Sloboda

Happiness..

Veoma poznat
Poruka
11.857
Koliko slobode imate u vezi? da li mozzete da izlazite sa drugovima, drugaricama, da li imate podrshku i razumavanje partnera u svemu shto radite? :)

Da li se osecate slobodno, da li dishete? :P :mrgreen:
 
Ja osecam da se lose osecam. Jako sam neraspolozena. Imam dosta slobode u vezama, a i moji partneri imaju, mada ovaj tip, s kojim treba da se smuvam, ima slobode, kad postane moj, bice samo moj.
 
Koliko slobode imate u vezi? da li mozzete da izlazite sa drugovima, drugaricama, da li imate podrshku i razumavanje partnera u svemu shto radite? :)

Da li se osecate slobodno, da li dishete? :P :mrgreen:

Disem dok god u drustvu nisu neke zanosne lepotice...e onda moze da se desi da mi se neka pertla obmota oko vrata pa da prestanem da disem :D
 
Koliko slobode imate u vezi? da li mozzete da izlazite sa drugovima, drugaricama, da li imate podrshku i razumavanje partnera u svemu shto radite? :)

Da li se osecate slobodno, da li dishete? :P :mrgreen:

Imala veze gde je toga bilo i gde nije. Ove druge sam brzo završavala,
nije prirodno i zdravo da neko nekome pripada, treba da svako ima
svoj kutak samo za sebe, svoja događanja.
 
I onda dodje beba i zarobi ti 95% slobode..sta ces onda

pa brate...imam dete...taj neki period budeš malo više vezan za kuću, al bože moj..sve to prođe...
Na kraju krajeva, ako ima ljubavi, sloge, dogovora, ja ću da pričuvam dete da ona izađe sa drugaricama...
Drugi put će ona da pričuva dete, da ja izađem...
Kad rešimo zajedno, tu su naši roditelji...dobro...kod mene je bilo samo njenih, al nađe se...
Sve je stvar dogovora i dobre volje...

Mada, mislim da ova tema nema veze sa decom, al ajde...
Tu se misli na onu drugu slobodu...

Znaš ono...kad ja budem ljubomoran, pa pizzdim što izlazi s drugaricama, pa ja neću s njom, pa svađe, ovo ono...
 
pa brate...imam dete...taj neki period budeš malo više vezan za kuću, al bože moj..sve to prođe...
Na kraju krajeva, ako ima ljubavi, sloge, dogovora, ja ću da pričuvam dete da ona izađe sa drugaricama...
Drugi put će ona da pričuva dete, da ja izađem...
Kad rešimo zajedno, tu su naši roditelji...dobro...kod mene je bilo samo njenih, al nađe se...
Sve je stvar dogovora i dobre volje...

Mada, mislim da ova tema nema veze sa decom, al ajde...
Tu se misli na onu drugu slobodu...

Znaš ono...kad ja budem ljubomoran, pa pizzdim što izlazi s drugaricama, pa ja neću s njom, pa svađe, ovo ono...

ne govorimo ovde o tome bre:)
Ako ne govorimo o ozbiljnim vezama gde se ne osecas uskraceno za slobodu onda temu na tinejdzere
george,posesivnost ubija svaku vezu,brak,ljubav,kombinaciju:p

:lol:ajde mozda i nesto naucim ovde
 

Back
Top