Pitanje za one koji bi mi odgovorili ali ozbiljno:-)

Milena26

Zainteresovan član
Poruka
222
Moje pitanje je varijacija na temu slicnog pitanja postavljenog na nekom drugom forumu pa cu ukratko.
Zabavljam se sa deckom vise od godinu dana. Spavali smo posle nekih mesec dana zabavljanja. On je meni bio prvi, ja njemu nisam (sto i nije neka prednost, kako se ispostavilo:-)). Nas problem se sastoji u tome sto on jako brzo svrsi, bukvalno za minut, dva, nekada tri (ja to sad odokativno, nisam bas merila:-)). Juce je npr svrsio za manje od minuta. Ja nikada ne svrsim tokom seksa, znaci nemam vaginalni orgazam nego svrsim samo kad me mazi ali ok, ne bunim se. Medjutim, tokom penetracije osetim par puta da mi je lepo medjutim to ne moze da se produzi jer on svrsi veoma brzo. Da li je to problem psihicke ili fizicke prirode i da li neko zna neku tehniku kojom se odnos moze produziti? On kaze da je njemu besmisleno da seks traje sat vremena jer se "gubi draz" a meni opet nije normalno da traje tako kratko. Napominjem da je on pre mene imao dosta devojaka, znam pouzdano. Oboje imamo 26 godina.
Hvala svima koji ce mi odgovoriti.
 
Zdravo, Milena.
Iz onoga što sam ja doživeo, čuo i pročitao, problem je čisto psihološke prirode. Mislim da je on vrlo uplašen i nesiguran što jasno pokazuje besmislena tvrdnja da je glupo da seks traje sat vremena. Uz to dozvoli da posumnjam da je imao puno devojaka. Ne znam odakle ti ta informacija ali proveri je. Možda je i imao puno devojaka ali ne na pravi način.
Šta raditi? Obostrano otvoreni odnos, otvaranje prvenstveno sa njegove strane. Priznavanje problema. Obraćanje nekom stručnom se obično preporučuje ali sumnjam da iko to ispoštuje. Drugo, odnos ne mora da se svede na penetraciju tj. klasičan seks. Ne znam da li praktikujete oralni seks, zatim ručnu stimulaciju. Uvedite male igrice, uključite maštu. I još nešto. Šta je sa drugim, uzastopnim odnosom? A trećim?
 
da, u pitanju je psiholoski problem.. ne bih rekao jedino da je uplasen, tada obicno ljudi ne mogu da svrse, vise bih rekao da je JAKOOO napaljen... jer, to se i nama desavalo (muskima) sa 16, 17 godina, ali ne i sa 26... sa toliko ti problem moze biti samo ejakulacija.. ili ne daj boze erekcija :) sta ja znam polako, obavezno imajte predigru, da bi se opustio i koristite kondom, ublazuje efekat, stiti od svega :) a ako nadjete performu...mozete imati i srece...
 
Ragen:
da, u pitanju je psiholoski problem.. ne bih rekao jedino da je uplasen, tada obicno ljudi ne mogu da svrse, vise bih rekao da je JAKOOO napaljen... jer, to se i nama desavalo (muskima) sa 16, 17 godina, ali ne i sa 26... sa toliko ti problem moze biti samo ejakulacija.. ili ne daj boze erekcija :) sta ja znam polako, obavezno imajte predigru, da bi se opustio i koristite kondom, ublazuje efekat, stiti od svega :) a ako nadjete performu...mozete imati i srece...

$ta da ti kazhem... Dechko ti je invalid. Problem je permanentan i sigurno nece ici u pravcu produzhenja va$eg odnosa. Ako ga voli$ onda kupi vibrator, a ako ti nije previ$e stalo do njega ti se pre$altuj tj. nadji noviji i bolji model koji ce da rdi duzhe i uz vece uzhivanje :)

 
Razgovarajte o sexu... Koristite predigru. Stvorite otvoren pristup sexu. Pricajte, komentarisite... Pokusajte pozu u kojoj ti kontrolises situaciju (ti od gore)... Osnova ove poze nije da besomucno skaces po njemu. Pretpostavljam da si dozivela orgazam iz masturbacije. E, pa ako jesi: znas sta te uzbudjuje... Tako se i ponasaj kad si nad njim. A, kad vidis da je on blizu ejakulacije zastani par trenutaka pa nastavi...
 
cLick - OR - Die:
Ragen:
da, u pitanju je psiholoski problem.. ne bih rekao jedino da je uplasen, tada obicno ljudi ne mogu da svrse, vise bih rekao da je JAKOOO napaljen... jer, to se i nama desavalo (muskima) sa 16, 17 godina, ali ne i sa 26... sa toliko ti problem moze biti samo ejakulacija.. ili ne daj boze erekcija :) sta ja znam polako, obavezno imajte predigru, da bi se opustio i koristite kondom, ublazuje efekat, stiti od svega :) a ako nadjete performu...mozete imati i srece...

