Otac kažnjava brže od države
Strana 1 od 21 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 516

Tema: Otac kažnjava brže od države

Iskusan strawbbery_city (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Podrazumevano Otac kažnjava brže od države

Otac đaka O. M. (15), koji je prebio profesorku Mariju Mošić, ispisao dete čim je video snimak. Kažu da je pošten radnik skromnih primanja, koji se godinama kao udovac grčevito bori da prehrani i vaspita decu

BEOGRAD - Čim je video snimak na kojem njegov sin O. M. (15), učenik prvog razreda srednje škole „Nikola Tesla“ iz Sremske Mitrovice prebija profesorku hemije Mariju Mošić (62), preneraženi otac je ispisao dete iz škole ne čekajući reakciju nadležnih.

Bauk

Prebijena profesorka, prema nezvaničnim informacijama, godinama važi za „bauka“ među učenicima zbog svoje strogoće. Pojedini očevici batinanja čak podržavaju O. M, tvrdeći da je Mošićeva to i „zaslužila“ svojim ponašanjem i da niko od učenika nije reagovao da je zaštiti, jer je takav „scenario“ bio dogovoren ranije! Na snimku se jasno vidi da je maloletni nasilnik pokušao da otme dnevnik profesorki, nezadovoljan zaključenom ocenom, a pošto mu to Mošićeva nije dozvolila, uzvratio joj je šamarima i pljuvanjem.

- Čoveku je bukvalno pozlilo kada je video šta je njegov sin uradio. Nije mogao da veruje šta ga je snašlo, ali je odmah samoinicijativno doneo odluku da ga ispiše. Reč je o poštenom radniku, skromnih primanja, koji se godinama kao udovac grčevito bori kako da prehrani i vaspita decu, pošto mu je supruga preminula. Iako je O. M. odranije važio za pomalo problematičnog klinca, ovakvo ponašanje je sve iznenadilo, pogotovo nesrećnog oca. Pre donošenja bilo kakvog suda, treba ispitati sve okolnosti nemilog događaja, mada opravdanja za iskazanu agresiju teško da može da bude - kaže izvor blizak istrazi.
    Da će O. M. biti i zvanično kažnjen isključenjem iz škole sasvim je izvesno, a pomoćnik ministra prosvete Bogoljub Lazarević najavio je i „druge predviđene mere za nasilje u učionici“.
    - To je presedan koji ne treba da prođe nekažnjeno. Isključenje iz škole je jedna od mera, a postoje i neke druge kazne. Direktor te škole najpre će sprovesti disciplinski postupak protiv učenika, nakon čega će i prosvetna inspekcija uraditi svoj deo posla. Potrebno je ispitati šta je učenika navelo na ovakav postupak, ali i da se što hitnije zaštiti autoritet nastavnika. Taj sukob je verovatno postojao i ranije i pitanje je koliko su se stručne službe škole bavile njime. Pravi odgovor na slična dešavanja u učionicama, neprimerena normalnom civilizacijskom duhu, je isključivo prevencija i rad sa učenicama i roditeljima - istakao je pomoćnik ministra.
    Na slučaj prebijanja profesorke reagovao je i državni tužilac Slobodan Radovanović, koji zahteva i da se detaljno ispita zašto se kasnilo sa reakcijom i prijavljivanjem incidenta nadležnim državnim organima. Da li zbog odlaska u penziju ili nečeg drugog, profesorka se nikom u školi nije požalila šta joj se desilo i ne želi uopšte da govori na tu temu. Veliko pitanje je i da li bi ovaj slučaj uopšte bio obelodanjen da nije osvanuo na internetu?

Licemerje B 92!

