2 godne veze djevojka me ostavila. Dobio sam poruku u kojoj je spomenula da ne moze vise ovako i da ako zelim se mozemo nakratko vidjeti. Nasli smo se i ona mi je uzurbi saopstila da eto vise ne zeli biti sa mnom. Govorila je da me vodli, plakala je i trazila da je zagrlim i poljubim. anravno spomenula je da treba neko vrijeme da prodje pa ko zna sta ce poslije biti. Otisla je bez prilike da razgovaramo o svemu. 2g smo bili u vezi i bilo je nekih problema, ali nikada svadje, nikada necega drasticnog...
    Iako smo imali nekih problema (nedostatak prostora za intimu, njene ceste promjene raspolozenja, zivotni problemi i sl.) nista tako strasno da bih osjetio da je dosao taj trenutak da mi kaze zbogom. Naravno poslednjih sedmica prije raskida se ponasala dosta cudno, nije imala neke narocite volje da se vidimo, spominjala je nekakve problema. Kada sam htio da za 2g odemo u neki restoran ona nije htjela ni da cuje vec je samo na kratko bila sa mnom potpunom mrzovoljna. Od trenutka kada je raskinula ne zeli ni da cuje za mene. na poruke odgovara hladno i to samo ako je nesto konkretno pitam. Za vikend smo se sreli i prosla je kraj mene kao kraj turskog groblja (kao bila je u zurbi i sl.). Poslije 20tak dana sam je nazvao i javila se. Malo smo razgovarali (prijateljski). Navece sam joj poslao poruku kako mi je drago bilo da je cujem ali naravno nije odgovorila. Prije ovoga mi je odbila 1 poziv kada sam je zvao i na svaku moju zelju da se vidimo i razgovaramo odgovarala je sa tim da nije vrijeme, da stvari treba da se slegnu i sl. Za ovih 20 dana me nije ni ptiala kako sam, sta radim, da li sam nasao posao i sl. Znaci ponasa se prema meni kao da nisam ni postojao u njenom zivotu. Totalno ignorisanje. ako joj posaljem poruku zna odgovoriti sa tim da ne zeli da se dopisuje i da sam tvrdoglav. OK, raskinula je sa mnom ali zelim bar priliu da razgovaramo i da znam zasto. Ja je volim vise od zivota i sve mi ovo tesko pada, ali ako ne zeli da bude sa mnom, u redu, samo mi nije jasno zasto me ignorise i ne da i priliku da razgovaramo. Rekao sam joj u ovim danima-volim te i sta god bilo i kako god bilo ti si poseban dio mog zivota i uvijek cu biti tu za tebe (takodje ignorisala).

Vise od raskida me je provrijedilo tako hladno ponasanje jer covjek kada 2g nosi kamen u dzepu osjeti nesto i nije mu svejedno da ga baci u rijeku.

One suze, izjave ljubavi i sl.-zenska gluma?!

Aj neko iskusniji da mi objasni, posto sam ja takav covjek kojeg vode emocije i koji ne zeli nista za jednu noc vec nekoga da voli i da ta ljubav bude uzvracena.

Inace tokom 2g njoj sam poklanjao maximalnu paznju, ljubav, pruzao joj sve... Imao sa neku jadnu studentsku stipendiju i gotovo svu sam na nju i nas trosio (svaki mjesec kupovao nesto), a sada kada sam zavrsio fakultet i kada trebam da se zaposlim i pocnem zivot onda odlazi...

To ti je tipichno ustashko ponasanje dewojka
    Ista stwar mi se desila sa wezom od 2 ipo godine!!
    Najbolje shto mozhesh da uradish jeste da je odjebesh u kuratz to je idiot .
    A mozda tje ti biti teshko da skapirash, ali nashla je drugoga , i woto ti kazhem sto posto tachno, jer to je to ponashanje. To ti ej to skotowsko najwetje mogutje ponashanje litzemerne dewojke. Ochigledno ako ne mozhe posle 2 godine da ti napishe jednu jebenu poruku ne zasluzuje nishta od tebe. Kazhem ti najbolje je da je zaborawish i PRESTANESH AD je ZOWESH, jer prawish budalu od sebe.
    Ja sam tako se ganjao sa takwom jednom kuckom 2 mesetza posle, i jos mi je prichala kao kako hotje da se wratimo ali nije sigurna, i onda je josh bila sa drugime
    More goni bandu preko izwora. LOPATA JEDINO RESHENJE

Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Citat Original postavio DeeLiteOrangeAdvanced Pogledaj poruku
    pa jeste, kad je patio godinu dana...missim...i da nije toko, i da je kraće...opet je budala...al to budala nemoj da čitaš kao budala, nego kao naivčina...
    Devica u horoskopu
    Ali,svuda oko nas vidimo takve ''naivčine''...Žene to samo jednom ,dva puta isplaču i pređu na drugog...I u bukvalnom smislu
    Myles Bennett Dyson

Elita Violetna (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1138

Citat Original postavio Гоца Pogledaj poruku

Vrlo jednostavno, davala ti je šanse dok ste bili u vezi i na kraju uvidela,
    uverila se da ti nisi taj i da te ne voli dovoljno da bi s tobom provela ostatak
    ziivota i prekinula vezu. I dalje je njoj stalo do tebe i drag si joj, ali misli da
    je i za tebe i nju bolje da ide svako svojim putem. U vezi je ona bila svesnija
    i zrelija i brza i tako je sad skapirala celu priču. Nemoj se ljutiti na nju, srce
    ne bira kome će se dati. I što se tiče tvoje priče da bi život dao za nju,
    kapiram da si je gušio svojom posesivnošću.
    Saper vedere
    "Људи који не могу владати својим срцем, још мање могу владати својим језиком"

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Ma nije ona nasla drugog,mozda joj samo zbog necega treba mira,ostavi je 2-3 nedelje nek se ohladi,ako joj ista znacis ona ce tebe opet sama kontaktirati,ipak kao sto rece 2 godine se ne mogu tek tako baciti u vodu.
    >ALL SYSTEMS OPERATIONAL. BEGIN...

Poznat
    Učlanjen
    22.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio *Violet* Pogledaj poruku
    uverila se da ti nisi taj i da te ne voli dovoljno da bi s tobom provela ostatak
    ziivota i prekinula vezu. I dalje je njoj stalo do tebe i drag si joj, ali misli da
    i zrelija i brza i tako je sad skapirala celu priču. Nemoj se ljutiti na nju, srce
    ne bira kome će se dati. I što se tiče tvoje priče da bi život dao za nju,
    kapiram da si je gušio svojom posesivnošću.
    Koji kreten od dewojke .
    Pa mozhe waljda da kazhe umesto da jede gowna, Chowek se ubi zbog nje a ona tako. Uzhas!

Elita 0077 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    402

Ženama i puškama nikada ne veruj..
    zaebu te kada su ti najpotrebnije

Poznat
    Učlanjen
    22.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Master_Chief Pogledaj poruku
    Ma nije ona nasla drugog,mozda joj samo zbog necega treba mira,ostavi je 2-3 nedelje nek se ohladi,ako joj ista znacis ona ce tebe opet sama kontaktirati,ipak kao sto rece 2 godine se ne mogu tek tako baciti u vodu.
    Qratz... xDDD
    Nashla je drugoga sto posto.. Ne bi ga kulirala oda inache. A narawno da mozhe, jer je dewojka. Dok tje owaj nesretnik da pati, ona tje da se prowodi i da misli o sopstwenoj sretji

Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Citat Original postavio *Violet* Pogledaj poruku
    i zrelija i brza i tako je sad skapirala celu priču. .
    Bitter,bitter lies...
    Jel se samo šanse koje daju žene računaju...
    Myles Bennett Dyson

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Devica u horoskopu
    Ali,svuda oko nas vidimo takve ''naivčine''...Žene to samo jednom ,dva puta isplaču i pređu na drugog...I u bukvalnom smislu
    pa tako i treba...missim...šta sad tu da kukumavčem 5 godina...

Poznat
    Učlanjen
    22.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio DeeLiteOrangeAdvanced Pogledaj poruku
    ...missim...i ja san patijo..nije sad da sam bio neka stena, bez emocija...
    ...al vremenom oguglaš...otupiš na neuspehe...
    Wremenom nauchish da je to swe politika, I da su te zhene loshi politichari samo. I da lazhu sto na sat, i da samo misle o sebi. Datje ona swe, samo da njoj bude dobro. Ako nadje po njoj boljega, odjebatje te ko zadnje gowno

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

dobro, sad baš...

Buduća legenda
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    369

Predlažem da sačekaš i sagledaš razloge raskida. Moguće da je zasićenje, moguće da nije bila dovoljno sigurna u njenu ljubav i da je to konačno isplivalo. Za dvije godine se ne može potkradati previše obmana da ti ne bi bile jasne kao takve. I egzistencijalni faktor sigurno ima veze. Žena traži sigurnost, naročito ako je sama nema. Dobro odvagaj, kad konačno sve bude jasno, da li se smiješ upustiti u obnovu te veze, ukoliko ti da signal za to. Nema sumnje da li si joj dovoljno često stavio do znanja koliko ti znači. Ako je sve to zanemarila, uključujući (prilično dostojanstveno) nemirenje s njenom odlukom, male su šanse da ima „materijala“ za osvježenje VAS.

Da li si bio dovoljno oštar, preduzimljiv, odvažan... muško, brate da spozna sve tvoje kvalitete?

Elita Violetna (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1138

Bitter,bitter lies...
    Jel se samo šanse koje daju žene računaju...
    Pa ne, obostrano, samo što se muškarci opuste, misle osvojili su i sada mogu opušteno
    Saper vedere
    "Људи који не могу владати својим срцем, још мање могу владати својим језиком"

Slične teme

1. LJUDI OSTAVILA ME DJEVOJKA
    Autor mikki86 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 03.09.2008., 00:40
  2. ostavila me je devojka...
    Autor psy u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 08.11.2006., 22:42
  3. OSTAVILA SAM CIGARETE (nadam se zauvek)
    Autor guda u forumu Arhiva
    Odgovora: 235
    Poslednja poruka: 27.06.2005., 13:55
  4. Ostavila me devojka
    Autor Zdravko_Dren u forumu Žene
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 05.07.2004., 10:30

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku