Slepljeni prsti

Serious Sam

Obećava
Poruka
53
Porodila sam se pre deset dana i beba je dobro samo ima slepljene prstiće na nogama,tj.slepljeni su drugi i treći prstić na obe nogice! Kažu u bolnici da nije ništa strašno i da se dete kasnije vodi kod hirurga da on to secne ali da čekamo još malo! Zna li neko nešto o tome? Hvala!
 
ја мислим да је то скроз океј, ако теорија еволуције вреди
реално, не требају нам овакви прсти на ногама, не пентрамо се више боси по дрвећу.

један мој другар има исто то, ништа му не смета

неб ја ту ништа диро:)
 
Porodila sam se pre deset dana i beba je dobro samo ima slepljene prstiće na nogama,tj.slepljeni su drugi i treći prstić na obe nogice! Kažu u bolnici da nije ništa strašno i da se dete kasnije vodi kod hirurga da on to secne ali da čekamo još malo! Zna li neko nešto o tome? Hvala!

To je samo pitanje estetike, zdravstveno i funkcionalno nema nikakvog znacaja. Ja imam druga (mi smo vec matori ljudi) koji ima na jednoj nozi, a u svakoj generaciji u njegovoj siroj porodici se to pojavljuje. Ne zurite sa hirurgijom, to bi ste radili zbog sebe, a ne zbog bebe. Pozdrav, cestitke i nek vam je bebac zivi i zdrav :heart::bye:
 
Porodila sam se pre deset dana i beba je dobro samo ima slepljene prstiće na nogama,tj.slepljeni su drugi i treći prstić na obe nogice! Kažu u bolnici da nije ništa strašno i da se dete kasnije vodi kod hirurga da on to secne ali da čekamo još malo! Zna li neko nešto o tome? Hvala!
Hiruski ce plasticari odvojiti prstice ako to bude moguce, i Vasem sinu ce to estetski svakako biti vazno jednog dana, i t o treba uraditi definitivno. Uradite to onda kada situacija bude optimalna, konsultujte plasticnog hirurga. POzdrav
 
Porodila sam se pre deset dana i beba je dobro samo ima slepljene prstiće na nogama,tj.slepljeni su drugi i treći prstić na obe nogice! Kažu u bolnici da nije ništa strašno i da se dete kasnije vodi kod hirurga da on to secne ali da čekamo još malo! Zna li neko nešto o tome? Hvala!
Да, лепо су Вам рекли, није ништа страшно.

Хирург ће то лепо средити и неће се ни видети да су били слепљени.;)
 
Hiruski ce plasticari odvojiti prstice ako to bude moguce, i Vasem sinu ce to estetski svakako biti vazno jednog dana, i t o treba uraditi definitivno. Uradite to onda kada situacija bude optimalna, konsultujte plasticnog hirurga. POzdrav

или ће га савршено болети дупе за то
нек човек сам одлучи
 

Back
Top