Snimak koji je pre dva dana javno objavljen u svim medijima, nakon što je pušten na popularni sajt „Jutjub“, napravljen je mobilnim telefonom jednog od prisutnih učenika. S obzirom na to da se na snimku jasno vidi dečak koji je napao profesorku, te da je isti osvanuo i na sajtu B92, mediju koji se žestoko protivi objavljivanju identiteta maloletnih osoba, postavlja se pitanje kako su to ovog puta „zaboravili“? Činjenica je da je ime napadača zaštićeno inicijalima, ali ne i njegov lik. Redakcija Kurira, koja je zbog objavljivanja slučaja sina Olje Bećković ovih dana bila prozivana od iste kuće, otvoreno je postavila pitanje čelnicima B 92 zbog čega su jedni klinci „zaštićeni“, a drugi nisu?

khm,khm opet b92
    Poslednji put ažurirao/la Lacibg : 23.06.2009. u 13:46

Iskusan kaai79 (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    126

Podrazumevano Re: Otac kažnjava brže od države

Licemerno je ato od b92 ali netreba ni pomisljati da je imao pravo tako da napadne zenu ona je prvo starija zena pa tek profesorka ako mu se ne dopada kako predaje sigurno ima nacina da to promeni a ne silom.
    NIKO NESME DA UDARA ZENE!
    Nema Boga nema djavola .
    A ko se to smeje nad covekom.

Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Citat Original postavio kaai79 Pogledaj poruku
    Licemerno je ato od b92 ali netreba ni pomisljati da je imao pravo tako da napadne zenu ona je prvo starija zena pa tek profesorka ako mu se ne dopada kako predaje sigurno ima nacina da to promeni a ne silom.
    totalno si u pravu,imalo je 100 drigih nacina ali ne ovako,ali hteo sam da pokazem koliko je b92 licemeran

Aktivan član sead_man (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Taj vo od 15 god zivi dve ulice od moje. Ima jos 7 jedinica tako da nemam pojma sta je hteo ovim da postigne. Brat mu je sasvim normalan, mislim da studira hemiju u novom sadu....
    Slab je onaj koji je izgubio veru u sebe.

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

pa B92 je sinonim za licemerje to nije nista novo

Takodje stoka ustaska sa B92 je objavila i identitet maloletnog sina oca Branislava a buni se zbog Olje Beckovic.
    Идите по свему свету и проповедајте Јеванђеље сваком створењу. Ко поверује и крсти се, биће спасен, а ко не поверује биће осуђен.

Buduća legenda
    Učlanjen
    20.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    596

b92 jeste licemeran
    a shto se tiche klinca, kakva god da je profesorka, NIKAD nema pravo da je udari, osim u samoodbrani, shto ovde nije sluchaj
    profesor treba da se poshtuje kao autoritet
    ovog malog treba motkom jednom, da se opameti

Ističe se
    Učlanjen
    01.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio kaai79 Pogledaj poruku
    NE SME NIKO DA SE UDARA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Veoma poznat Eric Draven (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio strawbbery_city Pogledaj poruku
    Otac đaka O. M. (15), koji je prebio profesorku Mariju Mošić, ispisao dete čim je video snimak. Kažu da je pošten radnik skromnih primanja, koji se godinama kao udovac grčevito bori da prehrani i vaspita decu

BEOGRAD - Čim je video snimak na kojem njegov sin O. M. (15), učenik prvog razreda srednje škole „Nikola Tesla“ iz Sremske Mitrovice prebija profesorku hemije Mariju Mošić (62), preneraženi otac je ispisao dete iz škole ne čekajući reakciju nadležnih.

Bauk

Prebijena profesorka, prema nezvaničnim informacijama, godinama važi za „bauka“ među učenicima zbog svoje strogoće. Pojedini očevici batinanja čak podržavaju O. M, tvrdeći da je Mošićeva to i „zaslužila“ svojim ponašanjem i da niko od učenika nije reagovao da je zaštiti, jer je takav „scenario“ bio dogovoren ranije! Na snimku se jasno vidi da je maloletni nasilnik pokušao da otme dnevnik profesorki, nezadovoljan zaključenom ocenom, a pošto mu to Mošićeva nije dozvolila, uzvratio joj je šamarima i pljuvanjem.

