Iz veze u vezu
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 124

Tema: Iz veze u vezu

Elita smaki* (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    225

Podrazumevano Iz veze u vezu

Radi se o jednoj mojoj rođaki. Devojka celog života ima duge veze, traju po nekoliko godina.
    Ona bukvalno raskine sa nekim, ili je neko ostavi i odmah nađe novog. Periodi "samoće" bili su veoma kratki, 10ak dana najviše.
    Napominjem da to nisu bile veze za jednu noć, već prave veze.
    Svi ti momci su redovno predstavljani našoj familiji, ona je bila čest gost njihovih.
    Sa poslednjim momkom je bila u vezi oko 3 godine. Poslednju godinu su živeli zajedno kod njegovih. Znam da su imali problema, da je on jako ljubomoran.. Posle mnogo svađa, ona se jednog jutra spakovala i otišla kod njihovog zajedničkog prijatelja.
    Smuvali su se isto veče. Sad živi sa tim likom, on normalno dolazi kod nas.
    Ja ovo ne razumem.

Šta vi mislite o ovoj priči?

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5968

Podrazumevano Re: Iz veze u vezu

Pa nekako mi se cini da je mozda bez roditelja..nagadjam jeli..pa lako ulazi u odnose trazeci mirnu luku od nekih stresova..nisu mi ni muskarci jasni koji ne provale dal se zena vezuje onako bas iz srca
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,is attention whores,sujetne zenturace,pusacice&co,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Elita smaki* (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    225

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    Pa nekako mi se cini da je mozda bez roditelja..nagadjam jeli..pa lako ulazi u odnose trazeci mirnu luku od nekih stresova..nisu mi ni muskarci jasni koji ne provale dal se zena vezuje onako bas iz srca
    Pa to ni meni nije jasno, mislim, gde su oči tom liku pa ne vidi da je ona bukvalno iz kuće drugog muškarca došla u njegovu.
    Inače, ona je dete razvedenih roditelja, ali sa njima ima super odnos. Što mi je najčudnije, oni ovo njeno ponašanje odobravaju.

Iskusan Abell (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    95

Citat Original postavio miss smart Pogledaj poruku
    Radi se o jednoj mojoj rođaki. Devojka celog života ima duge veze, traju po nekoliko godina.
    Ona bukvalno raskine sa nekim, ili je neko ostavi i odmah nađe novog. Periodi "samoće" bili su veoma kratki, 10ak dana najviše.
    Svi ti momci su redovno predstavljani našoj familiji, ona je bila čest gost njihovih.
    Sa poslednjim momkom je bila u vezi oko 3 godine. Poslednju godinu su živeli zajedno kod njegovih. Znam da su imali problema, da je on jako ljubomoran.. Posle mnogo svađa, ona se jednog jutra spakovala i otišla kod njihovog zajedničkog prijatelja.
    Ja ovo ne razumem.

Ne mislim... Imam slucaj u familiji...
    Ne znamo vise koliko smo prizetkova upoznali;Svi dolaze na ručak.pa kolace.zatim kad je neko vece slavlje u pitanju ali obavezno sto pre,onda donesu četkicu za zube i to je to...Sve divno,krasno,on je čovek njenog života pa posle Jovo nanovo ->novi zet...

Početnik Келт (avatar)
    Učlanjen
    22.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Мислим да ти и не треба да мислиш о томе него да створиш свој сопствени став по том питању који ти одговара и делује као најлепши и најбољи. Одговор на постављено питање је у њеној глави и то је њена ствар коју ти не можеш да измениш, зато гледај свој живот. А људи се иначе доста разликују од појединца до појединца...

Zainteresovan član soljamoja (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

I ja sam se to uvek pitala, poznajem par devojaka koje tako zive

Po meni, svaka veza duga, zahteva odredjeno vreme nakon prekida, da se donesu zakljuci, iskulira malo, zazeli se opet bliskosti (osim ako naravno nije bila prevara u pitanju pa sad hoce novu vezu sa novom osobom) ali to je retko bio slucaj u mom okruzenju, ustvari gotovo nikad ....

I konkretno devojka koju ja znam imala je 4 takve veze, sve po njoj velike i lepe ljubavi, ali ona nije sastavila 5 dana samoce od kad je pocela da izlazi sa momcima i svaki put kada vezi dodje kraj, ona nadje zamenu sa kojom opet ima dugogodisnju vezu ...

Sta je po sredi, ne znam mozda ima srece, mozda nije izbirljiva (ali momci nisu ni malo losi), mozda je to takv tip zena ... Volela bih da znam ...

Inace, ona nema porodicnih problema, samo zdravstvenih ...

Buduća legenda Софија (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1573

Ja ovo ne razumem.

Мислим да је реч о особи која не може да буде сама.

Могу да разумем, познајем такве људе.

Лично, увек сам између веза имала луфт од бар 7-8 месеци.
    ''Само човек који има вере у себе, може да буде веран другима.''
    Ерих Фром

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5968

Al dobro nije meni to sto ne zeli biti sama..nego sto su to povrsne emocije koje se tek tako prekidaju a ovi ne provaljuju
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,is attention whores,sujetne zenturace,pusacice&co,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Elita smaki* (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    225

I ja uvek pravim te pauze. Mora sve da mi se slegne i da na miru razmislim o svemu.

razumem ja da nismo svi isti. Neko mi je gore napisao da treba da imam svoj stav, a ne da pitam ljude na forumu. Imam ja svoj stav, ali mi se taj moj stav ne sviđa.

Volim ja nju mnogo, ne samo zato što mi je rođaka, već što je super osoba, ali taj čin da je ujutru ustala sa jednim, a uveče legla sa drugim me je šokirao. Mislim, živeli je s tim dečkom i sa njegovima, godinu dana su delili sve, bili 2 godine pre toga u vezi i da je sve to tako lako odbacila me je malo je reći šokoralo, bolje zabrinulo.

Istina je da ne može da bude sama, ali mislim da je ovog puta preterala.

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Ja ovo ne razumem.

Мислим - шта ме заболе за неку тамо леву особу? Шта треба МИ да мислимо о њој и њеном животу??? Њен живот, њена ствар, нека га живи како хоће док никог не угрожава! Шта ТИ има да колуташ очима на то што се она смувала са неким прввввооо вееече???
    Подносиш ли ти чаршији извештај које вече си се смувала са неким?

Одвратне су ми овакве теме где ми, као, треба, да нешто коментаришемо друге, непознате, људе и њихове животне изборе!

(Е, баш се изнервирах! )

LindaLee nije na forumu
    Stop vlaznom predstavljanju,obmanjivanju i zastitilazljivaca
    Elita LindaLee (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    4036

Citat Original postavio Hellen Pogledaj poruku
    Мислим - шта ме заболе за неку тамо леву особу? Шта треба МИ да мислимо о њој и њеном животу??? Њен живот, њена ствар, нека га живи како хоће док никог не угрожава! Шта ТИ има да колуташ очима на то што се она смувала са неким прввввооо вееече???

Одвратне су ми овакве теме где ми, као, треба, да нешто коментаришемо друге, непознате, људе и њихове животне изборе!

(Е, баш се изнервирах! )

bas ovako
    @autorka cuj gde pise to pravilo da mora da se saceka?ako je tebi potrebno vreme to ne znaci da svi ljudi moraju tako da rade gledaj svoja posla

Buduća legenda baby jane (avatar)
    Učlanjen
    25.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    2988

nesigurna osoba...kojoj je ljubav preko potrebna...i ne može da podnese samoću...i bez momka se ne oseća živom...šta je tu toliko čudno?
    Једно од људских права је да човек бира и буде биран... Такође, људско прaво је и да се свако креће и да буде кретен...

Buduća legenda koto (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    4946

Citat Original postavio Hellen Pogledaj poruku

(Е, баш се изнервирах! )
    laki je malo nervozan?

ako zamenimo pricu, pa umesto o osobi pricamo o fenomenu, kakao bi ti to objasnila?
    kako je moguce biti u vezi, i imati isto vece zamenu?
    pa tako nekoliko puta?
    misim, cisto kao fenomen

Ćutljivi pun mesec pojavljuje se sad.

LindaLee nije na forumu
    Elita LindaLee (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    4036

pa mozda ona izadje iz veze tek kad nadje zamenu,treba samo posmatrati iz vise uglova

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5968

Pa svejedno kad i kako nalazi kad je sa svakim u idealnoj mirnoj ljubavi bez trzavica..i samo pap..za 2 dana voli drugog do groba

Veoma poznat Pussycat (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    480

Citat Original postavio LindaLee Pogledaj poruku
    pa mozda ona izadje iz veze tek kad nadje zamenu,treba samo posmatrati iz vise uglova
    Baš htedoh da dodam: šta mi uopšte znamo o njenom životu? Šta ako je prethodni bio dugo dugo zamenjivan?

Buduća legenda koto (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    4946

aha, u tom grmu lezi zec..
    ali onda sigurno nije forumasica, one uvek prvo raskinu vezu, pa tek onda traze sledecu

Ćutljivi pun mesec pojavljuje se sad.

LindaLee nije na forumu
    Elita LindaLee (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    4036

Citat Original postavio koto Pogledaj poruku
    ali onda sigurno nije forumasica, one uvek prvo raskinu vezu, pa tek onda traze sledecu
    pa ne mora da znaci
    forumasice kad pozele nekog drugog onda raskinu pa budu s tim drugim
    znaci dozvoljeno je da ti se neko svidi dok si u vezi/braku,nije dozvoljeno da ides dalje od toga

Učlanjen
    25.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    2988

zar forumašice nemaju samo jednu al savršenu i večnu ljubav?
    Једно од људских права је да човек бира и буде биран... Такође, људско прaво је и да се свако креће и да буде кретен...

LindaLee nije na forumu
    Elita LindaLee (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    4036

Citat Original postavio baby jane Pogledaj poruku
    zar forumašice nemaju samo jednu al savršenu i večnu ljubav?
    kako bre baby,pa zar nije uvek drugi
    dakle jedan bivsi i jedan sadasnji

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

mislimo da je previse ljudi koji se boje i ne znaju da budu sami sto je onako blago otuzno a posebno kad malo razmislis o tome i shvatis da su verovatno zaboravili kako je to biti sam sa sobom...a posle kad navuce sebi na grbacu muza,decu,psa,svekrvu i gomilu baba i ostale rodbine bice qqlele,mladost ludost

mada mozda i nece taki nikad ni ne shvate da nesto moze da se radi drugacije od onoga kako su to sebi zacrtali,a da nekad to drugacije moze da bude i bolje

ma znas sta,bas me briga,radite bre ljudi kako ocete
    you make me sick because i adore you so

Zainteresovan član soljamoja (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Nemam pojma, ja sam ovo shatila kao fenomen, a tako glasi i tema "Iz veze u vezu" jer stvarno postoje takve osobe ... To sto zelim da sa nekim razmenim misljenje o tome pa i na javnom mestu kakav je forum, sta fali ...

Uvek su me fascinirale takve osobe, jer vecini ljudi treba neki luft nakon duge veze, meni je to normalno i ljudski ... A kako znam 2-3 osobe koje tako kontaju i veze i svoja osecanja, normalno je da je to meni, koja funkcionise drugacije interesantno za razmisljanje i moram da priznam pomalo nedokucivo ...

Veoma poznat Nancy011 (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    744

laki je malo nervozan?

ako zamenimo pricu, pa umesto o osobi pricamo o fenomenu, kakao bi ti to objasnila?
    kako je moguce biti u vezi, i imati isto vece zamenu?
    pa tako nekoliko puta?
    misim, cisto kao fenomen
    Čisto kao fenomen je fenomenalno za one koji vole da su stalno uz nekoga.
    Nemoguće je da bez prethodne pripreme uleti u neku vrstu zajedničkog života.
    Devojka prvo živi paralelnim životom pa kad stekne novu sigurnost, samo se preseli.

Učlanjen
    25.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    2988

kako bre baby,pa zar nije uvek drugi
    dakle jedan bivsi i jedan sadasnji
    pa da...taj prvi je bivši jer nije valjao....i ostaje onaj drugi,savršen u svakom pogledu

Domaćin Ardoris (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Da raskinu tudju ....vezu...

Slične teme

1. Moderne veze i veze
    Autor Tuzni_patak u forumu Muškarci
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 31.05.2006., 00:40

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •