DA LI VOLITE SEBE

Volim sebe, a ostale ko hebe...salim se.
Volim sebe...promenio bih samo poneke stvari...

Promenio bih: Ishranu, frizuru(mada mi kratka kosa stoji lose, tako barem mislim), masu i drustvo...

I mozda jos nesto...
 
Ako mi sami ne volimo sebe, pa ko ce nas voleti? Dodje vreme kad čovek sazri i prihvati sebe takvog kakav jeste..:) Ja lično mnoge stvari volim kod sebe iako nisu dobre mozda ali sam to - ja...Jedino što bih menjala je moja težina koju upravo korigujem koliko mogu i uvek se sa kg borim...;) Da, i još nešto...volela bih da sam malo manje emotivna i da me ne pogadja svaka sitnica..Malo ?:rtfm::D
 
E da, mene i ne zanima toliko kako ja izgledam... Vise mi je stalo do toga da drugima izgledm dobro, ali ne tako kako vi sad mislite.
Zamislite npr. da me sad trebate upoznati, a zamislili ste me u potpuno drugom svetlu tj. izgledu...i posle kad vidite kako nisam to sto ste ocekivali ja bih bio taj koji je razocaran vise nego vi.
E, nesto tako...nadam se da ste razumeli kad kazem da mi je stalo do tudjeg misljenja...:)
 
Pa, volim. Nisam u nekom tripu kao gomila napaljenih nazovi-emo klinaca da sam najruzhnija osoba na svetu, chak shtavishe mislim da sam onako, lepushkast, zgodan (ali vishe onako anime zgodan, znachi mrshav xD), i chak sam od par bivshih cura dobio kompliment da imam dobro dupe. :P
 
Ne volim sebe.
Bar ne u fizičkom smislu.

I ni u jednom trenutku se ne trudim da prihvatim sebe onakvu kakvu jesam (u psihičkom smislu), zato što želim stalno da se usavršavam.
To psihičko stanje je nešto što može da se menja i da se usavršava, dok za fizičko mogu da sednem i da plačem...:D
 
Volim sebe u svakom smislu.

Volim pre svega svoju psihu ovakvu kakva se razvila, stavove, filozofiju, ideologiju, naučio sam da volim i nosim se sa i prevazilazim i neke svoje psihosocociajlne poremećaje a i fizički sam sasvim okej sa sobom.

Prirodno uvek se nešto može menjati na bolje, al nikad ne postavljam sebi neke nerealne i previsoke ciljeve pa onda ispadne da nikad nisi zadovoljan.

Kao što je prirodno i prolaženje milion faza i kompleksa u tinejdž petriodu.

Trudim se da napredujem u smislu odnosa sa i prema ljudima, spoljšnje manifestacije i samopouzdanja. Al dolazi sve na svoje.

Naravno nekad pomislim e što nisam klasični nafurani bezmožni pajser i ad mi je sve tako ravno, parazno, šareno i veselo, al neka hvala.

Suština ostaje i nju ne dam ni za šta!
 

Back
Top