originalno vencanje

peksica

Početnik
Poruka
5
imate li neki prelog?

nedavno sam bila na fenomenalnoj svadbi...ono sto je taj dan napravilo fenomenalnim je dobro raspolozenje i iskrena radost svih gostiju...
naravno da je za atmosferu bitna muzika, prostor....

ali ja sam u potrazi za nekim detaljima koji ce moju svadbu uciniti posebnom...

konkretno, drugarica o cijem vencanju pricam je imala "TV prilog"...znate ono, ide neka love ,me tender muzika, slike sa njihovih zajednickih letovanja a onda snimak njihovih prijatelja koji im zele najbolje...

cela sala je cmizdrila, tako je bilo dirljivo...

ima li neko predlog za neki "zacin" ovog tipa? :heart:

hvala unapred!
 
to ti sama sa sobom moras presabrati tj analizirati koga sve "moras" zvati na svadbu

meni su do sada sve svadbe bile ocaj zivi... parada pijanstva i kica..
milion nekih ljudi kojih ni sami mladenci ne poznaju (tatini i mamini gosti), mlada lici na sve i jednu pre nje (ne daj Boze obuci jednostavnu, elegantnu vjencanicu, vec "oj ha"-sto sira to bolja!)

budi posebna i napravi svadbu po svojoj zelji..
 
imate li neki prelog?

nedavno sam bila na fenomenalnoj svadbi...ono sto je taj dan napravilo fenomenalnim je dobro raspolozenje i iskrena radost svih gostiju...
naravno da je za atmosferu bitna muzika, prostor....

ali ja sam u potrazi za nekim detaljima koji ce moju svadbu uciniti posebnom...

konkretno, drugarica o cijem vencanju pricam je imala "TV prilog"...znate ono, ide neka love ,me tender muzika, slike sa njihovih zajednickih letovanja a onda snimak njihovih prijatelja koji im zele najbolje...

cela sala je cmizdrila, tako je bilo dirljivo...

ima li neko predlog za neki "zacin" ovog tipa? :heart:

hvala unapred!


Vencaj se u nekoj stali. To je orginalno. Ne znam jos nikoga ko je to uradio :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Kuma se u jednom momentu pojavljuje u crno-belom dresu i počinje da peva Partizanovu himnu "... dok Partizan bitke bije, zastava se naša vije..."... Penje se, naravno, na sto i animira prisutne da ustanu sa svojih mesta i zapevaju s njom. Svatovi urlaju od smeha i počinje pesma u kojoj učešća uzimaju i okoreli "zvezdaši".
Ili da nakon venčanja mladoženjini gosti umesto svečane garderobe obuku majice sa motivima hevi metal bendova i puste neku rokačinu od muzike umesto "oficijelne" svadbarske, bar na tren, čisto da se masa nasmeje. A posle kolce u majicama Metalike, Pantere, Ajron Mejdena, Gansa, Sepulture... :lol:
 
Nema recepta.
Niti mozes imati originalno vencanje,ako zaista ne zelis svojim nekom licnim pecatom,da ga ucinis posebnim.
Glupo je da ides okolo i da trazis spisak sta je ko uradio na svadbi,a sta ne.:lol:
Onda idite goli pred maticara-to sumnjam da je nekom palo napamet-da je originalno jeste!
Organizuj to onako kako zelis,pozovi ljude koje Volis,budi nasmejana-ostalo ce stvoriti sama pozitivna atmosfera;)
 
Nemoj praviti svadbu od ujutru - nego napravi nešto predveče.

Nemoj imati venčanicu - nego imaj neku ludu haljinu.

Nemoj imati bidermajer - nego venčić od cveća.

Nemoj biti u sali - pravite svadbu na otvorenom.

Nemoj imati narodnu muziku - imaj rock bend (npr. neverne bebe) ....


Eto par predloga da tvoja svadba ne bude kao i druge ..... ali lični pečat joj možete dati samo vi.
 
imate li neki prelog?

nedavno sam bila na fenomenalnoj svadbi...ono sto je taj dan napravilo fenomenalnim je dobro raspolozenje i iskrena radost svih gostiju...
naravno da je za atmosferu bitna muzika, prostor....

ali ja sam u potrazi za nekim detaljima koji ce moju svadbu uciniti posebnom...

konkretno, drugarica o cijem vencanju pricam je imala "TV prilog"...znate ono, ide neka love ,me tender muzika, slike sa njihovih zajednickih letovanja a onda snimak njihovih prijatelja koji im zele najbolje...

cela sala je cmizdrila, tako je bilo dirljivo...

ima li neko predlog za neki "zacin" ovog tipa? :heart:

hvala unapred!

Meni ovo nije originalno, već prepisano iz ljubića. I ne dopada mi se. Pitaš šta učiniti da tvoju svadbu učiniš posebnom? Pa ako se to pitaš, onda ne voliš onog za koga se udaješ.
Zar ima šta posebnije od proslave gde ste vas dvoje i ljudi koje voliš? Svi slavite tvoje venčanje. Na jednom mestu su svi koji ti znače u životu.
Mislim da su svadbe sa gomilom gostiju gluposti, kao i svadbe sa nekakvim kerefekama. Čim neko zove nekoga koga ne viđa inače, zna se da ga zove radi poklona. Čim pravi kerefeke, znači da oseća neku prazninu u svemu tome. Meni su te javne "tajne" otrcane da otrcanije ne mogu biti. Mnogo ljudi gledate loše filmove.
Smešna mi ej fora sa venčanjem na "Julijinom balkonu". Julija je lik iz Šekspirovog komada, a ne stvarna ličnost. Otkud joj balkon? Za šta ljudi bacaju novac? Proglašavaju svoju glupost i duhovnu bedu romantikom.
 
Meni se najvise dopala "svadba" moje sestre. U sred zime, tmurno i sivo. On u pantalonama i kosulji, bez kravate, ona u teksas suknji do kolena, beloj kosulji i crnoj koznoj jakni. Burme uzete od njene babe i njegovog dede. Pored mladenaca prisutni samo kumovi i braca i sestre. Samo crkveno vencanje, a posle kod novopecenog bracnog para na pice i klopu. Jednostavno i neopterecujuce. Mada, to ne znaci da je taj nacin za svakoga, neko voli da taj dan bude poseban i zbog nekih drugih stvari, a ne samo zbog cinjenice da su se tog dana vencali i to je ok.:neutral:
 
Meni ovo nije originalno, već prepisano iz ljubića. I ne dopada mi se. Pitaš šta učiniti da tvoju svadbu učiniš posebnom? Pa ako se to pitaš, onda ne voliš onog za koga se udaješ.
Zar ima šta posebnije od proslave gde ste vas dvoje i ljudi koje voliš? Svi slavite tvoje venčanje. Na jednom mestu su svi koji ti znače u životu.
Mislim da su svadbe sa gomilom gostiju gluposti, kao i svadbe sa nekakvim kerefekama. Čim neko zove nekoga koga ne viđa inače, zna se da ga zove radi poklona. Čim pravi kerefeke, znači da oseća neku prazninu u svemu tome. Meni su te javne "tajne" otrcane da otrcanije ne mogu biti. Mnogo ljudi gledate loše filmove.
Smešna mi ej fora sa venčanjem na "Julijinom balkonu". Julija je lik iz Šekspirovog komada, a ne stvarna ličnost. Otkud joj balkon? Za šta ljudi bacaju novac? Proglašavaju svoju glupost i duhovnu bedu romantikom.

Upravo tako....cim je njoj toliko zapelo do posebnog vencanja znaci da je zabole za tog lika za koga se udaje. Garant neka sponzorusica. :mrgreen: Ako voli onoga za koga se udaje ta svadba ce joj biti posebna bez obzira na sta licila.
 
Meni ovo nije originalno, već prepisano iz ljubića. I ne dopada mi se. Pitaš šta učiniti da tvoju svadbu učiniš posebnom? Pa ako se to pitaš, onda ne voliš onog za koga se udaješ.
Zar ima šta posebnije od proslave gde ste vas dvoje i ljudi koje voliš? Svi slavite tvoje venčanje. Na jednom mestu su svi koji ti znače u životu.
Mislim da su svadbe sa gomilom gostiju gluposti, kao i svadbe sa nekakvim kerefekama. Čim neko zove nekoga koga ne viđa inače, zna se da ga zove radi poklona. Čim pravi kerefeke, znači da oseća neku prazninu u svemu tome. Meni su te javne "tajne" otrcane da otrcanije ne mogu biti. Mnogo ljudi gledate loše filmove.
Smešna mi ej fora sa venčanjem na "Julijinom balkonu". Julija je lik iz Šekspirovog komada, a ne stvarna ličnost. Otkud joj balkon? Za šta ljudi bacaju novac? Proglašavaju svoju glupost i duhovnu bedu romantikom.

Kakve veze ima sad da li nekog voliš ili ne, ako želiš malo originalnije venčanje????

Pa nemojte baš sve da banalizujete.
 

Back
Top