NO RFID CHIP

Believix

Zainteresovan član
Poruka
284
Znamo sta znace ovi cipovi, to su bio cipovi.

Iluminati ili ko vec zeli da se svi ljudi cipuju, jer je to laksi nacin placanja, licna karta jeuvek tu i sve to.....Opste informacije.

ali preko tog cipa se covek prati ljudi koji prate nekoga tacno znaju sta on oseca, sta rradi i gde se nalazi. vcak mu se preko cipa moze ubaciti i bolest... a u Bibliji lepo je upzoreno od cipa kako taj cip radi samo sa tri 6 a znamo da je to broj necastivog........


Srbija je jos 2006 godine dala novac za taj cip bez glasanja da li narod to zeli ili ne.

U holnadiji se mladi dobrovljno cipuju (fuj kako samo mogu).
Cip id ili u levu ruku ili u celo a on je toliko mali da ga mrav moze progutati.

Pazite se io vakcina posto bez znanja moze da se ubaci cip. a posebno one vakcine za svinjsku gripu.

Srpska Pravoslavna Crkva ce nadam se uraditi sve protiv cipovanja u srbiji jer i ooni znaju rec boziju
 
Pa da neprimamo vakcine xexe. a zadnje vreme je zaista doslo. mi vec zivimo u zadnjem vremenu evo u biblije pise da kada se ujedine sinovi Izrailjevi (Izrael). blizi se kraj sveta.

Pa evo Izrael je sada drzava naci.........
 
Kako da se stitimo. xa pa da pazimo zasta se vakcinisemo. Vakcina protiv svinjske gripe sadrzi ovaj cip a ostale jos ne.

A ja se uzdam u Boga da ce me on spasti tako da....
 
Pa smeju da pisu. Ali ovo je tema kao upozorenje onima koji jos nisu.
@ Pricalica Zasto te baas briga kao prvo to je neprirodno i protiv boga jer taj cip radi sa kodom 666 a u Biblije se lepo opominje o ovom cipu.


Fuj onaj br....
 
А да пребацим ја ово на Религију или Политику, а? :think:

Мислим да ћеш тамо наћи адекватније саговорнике...;)
 

Back
Top