Decko u Armiji

Poruka
16.002
Da li ste nekada imali decka u vojsci? Kakvo je vase iskustvo? Vojska danas nije tako popularna kao nekad. Da li ste razmenjivali pisma? Mastali o svom vojniku? Da li se hvalio i ponosio pre drugovima sa vama?
Ova tema je prvenstveno upucena damama, ali savremeno doba nas upucuje da pitamo i neke momke.


 
Da li ste nekada imali decka u vojsci? Kakvo je vase iskustvo? Vojska danas nije tako popularna kao nekad. Da li ste razmenjivali pisma? Mastali o svom vojniku? Da li se hvalio i ponosio pre drugovima sa vama?
Ova tema je prvenstveno upucena damama, ali savremeno doba nas upucuje da pitamo i neke momke.


Bas simpaticna pjesmica! :klap: (nisam je nikad prije cula)

Mislim da tema nije aktuelna sad kad su izmislili sluzenje civilnog vojnog roka :roll: a to nije ni V od vojske!
Nisam nikad bila u prilici da saljem pisma vojniku, a mislim da su do unazad nekoliko godina djevojke vojnicima slale SMS-ove, a ne pisma, zar ne?
Cecina pjesma je iz 80-ih.
 
:zcepanje: E vas dvoje ste zaslužili bone, samo još kad b imi dali da ih delim kol'ko 'oću... :aha:

Ne, nikad nisam imala dečka koji je trenutno u vojsci ali jesam pokušala da održim vezu na daljinu kad sam ja otišla na faks i nije uspelo. Ali vojska je sad 6 meseci (ko se ne izvuče u civilnu) a moj faks 6 godina MINIMUM pa ti vidi! Btw uznapredovala tehnologija, više ni ta daljina nije nikakav problem, evo ti foruma za primer! "Dvoje su se tako smuvali!" :zper:
 
Da li ste nekada imali decka u vojsci? Kakvo je vase iskustvo? Vojska danas nije tako popularna kao nekad. Da li ste razmenjivali pisma? Mastali o svom vojniku? Da li se hvalio i ponosio pre drugovima sa vama?
Ova tema je prvenstveno upucena damama, ali savremeno doba nas upucuje da pitamo i neke momke.




ma jok..nisam imao dečka ni u vojsci ni van nje..
a jel trebalo???:roll:
 
Ja sam imala decka u vojsci, a imala sam i par momaka, koji su odrzavali vezu sa mnom, a bili su vojsci. To je bilo ovde. Pored toga, nasa zenska kasarna je bila odvojena od muske, pa su se neke moje koleginice (sapatnica) vidjale sa nekim tipovima, a ja sam se smuvala jednim generalom i jednim pukovnikom.
 
Ja sam imala decka u vojsci, a imala sam i par momaka, koji su odrzavali vezu sa mnom, a bili su vojsci. To je bilo ovde. Pored toga, nasa zenska kasarna je bila odvojena od muske, pa su se neke moje koleginice (sapatnica) vidjale sa nekim tipovima, a ja sam se smuvala jednim generalom i jednim pukovnikom.

ste vidli m..
ma sposobna pevaljka..kažem vam..
 

Back
Top