- Čoveku je bukvalno pozlilo kada je video šta je njegov sin uradio. Nije mogao da veruje šta ga je snašlo, ali je odmah samoinicijativno doneo odluku da ga ispiše. Reč je o poštenom radniku, skromnih primanja, koji se godinama kao udovac grčevito bori kako da prehrani i vaspita decu, pošto mu je supruga preminula. Iako je O. M. odranije važio za pomalo problematičnog klinca, ovakvo ponašanje je sve iznenadilo, pogotovo nesrećnog oca. Pre donošenja bilo kakvog suda, treba ispitati sve okolnosti nemilog događaja, mada opravdanja za iskazanu agresiju teško da može da bude - kaže izvor blizak istrazi.
    Da će O. M. biti i zvanično kažnjen isključenjem iz škole sasvim je izvesno, a pomoćnik ministra prosvete Bogoljub Lazarević najavio je i „druge predviđene mere za nasilje u učionici“.
    - To je presedan koji ne treba da prođe nekažnjeno. Isključenje iz škole je jedna od mera, a postoje i neke druge kazne. Direktor te škole najpre će sprovesti disciplinski postupak protiv učenika, nakon čega će i prosvetna inspekcija uraditi svoj deo posla. Potrebno je ispitati šta je učenika navelo na ovakav postupak, ali i da se što hitnije zaštiti autoritet nastavnika. Taj sukob je verovatno postojao i ranije i pitanje je koliko su se stručne službe škole bavile njime. Pravi odgovor na slična dešavanja u učionicama, neprimerena normalnom civilizacijskom duhu, je isključivo prevencija i rad sa učenicama i roditeljima - istakao je pomoćnik ministra.
    Na slučaj prebijanja profesorke reagovao je i državni tužilac Slobodan Radovanović, koji zahteva i da se detaljno ispita zašto se kasnilo sa reakcijom i prijavljivanjem incidenta nadležnim državnim organima. Da li zbog odlaska u penziju ili nečeg drugog, profesorka se nikom u školi nije požalila šta joj se desilo i ne želi uopšte da govori na tu temu. Veliko pitanje je i da li bi ovaj slučaj uopšte bio obelodanjen da nije osvanuo na internetu?

Licemerje B 92!

Snimak koji je pre dva dana javno objavljen u svim medijima, nakon što je pušten na popularni sajt „Jutjub“, napravljen je mobilnim telefonom jednog od prisutnih učenika. S obzirom na to da se na snimku jasno vidi dečak koji je napao profesorku, te da je isti osvanuo i na sajtu B92, mediju koji se žestoko protivi objavljivanju identiteta maloletnih osoba, postavlja se pitanje kako su to ovog puta „zaboravili“? Činjenica je da je ime napadača zaštićeno inicijalima, ali ne i njegov lik. Redakcija Kurira, koja je zbog objavljivanja slučaja sina Olje Bećković ovih dana bila prozivana od iste kuće, otvoreno je postavila pitanje čelnicima B 92 zbog čega su jedni klinci „zaštićeni“, a drugi nisu?

khm,khm opet b92
    Pa jeste li citali Blic juce?Znate profesorka je njega "odgurnula"
    Sad su skinuli i video sa you tuba..ovo je smesno....znam sta sam video a to je da ga je klepila dva tri puta(sto opet nije bilo opravdanje da je onako isamara.Mogao je da joj smesti otkaz beez pokreta ruke).CInjenica je sledeca.Tog decka su satanizovali a ta likusa je ispala zrtva.Takodje sam citao komentare na you tubu i tu je malo vise od polovine reklo da nije ni ona najcistija.
    Poslednji put ažurirao/la Lacibg : 23.06.2009. u 13:47
    "Men dont faint,we take unintended,decisive naps!"
    Bob Kelso

http://9gag.com/gag/aD0GXDO

Zainteresovan član cobanoti (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

Citat Original postavio DooMRiseR Pogledaj poruku
    NE SME NIKO DA SE UDARA!!!!!!!!!!!!!!!!!

More kad neko zasluzi SME itekako,ali u ovom slucaju nikako. Svi smo mi bili djaci,i uvek je bio neki bauk od profesora. Profesor mora da se postuje i da predstavlja autoritet. Ovo sto je ovaj klinac uradio je za svaku osudu.

Učlanjen
    05.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio Eric Draven Pogledaj poruku
    Pa jeste li citali Blic juce?Znate profesorka je njega "odgurnula"
    Sad su skinuli i video sa you tuba..ovo je smesno....znam sta sam video a to je da ga je klepila dva tri puta(sto opet nije bilo opravdanje da je onako isamara.Mogao je da joj smesti otkaz beez pokreta ruke).CInjenica je sledeca.Tog decka su satanizovali a ta likusa je ispala zrtva.Takodje sam citao komentare na you tubu i tu je malo vise od polovine reklo da nije ni ona najcistija.
    To je cinjenica. Posto sam iz S. Mitrovice znam da su joj i palili kosu, tukli....., ta skola je poznata po mnogo cemu. Ja sam isao u ekonomsku, jedna profesorka je srusila od 30 ucenika 26 na popravni, iz ekologije, ali nikiom nista, nikom nije palo na pamet ni glas da povisi na nju. Taj moron je imao jos 7 jedinica i to mu apsolutno nije nista znacilo, ima i jedinicu iz vladanja, zbog tuca........ Ma to lepo treba fekalno obradjenom motkom preko ledja pa da vidik kako ce iduci put tako nesto da napravi.

Elita jedite_kod_Joa (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Novi Sad, Vojvodstvo Srpsko - Okupirana Srbija
    Reputaciona moć
    268

Што сад не реагује смеће из НУНС-а?

Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Citat Original postavio kreptoman Pogledaj poruku
    b92 jeste licemeran
    a shto se tiche klinca, kakva god da je profesorka, NIKAD nema pravo da je udari, osim u samoodbrani, shto ovde nije sluchaj
    profesor treba da se poshtuje kao autoritet
    ovog malog treba motkom jednom, da se opameti
    crna reka rules

Ističe se
    Učlanjen
    01.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio cobanoti Pogledaj poruku
    More kad neko zasluzi SME itekako,ali u ovom slucaju nikako. Svi smo mi bili djaci,i uvek je bio neki bauk od profesora. Profesor mora da se postuje i da predstavlja autoritet. Ovo sto je ovaj klinac uradio je za svaku osudu.
    Meni je cudno i uvek sam to mrzeo STRAH... Niko od klinaca da ga zaustavi, vidi se da ne sme niko rec da kaze onom klincu... Ja bih skocio izgazio bih ne bi ni smeo da pridje katedri da se raspravlja sa profesorkom...

Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio sead_man Pogledaj poruku
    To je cinjenica. Posto sam iz S. Mitrovice znam da su joj i palili kosu, tukli....., ta skola je poznata po mnogo cemu. Ja sam isao u ekonomsku, jedna profesorka je srusila od 30 ucenika 26 na popravni, iz ekologije, ali nikiom nista, nikom nije palo na pamet ni glas da povisi na nju. Taj moron je imao jos 7 jedinica i to mu apsolutno nije nista znacilo, ima i jedinicu iz vladanja, zbog tuca........ Ma to lepo treba fekalno obradjenom motkom preko ledja pa da vidik kako ce iduci put tako nesto da napravi.
    Taj lik se izivljava samo na slbijima od sebe(Mislim voleo bih da ga upoznam pa da pokusa tako nesto na meni da izvede).A pokazatelj kucnog vaspitanja je to sto je uradio.Tuki moj mu cale nije znao kakav je.Sto se tice te profesorke ekologije trebao je razred da se ujedini ako je nepravedno i to je to!
    Bob Kelso

Učlanjen
    05.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio Eric Draven Pogledaj poruku
    Taj lik se izivljava samo na slbijima od sebe(Mislim voleo bih da ga upoznam pa da pokusa tako nesto na meni da izvede).A pokazatelj kucnog vaspitanja je to sto je uradio.Tuki moj mu cale nije znao kakav je.Sto se tice te profesorke ekologije trebao je razred da se ujedini ako je nepravedno i to je to!
    Ma bilo pravedno to iz ekologije, samo, kreteni nisu u stanju da nauce to malo sto ona zada, razmisljaju, to je ekologija, nemora to da se uci, nije mi to racunovodstvo......i ne treba da im da dvojke. Ja sam imao 4 a knjigu sam pipao dan pred kontrolni.

