Zastava LK M76

Ja nisam lovac pa ne mogu da ti pomognem mnogo sa informacijama o kvalitetu, ali prodajem takav jedan pa mogu da ti kazem koliko kosta :) Imas moj oglas za tu pusku na ovom forumu pod: mali oglasi / lov i ribolov.

Pozdrav
 
Mrzi me da radim oko dokumentacije za uvoz oruzja iz Srbije, jedino ako neces preko granice da je doneses :) Cijena je OK.

Ako si u inostranstvu, najveća moguća glupost bi ti bilo uvoženje oružja iz Srbije. :dash::dash:
Naši karabini su dobri nama zato što nema boljih, ali da sam ja u inostranstvu na zastavino oružje se ne bi ni okrenuo.
Pogledaj ovo, to ti je slično zastavi,ali jedno 500 puta KVALITETNIJE.:rtfm:
http://www.mauserwaffen.de/M-98.64.0.html?&L=1
 
Pogledaj Kimber.

Ti OVO
talkeetna.jpg

Porediš sa OVIM
index.php

:dash::dash::dash:
 
Meni su obe lepe, samo bih prvu nosio na takmičenja, a drugu u lov... (:
Meni razlika između 4 kile i 4,5 kila ne predstavlja problem i nije mi jasno zašto svi toliko prave veliku frku... Ove godine sam nosio 4 kile opreme na maratonu, a posle sam nosio još 55 kila "opreme" (drugarica sa sj***nim zglobom, i dva ranca).
 
Meni su obe lepe, samo bih prvu nosio na takmičenja, a drugu u lov... (:
Meni razlika između 4 kile i 4,5 kila ne predstavlja problem i nije mi jasno zašto svi toliko prave veliku frku... Ove godine sam nosio 4 kile opreme na maratonu, a posle sam nosio još 55 kila "opreme" (drugarica sa sj***nim zglobom, i dva ranca).

I meni su ove obe lepe :per::rumenko:
debela.jpg

45d4225ff0530.jpg
 
zastava je imala i zivozne varijante svojih civilnih pusaka.mislim karabina za lov..prodavali su se kroz sistem robnih kuca ketner i isle su kao alva..ti karabini namenjeni izvozu su imali bolju zavrsnu obradu od domacih..imam ja jedan mark X u kalibru 243 winchester
 
E bas ste mi odgovorili na pitanje, i uopste niste skrenuli sa teme.

Šta da ti se odgovori?:dontunderstand:
Kupi zastavin karabin, ako nemaš bolji. Ako imaš bilo koji bolji beži od zastave. Ako budeš kupovao zastavin karabin, kupi polovan karabin koji je proizveden pre 1990, tada su još pravili karabinske cevi od čelika, a ne kao sad od papira. Jel ti sad jasno?:rtfm:
 
Vec imam Zastavin karabin 30-06 biran iz kontigenta za americko trziste krajem 80-ih, da ne davim kako mi je to otac odradio... Na divljac nisam pucao ali na metu redovno i imam samo rijeci hvale. Sad trazim iskljucivo poluautomat, a posle njega definitivno slijedi Tikka T3 Tactical. U CG izbor oruzja je uopste slab sem ukoliko poznajete vlasnike firmi koje trguju oruzjem pa da se dogovorite. Gledao sam
LKP 96A i strasno mi se svidja zato sam pitao za iskustva sa Zastavinim poluautomatima.
 
Vec imam Zastavin karabin 30-06 biran iz kontigenta za americko trziste krajem 80-ih, da ne davim kako mi je to otac odradio... Na divljac nisam pucao ali na metu redovno i imam samo rijeci hvale. Sad trazim iskljucivo poluautomat, a posle njega definitivno slijedi Tikka T3 Tactical. U CG izbor oruzja je uopste slab sem ukoliko poznajete vlasnike firmi koje trguju oruzjem pa da se dogovorite. Gledao sam
LKP 96A i strasno mi se svidja zato sam pitao za iskustva sa Zastavinim poluautomatima.

Oš ti momak u lov ili u rat???:think:
Ako oćeš u ovo prvo imaš odličnu pušku za svu našu a i američku divljač. Možda bi ti trebalo nešto jače ako oćeš na nosoroga u Bocvanu. :mrgreen:
Ako ti je do ovog drugog, i to se da srediti, dok završiš jedan ili dva kruga (ugovora) mislim da će ti dosaditi puške. :per:
http://www.legion-etrangere.com/

p.s. mlad si primiće te sigurno :bye:
 

Back
Top