Iz veze u vezu

smaki*

Elita
Poruka
15.961
Radi se o jednoj mojoj rođaki. Devojka celog života ima duge veze, traju po nekoliko godina.
Ona bukvalno raskine sa nekim, ili je neko ostavi i odmah nađe novog. Periodi "samoće" bili su veoma kratki, 10ak dana najviše.
Napominjem da to nisu bile veze za jednu noć, već prave veze.
Svi ti momci su redovno predstavljani našoj familiji, ona je bila čest gost njihovih.
Sa poslednjim momkom je bila u vezi oko 3 godine. Poslednju godinu su živeli zajedno kod njegovih. Znam da su imali problema, da je on jako ljubomoran.. Posle mnogo svađa, ona se jednog jutra spakovala i otišla kod njihovog zajedničkog prijatelja.
Smuvali su se isto veče.:roll::eek: Sad živi sa tim likom, on normalno dolazi kod nas.
Ja ovo ne razumem.

Šta vi mislite o ovoj priči?
 
Pa nekako mi se cini da je mozda bez roditelja..nagadjam jeli..pa lako ulazi u odnose trazeci mirnu luku od nekih stresova..nisu mi ni muskarci jasni koji ne provale dal se zena vezuje onako bas iz srca
 
Pa nekako mi se cini da je mozda bez roditelja..nagadjam jeli..pa lako ulazi u odnose trazeci mirnu luku od nekih stresova..nisu mi ni muskarci jasni koji ne provale dal se zena vezuje onako bas iz srca

Pa to ni meni nije jasno, mislim, gde su oči tom liku pa ne vidi da je ona bukvalno iz kuće drugog muškarca došla u njegovu.
Inače, ona je dete razvedenih roditelja, ali sa njima ima super odnos. Što mi je najčudnije, oni ovo njeno ponašanje odobravaju.
 
Radi se o jednoj mojoj rođaki. Devojka celog života ima duge veze, traju po nekoliko godina.
Ona bukvalno raskine sa nekim, ili je neko ostavi i odmah nađe novog. Periodi "samoće" bili su veoma kratki, 10ak dana najviše.
Napominjem da to nisu bile veze za jednu noć, već prave veze.
Svi ti momci su redovno predstavljani našoj familiji, ona je bila čest gost njihovih.
Sa poslednjim momkom je bila u vezi oko 3 godine. Poslednju godinu su živeli zajedno kod njegovih. Znam da su imali problema, da je on jako ljubomoran.. Posle mnogo svađa, ona se jednog jutra spakovala i otišla kod njihovog zajedničkog prijatelja.
Smuvali su se isto veče.:roll::eek: Sad živi sa tim likom, on normalno dolazi kod nas.
Ja ovo ne razumem.

Šta vi mislite o ovoj priči?





Ne mislim... Imam slucaj u familiji...
Ne znamo vise koliko smo prizetkova upoznali;Svi dolaze na ručak.pa kolace.zatim kad je neko vece slavlje u pitanju ali obavezno sto pre,onda donesu četkicu za zube i to je to...Sve divno,krasno,on je čovek njenog života pa posle Jovo nanovo ->novi zet...
:dash::dash::dash:
 
Мислим да ти и не треба да мислиш о томе него да створиш свој сопствени став по том питању који ти одговара и делује као најлепши и најбољи. Одговор на постављено питање је у њеној глави и то је њена ствар коју ти не можеш да измениш, зато гледај свој живот. :ok: А људи се иначе доста разликују од појединца до појединца...
 
I ja sam se to uvek pitala, poznajem par devojaka koje tako zive:dontunderstand:

Po meni, svaka veza duga, zahteva odredjeno vreme nakon prekida, da se donesu zakljuci, iskulira malo, zazeli se opet bliskosti (osim ako naravno nije bila prevara u pitanju pa sad hoce novu vezu sa novom osobom) ali to je retko bio slucaj u mom okruzenju, ustvari gotovo nikad ....:think:


I konkretno devojka koju ja znam imala je 4 takve veze, sve po njoj velike i lepe ljubavi, ali ona nije sastavila 5 dana samoce od kad je pocela da izlazi sa momcima i svaki put kada vezi dodje kraj, ona nadje zamenu sa kojom opet ima dugogodisnju vezu ...

Sta je po sredi, ne znam:dontunderstand: mozda ima srece, mozda nije izbirljiva (ali momci nisu ni malo losi), mozda je to takv tip zena ... Volela bih da znam ...

Inace, ona nema porodicnih problema, samo zdravstvenih ...
 
Radi se o jednoj mojoj rođaki. Devojka celog života ima duge veze, traju po nekoliko godina.
Ona bukvalno raskine sa nekim, ili je neko ostavi i odmah nađe novog. Periodi "samoće" bili su veoma kratki, 10ak dana najviše.
Napominjem da to nisu bile veze za jednu noć, već prave veze.
Svi ti momci su redovno predstavljani našoj familiji, ona je bila čest gost njihovih.
Sa poslednjim momkom je bila u vezi oko 3 godine. Poslednju godinu su živeli zajedno kod njegovih. Znam da su imali problema, da je on jako ljubomoran.. Posle mnogo svađa, ona se jednog jutra spakovala i otišla kod njihovog zajedničkog prijatelja.
Smuvali su se isto veče.:roll::eek: Sad živi sa tim likom, on normalno dolazi kod nas.
Ja ovo ne razumem.

Šta vi mislite o ovoj priči?
Мислим да је реч о особи која не може да буде сама.

Могу да разумем, познајем такве људе.

Лично, увек сам између веза имала луфт од бар 7-8 месеци.
 