Volina sto je tukla profesorku je sirovina, bez grama mozga. Kako je samo uspeo da nafrlja 7 jedinica?

Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Ma bilo pravedno to iz ekologije, samo, kreteni nisu u stanju da nauce to malo sto ona zada, razmisljaju, to je ekologija, nemora to da se uci, nije mi to racunovodstvo......i ne treba da im da dvojke. Ja sam imao 4 a knjigu sam pipao dan pred kontrolni.

Volina sto je tukla profesorku je sirovina, bez grama mozga. Kako je samo uspeo da nafrlja 7 jedinica?
    Brate ima ih.Znas mudonje ovo ono.Ne pipa knjigu ovo ono.
    Bob Kelso

Buduća legenda
    Učlanjen
    20.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    596

crna reka rules
    pa ono, definitivno

Učlanjen
    05.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio kreptoman Pogledaj poruku
    pa ono, definitivno
    ali dupla doza, naizmenicno

Poznat
    Učlanjen
    29.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Licemerje B 92!

khm,khm opet b92
    Можда је цела ствар управо сад пуштена у јавност, да би забашурили Ољин "проблем"...
    Poslednji put ažurirao/la Lacibg : 23.06.2009. u 13:47

Poznat la dolcevita (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    165

To je cinjenica. Posto sam iz S. Mitrovice znam da su joj i palili kosu, tukli....., ta skola je poznata po mnogo cemu.
    Ima takvih skola. Pa, jedna moja koleginica na ivici je nervnog sloma, nema sta joj ne rade, pije Bensedine, svaki odlazak na posao joj je stres. I sad jos neki izigravaju drvene advokate, pa ne smes klinca ni ovde, na Krst, da nazoves pravim imenom, jer si onda los prosvetni radnik i moras da poradis na svojoj reputaciji.
    Aut amat aut odit mulier, nihil est tertium

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

totalno si u pravu,imalo je 100 drigih nacina ali ne ovako,ali hteo sam da pokazem koliko je b92 licemeran
    pa eto...........toliko o njihovoj objektivnosti

Poznat la dolcevita (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    165

Nije ovde stvar u B92, nego o stanju u drustvu koje je proizvod 90-tih godina.
    Aut amat aut odit mulier, nihil est tertium

Reg nije na forumu
    је констернирана због прескордиције
    Buduća legenda Reg (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    714

Citat Original postavio la dolcevita Pogledaj poruku
    Nije ovde stvar u B92, nego o stanju u drustvu koje je proizvod 90-tih godina.
    Kad malo bolje razmisliš, jedini problem srpske države i jeste B92. Kad njih ne bi bilo sigurno ne bi bilo ni problema. Mislim....bar ne bismo znali za njih, a to ti dođe na isto.
    Molim da se u sendvič stavi više salame.

Poznat
    Učlanjen
    22.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

BRAWO ZA OTZA!!! DIWIM MU SE... Treba imati hrabrosti za tako nesxto.

Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Citat Original postavio Reg Pogledaj poruku
    Kad malo bolje razmisliš, jedini problem srpske države i jeste B92. Kad njih ne bi bilo sigurno ne bi bilo ni problema. Mislim....bar ne bismo znali za njih, a to ti dođe na isto.
    dupli arsini

Slične teme

1. Bogati otac - siromašni otac
    Autor Vladimir Golubović u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 03.10.2010., 00:49
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.03.2008., 11:37
  3. Odgovora: 514
    Poslednja poruka: 19.12.2007., 08:13
  4. kada otac POL
    Autor AZIL u forumu Muškarci