par saveta samo:)

marentze

Početnik
Poruka
22
ajd sad... u poslednjih par meseci bash mi se posrecilo sa ribama...bilo je tu dosta njih ali ja do sada nisam nijednu opichio(nikada).e sad ne brinem se ja posto znam kolko godina imam.nije stvar u tome.e sad ja vidim da ta neka riba 'oce...kako da ja predjem na stvar? :oops: jos nesto...jel glupo da se odmah uhvatim za njene si*e ili d*pe(mislim na prvi/drugi sastanak)hvala unapred.voleo bih da cuejm i zenska misljenja:)
p0z
 
Дечкоња, ваљда можеш сам да процениш кад је време да је уватиш за дуду?
Немој молим те да приступаш са причом: "ИМАМ КЉУЧЕВЕ ОД СТАНА..."
Немој никад да је питаш: Да ли си спремна, кад ћемо, де ћемо... Никад немој да помињеш сам чин. Много је лепше да она то скапира индиректно. Кад буде време одведи је код тебе на гајбу (најбоља комбинација за први пут), ако не можеш онда у кола (мада је глупаво за први пут), ако немаш кола- правац Калемегдан (природа)
 
pa mogu da procenim:)vidim ja da mogu da je u'vatim za siku ali mi je glupo jer je tek drugi put da je vidim???:)ma dobro to mi je i manje bitno.nemam kalenegdan ovde kod mene,ali mesto mi je najmanji problem.mene je zanimalo kako da pocnem..razumes(te)?
 
Ne mozes ocekivati da ti neko sada napise spisak stvari koje treba i koje ne treba da radis..uostalom ako budes mnogo razmisljao nista nece ispasti kako valja 8)

I nemoj odmah da se hvatas za ovaj ili onaj deo njenog tela, postoje i zanimljivije stvari :lol:

Pocni recimo od njenog vrata, pa nanize... ... 8) :wink:
 
marentze:
pa mogu da procenim:)vidim ja da mogu da je u'vatim za siku ali mi je glupo jer je tek drugi put da je vidim???:)ma dobro to mi je i manje bitno.nemam kalenegdan ovde kod mene,ali mesto mi je najmanji problem.mene je zanimalo kako da pocnem..razumes(te)?

Прочитај мало боље у мојој прошлој поруци и наћи ћеш решење.
Ако ти не успе први пут (ако не буде хтела), нема везе- НЕМА ОДУСТАЈАЊА
 
Ti se neki napaljeni pubertetlija koji misli da su jedine erogene zone kod zene dupe i grudi. Strasno… Znaci, u redu ti je kad vas jedini kontakt predstavlja samo pipkanje tih delova, na prvom sastanku? E, Boga mi.. Ako ti nije dala povoda, mislim da bi svaka devojka posumnjala u tvoje namere ako bi to ucinio.
Paznju prvo moras posvetiti nesexualnim delovima tela. Kao sto su – ruke, prsti. Mora postojati neka vrsta telesne bliskosti pre “napada” na glavne delove.
A sta ti ono znaci “Odmah”? Sretnete se a ti je uhvatis za dupe? Malo je neobicno.. :P
Zapamti – devojka se ne sme osetiti kao objekat,a to bi se neminovno desilo ako bi hvatanje za dupe bilo samo sebi cilj. (a jos kad bi znala da to vec dugo prizeljkujes, pa jos i postavljas pitanje na forumu o njenim sikama i dupetu:).
Zato – hvatanje NE SME biti SAMO SEBI CILJ! Ono samo mora pojacati osecaj telesne bliskosti u trenucima dok se, npr. ljubite. Kad osetis da se devojka izgubila u tvom poljupcu, onda pocni, npr. da spustas ruku malo nize niz njena ledja. A po njenom ponasanju ces videti koliko joj prija. Eglavnom – neka tvoje ruke miluju njeno telo, neka kruze, a nikako ne sme da izgleda da ti je jedan jedini cilj – njeno dupe. Nagle pokrete izbegni.
 
pa najprostije je da je pitas,
a ako hoces da ispitujes granice svog i njenog strpljenja onda ti nepreostaje nista drugo do da je svaki put 'vodis' sto dalje(shto sada ne znaci da je za sat vremena skines i pola sata je ubedjujes da rasiri noge,nego kroz dve-tri nedelje ides sve dalje i dalje u 'istrazivanju' njenog tela i ako joj tada bude jasno shta zelis reci ce ti vec da li hoce ili ne,a ako joj ne bude jasno ponovi postupak,tj.nastavi dalje u istrazivanju,ubrzo ce joj postati jasno,veruj mi)
 
Najbolje je da izadjete uvece na neko cool mesto i opustite se uz muziku i vino npr. :wink: Kad pocnete da igrate poljubi je i mislim da je to idealni trenutak da ti ruka sklizne sa ledja na guzu :D ...
A ka vec stignete do gajbe nemoj da se odmah bacas na glavno jelo. Kreni sa poljupcima pa polako niz vrat... Videces da ces posle znati i sam sta da radis. Prepusti se i sve ce biti OK :wink:
 

Back
Top