Kako prici devojci

Ako joj budes prilazio kao sto te ovi savetuju slabo ces se ovajditi.
Za pocetak bitno je dobro sebe pogledati u ogledalu i videti sta nudis,ako to dobro ocenis onda si pola posla odradio jer tako nikada neces prilaziti devojci koja je prevelik zalogaj za tebe.
Sva ostala prica koja sledi treba da bude maksimalno opustena i nemoj previse da se tripujes sta treba da kazes ili ne,jednostavno pricaj o najnormalnijim stvarima uz zivota.
I na kraju ono sto je najvaznije-ako se prvi put ispalis i izvisis NE ODUSTAJ!
Nemoj da mislis kako su devijke skroz opustene u takvim situacijama,nervozne smo isto koliko i vi.
 
Ono sto je (barem meni) najbitnije jeste da ne prilazis sa izrazom lica: jaoj, ti si divna, a ja retardirani klovn.
Moras imati samouverenost, ali - pazi da ne preteras. Jer, ako tripujes da sve znas i ako pocnes da delis savete - NEMA OD TOGA NISTA.
Poenta je da sa njom razgovaras kao sa ortakom, samo nemoj preterivati o temama koje nju, ocigledno, ne interesuju.
Ono sto je moja prethodnica napisala je prilicno tacno.
Nemoj da propustas prilike da joj stavis do znanja da ti se svidja, i gledaj da to bude dovoljno jasno!!! Devojke su, zaista, veoma nesigurne, a mnoge se odlicno pretvaraju. Potrebno im je da znaju na cemu su i ko stoji ispred njih, a to ne sme da bude osoba koja o sebi vec misli da nije niko i nista.
Naravno, komplimenti su uvek korisni, dok ne predju u laskanje. :wink:
 
Lexa:
Moras imati samouverenost, ali - pazi da ne preteras. Jer, ako tripujes da sve znas i ako pocnes da delis savete - NEMA OD TOGA NISTA.

Uh, opet mi pade na pamet kako sam se jednom ruzno opekao... Cudne su devojke, navedu te u nekom pravcu i onda... sam se opeces. A izgledala je kao da joj je bio poteban savet...
 
Prvo nisi nam rekao koliko imas godina,a drugo ni koliko "ta" devojka ima godina!
Recimo ovako...

ako startujes klinke,moras da ocenis kog su tipa...
ako je tip sponzoruse,to se najlakse primeti...njoj prilazis sa pricom tipa "Izvini,dal slucajno znas u blizini nekog automehanicara,pokvario mi se ( BMW,Mercedes-ML,SLK,CLK,Mazda,Micubishi,tako neka besna kola)...Ako hladno kaze,ne znam,vec ima sponzora.Ako se nakezi i kaze ne znam,nastavi pricu...Ako kaze znam,pitaj gde se nalazi i opet nastavi pricu....

ako je tip "ne sponzoruse" ali ni "normalne",tu pokusaj da pridjes na foru "izgubio mi se pas,da ga nisi slucajno videla?" Pa pricaj o psu a zavrsi sa kafom u obliznjem kaficu dok cekas da naidje....

ako je tip "normalne",mada to danas retko vidjam,onda si idealan muskarac...Apsolvent ili studiras,sve zavisi koliko imas godina...zapocinjes neki biznis...
Ovo je bilo SAMO za klinke,posto one nisu za ozbiljniju vezu.

Ajmo dalje...
Srednja vrsta ni klinke ni matorke 22-27

sponzoruse....sve su iste,bile klinke,srednje ili matorke.za njih uvek ista prica
Ne sponzoruse a ni normalne- tu si prirodan.Prica bilo koja,recimo neka ankete je u pitanju,istazujes nesto za neku kompaniju...bla bla
Normalne....ovo malo teze za laganje,vec su pocele da budu namazane...

I poslednje,matorke...ili udate ili razvedene,sa decom ili bez...e ovo je vec filozofija....bolje nemoj njima da prilazis,mnogo su zahtevne i znaju sta im treba!

P.S.Naravno cela prica zavisi od toga sta ti hoces od njih,koliko si ozbiljan...
Ako das jos neke podatke smislicemo jos nesto ako od ovoga nista ne odgovara....
 
Evo isjecka iz neceg sto je o muvanju zena rekao neko kome se nikad nije desilo da omane u tome:
"Kako da te savetujem u vezi muvanja riba!? Valjda se covek sa tim radja, mislim da tu nema neke
narocite nauke, saveta. Sve sto ti kazem moze da ispadne kontraproduktivno...
Prvo treba da procenis psiholoski profil zrtve...
Onim slabijim i p-ickastijim ribicama se nametni kao ideolog, dominator, koji ce ih sigurnom
rukom voditi ka carstvu cula, obavezno ih prodrmaj emotivno, vezi ih za sebe, kontrolisi, vecina zena
nevezano za seksualno opredeljenje uziva i potpada pod uticaj jaceg...
Sa sebi ravnima ili jacim, budi oprezan, ispipaj teren, jer u suprotnom mozes da zavrsis kao osoba kojom manipulisu zene..."