$ta da ti kazhem... Dechko ti je invalid. Problem je permanentan i sigurno nece ici u pravcu produzhenja va$eg odnosa. Ako ga voli$ onda kupi vibrator, a ako ti nije previ$e stalo do njega ti se pre$altuj tj. nadji noviji i bolji model koji ce da rdi duzhe i uz vece uzhivanje :)

Dechko ti je invalid. STRASNO!!!!Ocigledno da sa tobom nesto nije u redu kad mozes tako nesto da kazes,a da pritom nemas pojma o cemu pricas!!!!! :?
 
cLick - OR - Die:
Ragen:
da, u pitanju je psiholoski problem.. ne bih rekao jedino da je uplasen, tada obicno ljudi ne mogu da svrse, vise bih rekao da je JAKOOO napaljen... jer, to se i nama desavalo (muskima) sa 16, 17 godina, ali ne i sa 26... sa toliko ti problem moze biti samo ejakulacija.. ili ne daj boze erekcija :) sta ja znam polako, obavezno imajte predigru, da bi se opustio i koristite kondom, ublazuje efekat, stiti od svega :) a ako nadjete performu...mozete imati i srece...

$ta da ti kazhem... Dechko ti je invalid. Problem je permanentan i sigurno nece ici u pravcu produzhenja va$eg odnosa. Ako ga voli$ onda kupi vibrator, a ako ti nije previ$e stalo do njega ti se pre$altuj tj. nadji noviji i bolji model koji ce da rdi duzhe i uz vece uzhivanje :)

Dechko ti je invalid. STRASNO!!!!Ocigledno da sa tobom nesto nije u redu kad mozes tako nesto da kazes,a da pritom nemas pojma o cemu pricas!!!!! :?
 
malo mi smeta ta recenica- glupo je da sex traje sat vremena. A jel to tebi tek sad počelo da smeta ili si mislila biće bolje s vremenom? Meni ona rečenica deluje kao čisti sebičluk i nedostatak ikakve želje da tebi bude OK. Da nije tako valjda bi do sad on tražio pomoć. A mnoge devojke su sklone da prihvate sebičluk partnera kao nešto normalno, nažalost. Sve što oni rade je s njihove strane savršeno i koji đavo se ti buniš. Ja bih ga do sad ostavila sto puta ako mu nije bilo dovoljno nekoliko meseci da se priseti da tebi nešto ne odgovara i ne pokuša da se promeni.
 
sve je u glavi, pokusajte da razgovarate tokom odnosa i neka pokusa da misli o nekoj petoj stvari. oralni sex je stvar koja bi vam sigurno pomogla jer je to u sustini "vrh" koji vecina muskaraca prizeljkuje. Naravno, ni to u pocetku nece trajati dugo, ali vremenom ce sigurno sve da dodje na svoje. 69 je super stvar za to. vremenom ce se opustiti - i stvar je resena!
 
artur dent:
sve je u glavi, pokusajte da razgovarate tokom odnosa i neka pokusa da misli o nekoj petoj stvari. oralni sex je stvar koja bi vam sigurno pomogla jer je to u sustini "vrh" koji vecina muskaraca prizeljkuje. Naravno, ni to u pocetku nece trajati dugo, ali vremenom ce sigurno sve da dodje na svoje. 69 je super stvar za to. vremenom ce se opustiti - i stvar je resena!

Slazem se, jos da dodam da iako se desi za minut - to nije razlog da ne nastavite dalje. Sigurno da ce mu drugi ili treci put u nizu, uz neki fini oral, trebati mnogo vise od jednog minuta. I tako fino "vezbajte", dok ne dodjete do faze da i prvog puta moze mnogo vise da se kontrolise.
A tih nenormalnih sat vremena koje spominje je sigurno samoodbrana, svestan je on itekako da ima problem, no verovatno ga je jos uvek blam da raspravlja ili radi nesto na tu temu.
 
