Nove kape za 18 litarske balone aparata za vodu
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Nove kape za 18 litarske balone aparata za vodu

Početnik DrKleiner (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Talking Nove kape za 18 litarske balone aparata za vodu

Ljudi upomoć!!!!!
    Kupujem a moja porodica i ja pijemo vodu iz kancelarijskog aparata za vodu, flaširanu, 18lit. Vodu sam prestao da kupujem, provalio sam da u selu Kačarevu kod Pančeva postoji javna česma sa filter stanicom koja odstranjuje 7 elemenata i mogu vam reći da je voda extra. Vodu na toj česmi točim u balone od 6lit. pa pretačem u ovaj veliki... Pojavio se lik sa identičnim balonom i iz džepa vadi novu kapu za balon, naravno nije hteo da mi kaže gde je nabavio, pa PITANJE ZA ŠIROKU NARODNU MASU - DALI NEKO ZNA GDE MOŽE DA SE NABAVE-KUPE NOVE KAPE-PLAVE ZA TE BALONE???
    P.S.- Saznao sam da poklopce pravi lik u okolini Subotice. Ako neko može da mi pomogne i nemrzi ga može mi kontakt poslati i SMS-om na 062-11-22-042

HVALA ŠIROKOJ NARODNOJ MASI !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Elita
    Učlanjen
    12.05.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    875

Podrazumevano Re: Nove kape za 18 litarske balone aparata za vodu

Citat Original postavio DrKleiner Pogledaj poruku
    Ljudi upomoć!!!!!
    Kupujem a moja porodica i ja pijemo vodu iz kancelarijskog aparata za vodu, flaširanu, 18lit. Vodu sam prestao da kupujem, provalio sam da u selu Kačarevu kod Pančeva postoji javna česma sa filter stanicom koja odstranjuje 7 elemenata i mogu vam reći da je voda extra. Vodu na toj česmi točim u balone od 6lit. pa pretačem u ovaj veliki... Pojavio se lik sa identičnim balonom i iz džepa vadi novu kapu za balon, naravno nije hteo da mi kaže gde je nabavio, pa PITANJE ZA ŠIROKU NARODNU MASU - DALI NEKO ZNA GDE MOŽE DA SE NABAVE-KUPE NOVE KAPE-PLAVE ZA TE BALONE???
    P.S.- Saznao sam da poklopce pravi lik u okolini Subotice. Ako neko može da mi pomogne i nemrzi ga može mi kontakt poslati i SMS-om na 062-11-22-042

HVALA ŠIROKOJ NARODNOJ MASI !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mi vec godinama sipamo vodu u taj veliki balon iz Rosinih baloncica od 6 litara.Ta nam se voda najvise svidja.I vec smo se toliko izvestili da na brzinu okrenemo balonce,da nam poklopac i ne treba.Ako ti to ne ide,stavi malo selotejp trake na otvor i resena stvar!!!

Slične teme

1. Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.08.2007., 23:10
  2. KAPE
    Autor KAPA u forumu Žene
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 05.12.2003., 10:32

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku