Da li su ljudi koji puno wremena prowode na forumima/chatu itd ruzniji od "normalnih"

ček malo..
da se ne lažemo, ima bre ružnih ljudi.

Znači pustimo sad dobar-kvalitetan-lik priču. Govorimo o estetici.

Ako ti mesecima pričaš sa nekim ko je jako zanimljiv i onda dođe vreme da saznaš kako izgleda, a on ima tanak dugačak nos koji skoro dodiruje izbačenu bradu, tanka skupljena usta, buljave oči i na sve to velike klempave uši..?

Može da ima unutarnju lepotu koliko hoće ali lepo, ma koliko bilo u oku posmatrača ima i neke objektivne parametre.

Slika je seksualni momenat.
Preko slike dobijamo informaciju kakav je taj neko kao potencijalni genetski materijal, njegovo zdravlje isl. Sve se to obrađuje i svesno i nesvesno, a onda se definiše kao barijera, ili kao "može da prođe", ili kao privlačan itd.


Moja iskustva sa neta (da se vratim na pitanje) nisu pozitivna, ako ćemo statistički.
Upoznao sam dosta ljudi i veoma malo njih je bilo lepo.

Muškarci su uglavnom obični, ali žene su bile redovno iznenađujuće razočaranje.
Ne znam kakva je sada situacija, odavno se nisam uživo upoznavao, ali u vreme kada je net bio dostupan samo nekolicini u Srbiji, to je bila tiha jeza.

Internet se pojavio kao neka vrsta ključaonice ili kao maska koju stavljaš pred maskembal i kao da su upravo stidljivi, nesamopouzdani, nelepi, nezgodni prvi pohrlili da ulove svoju šansu.

Uveren sam da (naročito neke žene) nikada (i slovima: nikada) ne bi imali ni jedan seksualni odnos sa muškarcem da nije bilo interneta.

Što naravno otvara jednu drugu temu u kojoj bi se pričalo o tome šta kod muškarca sve igra i šta se sve broji kada se upušta u seks sa nepoznatom ženom, al ajde..

Tolstoj je rekao "Nije žena mila zbog lepote, već je lepa zbog milote".
Tu ima istine, ali ja bih dodao - ne baš potpune.
 
Palo mi je na pamet nesxto. Da li je iko ikada nasxao owakwu neku wezu izmedju izgleda, i prowodjenja wremena na netu?
Po mom nekom misljenju, imam hipotezu da ako je neko ruzxniji da tje automatski i wisxe prowoditi wremena na netu, jer je waljda lakse nekako biti na netu nego uzwixo. to kao prwa stawka. a druga bi bila
da ruzniji ljudi generalno imaju manje prijatelja, i nisu popularni u drustwu pa nadju internet kao mestu za sotzijalizatziju...
Sxta mislite?

može, a i nemora bit.
ljudi koje ja poznajem obaraju tvoju teoriju, no ipak, ja ih poznajem malo.
 
Palo mi je na pamet nesxto. Da li je iko ikada nasxao owakwu neku wezu izmedju izgleda, i prowodjenja wremena na netu?
Po mom nekom misljenju, imam hipotezu da ako je neko ruzxniji da tje automatski i wisxe prowoditi wremena na netu, jer je waljda lakse nekako biti na netu nego uzwixo. to kao prwa stawka. a druga bi bila
da ruzniji ljudi generalno imaju manje prijatelja, i nisu popularni u drustwu pa nadju internet kao mestu za sotzijalizatziju...
Sxta mislite?
Ja bas mislim obrnuto. Sto si lepsi , sve si ludji i vise vremena na netu.
 
Palo mi je na pamet nesxto. Da li je iko ikada nasxao owakwu neku wezu izmedju izgleda, i prowodjenja wremena na netu?
Po mom nekom misljenju, imam hipotezu da ako je neko ruzxniji da tje automatski i wisxe prowoditi wremena na netu, jer je waljda lakse nekako biti na netu nego uzwixo. to kao prwa stawka. a druga bi bila
da ruzniji ljudi generalno imaju manje prijatelja, i nisu popularni u drustwu pa nadju internet kao mestu za sotzijalizatziju...
Sxta mislite?

Izađeš na ulicu, kad tamo gomila ružnih debelih ljudi. Znači da su oni lepi na forumu :D
 
Slika govori vise od 1000 reci

a%20InternetToughGuy.jpg


inet_tough_guy.jpg
 
Palo mi je na pamet nesxto. Da li je iko ikada nasxao owakwu neku wezu izmedju izgleda, i prowodjenja wremena na netu?
Po mom nekom misljenju, imam hipotezu da ako je neko ruzxniji da tje automatski i wisxe prowoditi wremena na netu, jer je waljda lakse nekako biti na netu nego uzwixo. to kao prwa stawka. a druga bi bila
da ruzniji ljudi generalno imaju manje prijatelja, i nisu popularni u drustwu pa nadju internet kao mestu za sotzijalizatziju...
Sxta mislite?
.. sasvim si u pravu ..
.. evo ja .. ko grozomorni jeti ..
 
Uvek me je zanimalo ko su ljudi koji imaju toliko vremena da skockaju 15-20.000 poruka na raznim sajtovima.Neki ucestvuju na vishe sajtova. Koji je njihov motiv,potreba da se prazne na ovakav nacin.Bez ljutnje, ne zameram nikome shto svoje vreme koristi kako hoce,njegova stvar.A upravo ova tema moze da da odgovor. Mozda fizicki nedostatak ili nesto drugo.Ja licno ne smatram da samo ruzni ljudi ,a /zashto ruzni,mozda manje lepi/ nisu tema,ima tu josh.
 
Uvek me je zanimalo ko su ljudi koji imaju toliko vremena da skockaju 15-20.000 poruka na raznim sajtovima.Neki ucestvuju na vishe sajtova. Koji je njihov motiv,potreba da se prazne na ovakav nacin.Bez ljutnje, ne zameram nikome shto svoje vreme koristi kako hoce,njegova stvar.A upravo ova tema moze da da odgovor. Mozda fizicki nedostatak ili nesto drugo.Ja licno ne smatram da samo ruzni ljudi ,a /zashto ruzni,mozda manje lepi/ nisu tema,ima tu josh.

recimo da si na poslu i imaš 8 sati praznog hoda & dosade.
5 dana x 8 sati...to mu dođe..par miliona postova godišnje. Pa ti vidi.
A o slavi da ne govorimo..
 
recimo da si na poslu i imaš 8 sati praznog hoda & dosade.
5 dana x 8 sati...to mu dođe..par miliona postova godišnje. Pa ti vidi.
A o slavi da ne govorimo..

Sto se posla tice ista stvar,ali mi ne pada na pamet postovanje na forumima.Luft na poslu iskljucivo nova saznanja,guglanje,brze prodje vreme.A slava,svi smo anonimusi,ko ce za neko vreme da lista poruke,pretrazuje.Slavu sam stekao u sportu i jos negde,ovde sam ni sam ne znam,malo lufta pred leganje,ili lose vreme :dash::gace::zzzz: ali mi ne pada na pamet kuckanje postova do besvesti.
 
recimo da si na poslu i imaš 8 sati praznog hoda & dosade.
5 dana x 8 sati...to mu dođe..par miliona postova godišnje. Pa ti vidi.
A o slavi da ne govorimo..

MODERATOR GDE JE MOJ POST ZA OVAJ CITAT ZASTO MI JE IZBRISAN????

STA SAM LOSE REKAO????

PA JESTE DA NASI LJUDI PO KANCELARIJSKIM POSLOVIMA PO CEO DAN PIJU KAFE IGRAJU KARTE NA KOMPU GLEDAJU SLIKE I JEDU TORTE KOLACE PIJU RAKIJE PIVA I SL.....Znaci sve rade samo ne posao.....Zato i imaju 8 sati praznog hoda:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Palo mi je na pamet nesxto. Da li je iko ikada nasxao owakwu neku wezu izmedju izgleda, i prowodjenja wremena na netu?
Po mom nekom misljenju, imam hipotezu da ako je neko ruzxniji da tje automatski i wisxe prowoditi wremena na netu, jer je waljda lakse nekako biti na netu nego uzwixo. to kao prwa stawka. a druga bi bila
da ruzniji ljudi generalno imaju manje prijatelja, i nisu popularni u drustwu pa nadju internet kao mestu za sotzijalizatziju...
Sxta mislite?

jesu.
 
Jedna mala digresija a propo obrisanih komentara (važi za sve teme):
Brišu se postovi koji su off, spam, provokacije (i – podrazumevano – uvrede).
Ukoliko ne bi bili obrisani, tema bi polako gubila svoj smisao.
Vi činite temu manje ili više atraktivnom, odnosno – od kvaliteta vaših komentara zavisi kako posećenost, tako i atmosfera na temi/temama.
Mislim da ovde vlada prilično korektna atmosfera, i da bi bilo šteta da bude narušena.
Nemojte jedni druge prozivati i čupati sagovornikove reči iz konteksta.

Unapred hvala.

p.s. Ako ima bilo kakvih pitanja, obratite mi se na pp.
 
Sto se posla tice ista stvar,ali mi ne pada na pamet postovanje na forumima.Luft na poslu iskljucivo nova saznanja,guglanje,brze prodje vreme.A slava,svi smo anonimusi,ko ce za neko vreme da lista poruke,pretrazuje.Slavu sam stekao u sportu i jos negde,ovde sam ni sam ne znam,malo lufta pred leganje,ili lose vreme :dash::gace::zzzz: ali mi ne pada na pamet kuckanje postova do besvesti.

lako je tebi, ti si sportaš..ja sam međutim svetski poznat pisac i imam obavezu, prema tojest fanovima..Teret slave i to..
 
I ja sam :rumenko:. Šalu na stranu ;), ipak je lepota relativna stvar :manikir:. Nedavno su naučnici, pročitala sam u novinama, valjda je istina, jedno žensko lice proglasili za ideal lepote. Proučavali su položaj njenih očiju, nosa, usta itd., izračunali proporcije :think: i rekli To je to :heart: . Ideal lepote :D . U pitanju je jedna veoma poznata mlada žena, a eto, ja uopšte ne mogu da se setim njenog imena. Možda neko zna? Možda i ona visi na raznim forumima po ceo dan, i sad gde je tu istina, ko je lep a ko ružan. Lepi smo ili ružni onoliko koliko smo lepi ili ružni u očima drugih.
 
I ja sam :rumenko:. Šalu na stranu ;), ipak je lepota relativna stvar :manikir:. Nedavno su naučnici, pročitala sam u novinama, valjda je istina, jedno žensko lice proglasili za ideal lepote. Proučavali su položaj njenih očiju, nosa, usta itd., izračunali proporcije :think: i rekli To je to :heart: . Ideal lepote :D . U pitanju je jedna veoma poznata mlada žena, a eto, ja uopšte ne mogu da se setim njenog imena. Možda neko zna? Možda i ona visi na raznim forumima po ceo dan, i sad gde je tu istina, ko je lep a ko ružan. Lepi smo ili ružni onoliko koliko smo lepi ili ružni u očima drugih.

Ja sam znao ali sam zaboravio.....Radi se o bozanskoj simetriji - 3,14 leonardo da vinci tako nesto
 
Uvek me je zanimalo ko su ljudi koji imaju toliko vremena da skockaju 15-20.000 poruka na raznim sajtovima.Neki ucestvuju na vishe sajtova. Koji je njihov motiv,potreba da se prazne na ovakav nacin.Bez ljutnje, ne zameram nikome shto svoje vreme koristi kako hoce,njegova stvar.A upravo ova tema moze da da odgovor. Mozda fizicki nedostatak ili nesto drugo.Ja licno ne smatram da samo ruzni ljudi ,a /zashto ruzni,mozda manje lepi/ nisu tema,ima tu josh.

I mene baš zanimalo, ne malo, ko su ljudi koji provode sate i dane po forumima, dugo sam slušala i slušala o forumima ali nigde nisam učestvovala. Ove godine iz čiste dosade se upljunuh na krstu i nikako nisam umela da pronađem temu koja bi me baš zaintrigirala, pa se uključih na Televiziju, ko velim tamo ima svakakvijeh, a farma baš počela. I nisam imala nešto volje da gledam farmu, ali, komentari na forumu su bili toliko agresivni i navijački pa se i ja uključih ni kriva ni dužna ;) i napisah valjda nekih 700 postova samo na temu farme.
Sad kad je gotovo i to čudo razmišljam šta me je i zbog čega ponukalo da pišem i iznosim svoje mišljenje na forumu o bilo čemu???
Možda sam i ružna i tužna, ne znam, svako o sebi verovatno ima subjektivno mišljenje, mislim da sam među onih sto, hoću reći: od sto bolja, od sto gora, dakle prosečna, ali eto, ipak se pronađoh i na forumu i na nekim temama, svašta :rumenko::rumenko::rumenko:
 

Back
Top