Milena26:
Moje pitanje je varijacija na temu slicnog pitanja postavljenog na nekom drugom forumu pa cu ukratko.
Zabavljam se sa deckom vise od godinu dana. Spavali smo posle nekih mesec dana zabavljanja. On je meni bio prvi, ja njemu nisam (sto i nije neka prednost, kako se ispostavilo:-)). Nas problem se sastoji u tome sto on jako brzo svrsi, bukvalno za minut, dva, nekada tri (ja to sad odokativno, nisam bas merila:-)). Juce je npr svrsio za manje od minuta. Ja nikada ne svrsim tokom seksa, znaci nemam vaginalni orgazam nego svrsim samo kad me mazi ali ok, ne bunim se. Medjutim, tokom penetracije osetim par puta da mi je lepo medjutim to ne moze da se produzi jer on svrsi veoma brzo. Da li je to problem psihicke ili fizicke prirode i da li neko zna neku tehniku kojom se odnos moze produziti? On kaze da je njemu besmisleno da seks traje sat vremena jer se "gubi draz" a meni opet nije normalno da traje tako kratko. Napominjem da je on pre mene imao dosta devojaka, znam pouzdano. Oboje imamo 26 godina.
Hvala svima koji ce mi odgovoriti.

Ja sam imala takvu situaciju sa deckom sa kojim sam se zabavljala 2 god. i 7 meseci. Problem je u tome sto tvoj decko izgleda nema zelju da ti dozivis orgazam tokom sexa pa se zato i ne trudi. Razgovaraj sa njim o tome da treba da se potrudi da i tebi bude najlepse moguce, a ne samo da misli na sebe! Ako to ne uspe, pripreti da ces da ga ostavis jer to ne mozes da trpis pa ces videti kako ce postane dobar. :twisted:
Sto se tehnika tice, sexualni odnos kod muskarca duze traje ako prethodno vec jednom svrsi, tj. pokusajte da vodite ljubav 2-3 puta uzastopno jer ce sex duze trajati pa ces ti imati vise vremena da dozivis orgazam.
 
vidi...ti kazes da pre njega nisi imala odnose a da je on navodno iskusan!!!Taj bre jos nezna sta je sex znaci da misli da ako ga zabode 2 puta svima treba da bude super!!!Sve ovo neznACI DA SE STVARI NEMOGU PROMENITI nego znaci da on definitivno mora da nauci prvo da postuje sebe pa onda i druge!!!a neko je ovde spomenuo 69 i ja sam isto za!!!To moze mnogo da vam pomogne
 
Milena26:
Moje pitanje je varijacija na temu slicnog pitanja postavljenog na nekom drugom forumu pa cu ukratko.
Zabavljam se sa deckom vise od godinu dana. Spavali smo posle nekih mesec dana zabavljanja. On je meni bio prvi, ja njemu nisam (sto i nije neka prednost, kako se ispostavilo:-)). Nas problem se sastoji u tome sto on jako brzo svrsi, bukvalno za minut, dva, nekada tri (ja to sad odokativno, nisam bas merila:-)). Juce je npr svrsio za manje od minuta. Ja nikada ne svrsim tokom seksa, znaci nemam vaginalni orgazam nego svrsim samo kad me mazi ali ok, ne bunim se. Medjutim, tokom penetracije osetim par puta da mi je lepo medjutim to ne moze da se produzi jer on svrsi veoma brzo. Da li je to problem psihicke ili fizicke prirode i da li neko zna neku tehniku kojom se odnos moze produziti? On kaze da je njemu besmisleno da seks traje sat vremena jer se "gubi draz" a meni opet nije normalno da traje tako kratko. Napominjem da je on pre mene imao dosta devojaka, znam pouzdano. Oboje imamo 26 godina.
Hvala svima koji ce mi odgovoriti.
HAHAHAHHAHAHA
Mala dodji ti kod mene da vidis kako baja tuca!
 