I ja uvek pravim te pauze. Mora sve da mi se slegne i da na miru razmislim o svemu.

razumem ja da nismo svi isti. Neko mi je gore napisao da treba da imam svoj stav, a ne da pitam ljude na forumu. Imam ja svoj stav, ali mi se taj moj stav ne sviđa.

Volim ja nju mnogo, ne samo zato što mi je rođaka, već što je super osoba, ali taj čin da je ujutru ustala sa jednim, a uveče legla sa drugim me je šokirao. Mislim, živeli je s tim dečkom i sa njegovima, godinu dana su delili sve, bili 2 godine pre toga u vezi i da je sve to tako lako odbacila me je malo je reći šokoralo, bolje zabrinulo.

Istina je da ne može da bude sama, ali mislim da je ovog puta preterala.:roll:
 
Radi se o jednoj mojoj rođaki. Devojka celog života ima duge veze, traju po nekoliko godina.
Ona bukvalno raskine sa nekim, ili je neko ostavi i odmah nađe novog. Periodi "samoće" bili su veoma kratki, 10ak dana najviše.
Napominjem da to nisu bile veze za jednu noć, već prave veze.
Svi ti momci su redovno predstavljani našoj familiji, ona je bila čest gost njihovih.
Sa poslednjim momkom je bila u vezi oko 3 godine. Poslednju godinu su živeli zajedno kod njegovih. Znam da su imali problema, da je on jako ljubomoran.. Posle mnogo svađa, ona se jednog jutra spakovala i otišla kod njihovog zajedničkog prijatelja.
Smuvali su se isto veče.:roll::eek: Sad živi sa tim likom, on normalno dolazi kod nas.
Ja ovo ne razumem.

Šta vi mislite o ovoj priči?

Мислим - шта ме заболе за неку тамо леву особу? Шта треба МИ да мислимо о њој и њеном животу??? Њен живот, њена ствар, нека га живи како хоће док никог не угрожава! Шта ТИ има да колуташ очима на то што се она смувала са неким прввввооо вееече???
Подносиш ли ти чаршији извештај које вече си се смувала са неким?

Одвратне су ми овакве теме где ми, као, треба, да нешто коментаришемо друге, непознате, људе и њихове животне изборе!

(Е, баш се изнервирах! :(:lol:)
 
Мислим - шта ме заболе за неку тамо леву особу? Шта треба МИ да мислимо о њој и њеном животу??? Њен живот, њена ствар, нека га живи како хоће док никог не угрожава! Шта ТИ има да колуташ очима на то што се она смувала са неким прввввооо вееече???
Подносиш ли ти чаршији извештај које вече си се смувала са неким?

Одвратне су ми овакве теме где ми, као, треба, да нешто коментаришемо друге, непознате, људе и њихове животне изборе!

(Е, баш се изнервирах! :(:lol:)
:ok:
bas ovako
@autorka cuj gde pise to pravilo da mora da se saceka?ako je tebi potrebno vreme to ne znaci da svi ljudi moraju tako da rade:roll: gledaj svoja posla
 
Мислим - шта ме заболе за неку тамо леву особу? Шта треба МИ да мислимо о њој и њеном животу??? Њен живот, њена ствар, нека га живи како хоће док никог не угрожава! Шта ТИ има да колуташ очима на то што се она смувала са неким прввввооо вееече???
Подносиш ли ти чаршији извештај које вече си се смувала са неким?

Одвратне су ми овакве теме где ми, као, треба, да нешто коментаришемо друге, непознате, људе и њихове животне изборе!

(Е, баш се изнервирах! :(:lol:)
laki je malo nervozan?:zper:

ako zamenimo pricu, pa umesto o osobi pricamo o fenomenu, kakao bi ti to objasnila?
kako je moguce biti u vezi, i imati isto vece zamenu?:think:
pa tako nekoliko puta?
misim, cisto kao fenomen:D
 
Šta vi mislite o ovoj priči?
mislimo da je previse ljudi koji se boje i ne znaju da budu sami sto je onako blago otuzno :neutral: a posebno kad malo razmislis o tome i shvatis da su verovatno zaboravili kako je to biti sam sa sobom...a posle kad navuce sebi na grbacu muza,decu,psa,svekrvu i gomilu baba i ostale rodbine bice qqlele,mladost ludost :zper:

mada mozda i nece taki nikad ni ne shvate da nesto moze da se radi drugacije od onoga kako su to sebi zacrtali,a da nekad to drugacije moze da bude i bolje :neutral:

ma znas sta,bas me briga,radite bre ljudi kako ocete :)
 
Nemam pojma, ja sam ovo shatila kao fenomen, a tako glasi i tema "Iz veze u vezu" jer stvarno postoje takve osobe ... To sto zelim da sa nekim razmenim misljenje o tome pa i na javnom mestu kakav je forum, sta fali ...

Uvek su me fascinirale takve osobe, jer vecini ljudi treba neki luft nakon duge veze, meni je to normalno i ljudski ... A kako znam 2-3 osobe koje tako kontaju i veze i svoja osecanja, normalno je da je to meni, koja funkcionise drugacije interesantno za razmisljanje i moram da priznam pomalo nedokucivo ...
 
laki je malo nervozan?:zper:

ako zamenimo pricu, pa umesto o osobi pricamo o fenomenu, kakao bi ti to objasnila?
kako je moguce biti u vezi, i imati isto vece zamenu?:think:
pa tako nekoliko puta?
misim, cisto kao fenomen:D

Čisto kao fenomen je fenomenalno za one koji vole da su stalno uz nekoga.
Nemoguće je da bez prethodne pripreme uleti u neku vrstu zajedničkog života.
Devojka prvo živi paralelnim životom pa kad stekne novu sigurnost, samo se preseli.
 

Back
Top