Norton 2003
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Norton 2003

Početnik
    Guest

Podrazumevano Norton 2003

Posedujem Norton 2003 sa važnošću od 1 godine ali mi se u poslednje vreme isključuje opcija auto zaštite i prijavljuje neku grešku, a na Simantekovom sajtu ne mogu naći rešenje za isti.
    Sta raditi :?

Obećava Qdar (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

'Ajde probaj malo opširnije da objasniš šta je problem npr. da li je registracija istekla, kako i kada isključuje auto-update, koju grešku prijavljuje itd.

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Dugoooooooooo sam koristio isti ali nisam imao problem sem jednom na jednom racunaru koji je imao iste simptome ali sam otkrio da ga je virus srokao pa se desavale te stvari.. Kod sebe nisam imao problema sa Nortonom nikada (2003) i tako da si izgleda previdio da ubijes nekog virusa kada ti je ovaj to trazio pa ga je virus naravno napao. To se desilo na jednom racunaru.. Nije hteo UPADTE niti jos stosta pa ga ubi. Ali sam se snasao i reinstalirao.. PRvo sam naravno preskenirao sa CD-on prilikom podizanja sistema.. Ne znam da li znas kako se to izvodi.. Pazi Norton 2003 ne moze da se instalira ako je komp zarazen.. Te stoga podesi i Setapu racunara da ti je prvi CD pri ocitanju pa ubaci Nortonov disk pa preskeniraj. Onda ces znati sta je.. Moze biti jos nekih stvari vjerujem koje nisam naveo ali eto probaj tako pa javis ta si uradio.. Poz.

Početnik
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio GZ
    Dugoooooooooo sam koristio isti ali nisam imao problem sem jednom na jednom racunaru koji je imao iste simptome ali sam otkrio da ga je virus srokao pa se desavale te stvari.. Kod sebe nisam imao problema sa Nortonom nikada (2003) i tako da si izgleda previdio da ubijes nekog virusa kada ti je ovaj to trazio pa ga je virus naravno napao. To se desilo na jednom racunaru.. Nije hteo UPADTE niti jos stosta pa ga ubi. Ali sam se snasao i reinstalirao.. PRvo sam naravno preskenirao sa CD-on prilikom podizanja sistema.. Ne znam da li znas kako se to izvodi.. Pazi Norton 2003 ne moze da se instalira ako je komp zarazen.. Te stoga podesi i Setapu racunara da ti je prvi CD pri ocitanju pa ubaci Nortonov disk pa preskeniraj. Onda ces znati sta je.. Moze biti jos nekih stvari vjerujem koje nisam naveo ali eto probaj tako pa javis ta si uradio.. Poz.
    Deinstalirao sam Norton pa sam ga ponovo instalirao i u reduje, licenca nije istekla.

Početnik
    Učlanjen
    18.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Norton AV 2003 pretpostavljam.
    Savetujem ti da ga deinstaliraš zauvek i kompjuter zaštitiš kvalitetnim parčetom software-a, npr. Kaspersky Antivirus Personal 5, imam ga već neko vreme (pre toga je bio AVP, KAV 4, pa 4.5,...) i radi savršeno, upošte mi ne usporava mašinu, a iz iskustva znam da Norton to radi do besvesti. Osim toga procenat uspešno detektovanih virusa kod Kasperskog je mnogo veći. Ako baš voliš Nortona nađi negde Symantec Antivirus Corporate Edition (mislim da je izašla verzija 9), on je mnogo bolji od Norton AV 2003, a ista kuća ih pravi.

Nadam se da sam bio od pomoći.

Ćaos.

Slične teme

1. Pomoć oko Norton Ghost 2003 - a
    Autor Kornel u forumu Softver
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 26.07.2006., 23:58
  2. Norton 2003
    Autor interceptor011 u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 19.01.2006., 18:18
  3. norton ghost 2003 problem