Iceman:
Milena26:
Moje pitanje je varijacija na temu slicnog pitanja postavljenog na nekom drugom forumu pa cu ukratko.
Zabavljam se sa deckom vise od godinu dana. Spavali smo posle nekih mesec dana zabavljanja. On je meni bio prvi, ja njemu nisam (sto i nije neka prednost, kako se ispostavilo:-)). Nas problem se sastoji u tome sto on jako brzo svrsi, bukvalno za minut, dva, nekada tri (ja to sad odokativno, nisam bas merila:-)). Juce je npr svrsio za manje od minuta. Ja nikada ne svrsim tokom seksa, znaci nemam vaginalni orgazam nego svrsim samo kad me mazi ali ok, ne bunim se. Medjutim, tokom penetracije osetim par puta da mi je lepo medjutim to ne moze da se produzi jer on svrsi veoma brzo. Da li je to problem psihicke ili fizicke prirode i da li neko zna neku tehniku kojom se odnos moze produziti? On kaze da je njemu besmisleno da seks traje sat vremena jer se "gubi draz" a meni opet nije normalno da traje tako kratko. Napominjem da je on pre mene imao dosta devojaka, znam pouzdano. Oboje imamo 26 godina.
Hvala svima koji ce mi odgovoriti.
HAHAHAHHAHAHA
Mala dodji ti kod mene da vidis kako baja tuca!

Milena, sad valjda vidiš da i nisi tako loše prošla. Mislim, tvoj i dečkov problem ipak nije najveći. :roll:
 
:-)))))u pravu si, fosil
Hvala svima koji su mi odgovorili.
Naime, tokom oralnog seksa on ne svrsi tako brzo, naprotiv ali cim pocne penetracija desi se veoma brzo. On uvek jadan kaze da ja jako napaljen ali i kad imamo seks posle tog prvog puta ne traje nesto mnogo dugo, cak se desi da on prekine kad vidi da ne moze da svrsi brze a ja sam se toliko navikla da seks traje kratko da sam u pocetku mislila da nesto ne radim kako valjda cim on ne moze da svrsi brzo:-)
Mozda je problem u tome sto nemamo cesto seks nego nekada prodje i po tri nedelje pa ne moze da se uzdrzi?
 
Milena26:
:-)))))u pravu si, fosil
Hvala svima koji su mi odgovorili.
Naime, tokom oralnog seksa on ne svrsi tako brzo, naprotiv ali cim pocne penetracija desi se veoma brzo. On uvek jadan kaze da ja jako napaljen ali i kad imamo seks posle tog prvog puta ne traje nesto mnogo dugo, cak se desi da on prekine kad vidi da ne moze da svrsi brze a ja sam se toliko navikla da seks traje kratko da sam u pocetku mislila da nesto ne radim kako valjda cim on ne moze da svrsi brzo:-)
Mozda je problem u tome sto nemamo cesto seks nego nekada prodje i po tri nedelje pa ne moze da se uzdrzi?

Eto ti ga sad. Pa i mi kad se posle tri nedelje dohvatimo dolazi do erupcije koja ne traje duže od minut-dva. Bar prvi put. Drugi put je druga priča. On je očigledno opterećen nečim, morate da rešite problem inače može da se loše završi po vašu vezu.
 
Milena26:
Moje pitanje je varijacija na temu slicnog pitanja postavljenog na nekom drugom forumu pa cu ukratko.
Zabavljam se sa deckom vise od godinu dana. Spavali smo posle nekih mesec dana zabavljanja. On je meni bio prvi, ja njemu nisam (sto i nije neka prednost, kako se ispostavilo:-)). Nas problem se sastoji u tome sto on jako brzo svrsi, bukvalno za minut, dva, nekada tri (ja to sad odokativno, nisam bas merila:-)). Juce je npr svrsio za manje od minuta. Ja nikada ne svrsim tokom seksa, znaci nemam vaginalni orgazam nego svrsim samo kad me mazi ali ok, ne bunim se. Medjutim, tokom penetracije osetim par puta da mi je lepo medjutim to ne moze da se produzi jer on svrsi veoma brzo. Da li je to problem psihicke ili fizicke prirode i da li neko zna neku tehniku kojom se odnos moze produziti? On kaze da je njemu besmisleno da seks traje sat vremena jer se "gubi draz" a meni opet nije normalno da traje tako kratko. Napominjem da je on pre mene imao dosta devojaka, znam pouzdano. Oboje imamo 26 godina.
Hvala svima koji ce mi odgovoriti.

Najefikasniji lek je iskrena i prava ljubav. Emocije ljubavi deluju izrazito snazno antieakuantno, uglavnom zato sto se u takvoj vezi ljubav vodi celim telom i dusom a ne samo polnim organima.

Slobodno potrazi neku drugu -pravu ljubav. :wink:
 

Back
Top