Eto, mozda i izvuces neku pouku iz ovog...
 
Niko to nikoga nije naučio,žene su kao planina,svakoj prilaziš na poseban način.U suštini ili si se rodio sa tim ili nisi.Ko zna,zna ko ne zna nikada da nauči neće. :wink: Zapamti žene su genijalci,ali padaju na ne obične fore. 8)
 
Apostol_Black_Boris:
Pridji joj sa ledja,polako,sunjajuci se na prstima,pripremi kesu,zatim joj munjevitim pokretom nabaci kesu na glavu,lagano je odalami po istoj i tvoja je! :D

I obavezno ponesi buzdovan, da je mlatnes po glavi! Sestoper bi bio najbolji. To ce pokazati kako si nacitan (citao si o Marku Kraljevicu), kako si patriota (jer je Marko Kraljevic u pitanju), kako si dominantan (sto neko gore rece da zene potpadaju pod to, pa eto ti) i kako ima sanse da je odvedes u Ameriku (jer se palis na oruzja kao Ameri, toliko da ga nosis i u grad). Tvoja je...

Koliko smaraju ove teme, kao da nisu vec dovoljno ovakvih otvorene, ali mrze ljude da cesljaju prosle teme...
 
Nema tu nekog recepta ,vazno je da si opusten,da vladas situacijom i posmatras je kako reaguje i u tom pravcu ide razgovor.znaci zapocnes neku temu i vidis kako reaguje,ako je pozitivna reakcija onda ides dalje,fina konverzacija, ako osetis da hoce da te "otkaci" viteski,ljubazno nastavis dalje,pokazes da postujes njenu volju i to je to.Jovo nanovo!I neizbjezan osmijeh(ne pretjeran) i pogled u oci!Ma pratis jednostavno"govor njenog tela" neke sitne detalje, to ih najbolje otriva.MA U SUSTINI SVE TI ZAVISI OD NJIH,da ti ja puno ne mudrujem!Ako ti ona ne da signal da pridjes, mozes da se trudis do mile volje, mada su mi takve "zakljucane"kapije i najdraze!To je izazov a ovo danas...eh kad se setim starih vremena...
 
Ne znam kako da joj pridjes ali znam da treba da budes zanimljiv i sarmantan. Ostavi se fora (jer vise mogu da stvore neku trulu sliku nego realnu o tebi)....
Samo opusteno....vladaj situacijom..pokazi da nisi "lak plen"...ne laskaj isuvise, drzi do sebe...ne smej se stalno i ko lud...u svemu odmeren i naravno, siguran da zelis bas to!!! jos kad bi znao da i njoj kroz pricu provuces kako ti je gotivna i sve ostalo, prolazis s dobrom 8, za pocetak!
srecno!! :D :D :D
 
CITAJ, VERUJ i PROBAJ : startuj naj, naj, najbolju ribu u drustvu i pricaj bilo sta, obavezno pada !!! OBJASNJENJE : te ribe su najusamljenije na svetu, jer se svi plase da krenu na njih, vec biraju, linijom manjeg otpora, prosecne, kod kojih racunaju na " prolaznost ", i samoca tih najlepsih ih, prosto tera da krenu sa onim ko se osmeli da im pridje !!! Probaj i neces se pokajati !!!
 
krvolok:
CITAJ, VERUJ i PROBAJ : startuj naj, naj, najbolju ribu u drustvu i pricaj bilo sta, obavezno pada !!! OBJASNJENJE : te ribe su najusamljenije na svetu, jer se svi plase da krenu na njih, vec biraju, linijom manjeg otpora, prosecne, kod kojih racunaju na " prolaznost ", i samoca tih najlepsih ih, prosto tera da krenu sa onim ko se osmeli da im pridje !!! Probaj i neces se pokajati !!!

Donekle je i u pravu. Za ovo sam vec cuo/procitao, ali tu postoji jedan sitan, neizbezan detalj na koji treba paziti. Ako je ona sponzorusa, dzabe ti sve...
 
Alo momci, devojke ne ujedaju!!!

Dakle, lepo pridješ, počneš neku laganu priču - samo opušteno 8) Uostalom, zavisi i od tipa devojke, pa nismo sve iste :wink: A ona deklaracija na klinke, srednje i matorke zvuči malo bezveze...
 
:arrow: ...covece,pa ovde se stvarno sve ponavlja...pa kako joj prici...evo ti najbolji savet-ne prici joj nikako! :idea: A?Najjace,sto bi se ti sad traumirao bezveze kako joj prici,sta ima da joj prilazis...ionako ces svoju devojku naci onda kada se najmanje budes nadao,spontano...
 

Back
Top