Dali je ovo Marfijev zakon?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

just men

Ističe se
Poruka
2.212
Dugo se već rešavam da podnesem zahtev za razvod braka.
Ne bitno zašto,pošto sam prošle nedelje postigao dogovor sa suprugom oko podele imovine i starateljstva nad decom,rešio sam da zahtev odnesem danas tj u Ponedeljak.
Ustanem ti ja tako rano,kad ono kao što vam je već poznato,kiša lije kao iz kabla,raspoloženje ravno nuli,inače mrzim kišu.Sednem ti ja u auto,kad nema ključeva u autu,sestrini klinci izvadili i negde zaturili,pogadjate naravno,tražio i našao za oko 20.min.
Ok.upalimauto i krenem nakon nekih 100.metara auto se gasi u vožnji,nema šanse da se ponovo upali.Guram ga u stranu i nastavljam do autobuske stanice.Ulazim u autobus sav pokisao i nakon nekih 4.stanice na semaforu udara jednog juga od pozadi,ništa strašno čak se i ne vidi nikakvo oštećenje na jugu,ali naša srpska posla...Izlazim iz busa i pošto sam imao još neke dve stanice do suda rešim pešaka da idem pa neka kisnem.
Najzad stižem u sud i predajem zahtev,naravno i tu sam se načekao na šalteru 11.da bi neakon nekih 15-20.min. službenica sa šaltera 14.rekla da donesem kod nje papire.
Krećem kući i ulazim u autobus,ulaze neki cigančići i počinju da sviraju i peva klinac pesmu od Marinka Rokvića - Jedina moja
Tu se naravno otvaram i dajem cigančiću na opšte zaprepaštenje putnika 200.dinara i pomazim po glavi.
Dolazim do kola koja normalno startuju kao da se ništa nije desilo,nikakav kvar...
Da vam pravo kažem,jedva čekam da prodje ovaj dan...
I na kraju se pitam;"Da nije meni nešto govorilo da ne predajem danas taj zahtev":dontunderstand:
ili je to samo ""Marfijev zakon"":think:
 
to ti je zakon akcije i reakcije...sigurno si varao svoju zenu i jos pride si je napustio i i hteo da predas zahtev...al neces ga majci...moras i ti malo da pretrpis muke tantalove
Coko,Coko....
A odkud si ti tako sigurna da sam ja taj koji je varao?
Ja nju nisam napustio.
Ona je sama otišla kod drugog a deca su samnom...
A Bog mi je svedok da sam sve pokušao da sačuvam brak,ali sve ima svoje granice...
I na kraju!
Ja nisam postavio temu da bi se ovde raspravljali ko je zašta kriv i zašto se rastajemo,
već sam postavio pitanje""Da li je ovo Marfijev zakon?""
Jedino je izgleda Gica shvatila...
 
Poslednja izmena:
мисим да јесте
I ja mislim da sam možda trebao da odložim za kasnije,možda nebi ni trebao.
Ali posle svega što je uradjeno i rečeno bolje je ovako svako na svoju stranu.
Lepo smo se razišli,nije bilo svadje i neprijatnosti tog tipa.Deca su sve to lakše prihvatila pošto su jednako vremena provodile i kod mene i kod mame,a i kad se vidimo lepo komuniciramo...
Razvod je sporazumni i sve što je u zahtevu ide u prilog deci...

ETO!Samo mi je bilo prosto neverovatno danas da bude toliko neprijatnosti dok nisam predao zahtev.Možda mi je nešto i govorilo da ga ne predam ali mislim da je to to...
Bolje lep razvod nego loš brak...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top