Iako ga je porazio, Mrkšić brani Gotovinu

mi južnjaci

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.141
http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2009/06/19/0613006.html?pos=n0

Srpski general Mile Mrkšić svojim je svjedočenjem uvelike olakšao posao obrani generala Ante Gotovine. Iako je u početku odbijao svjedočiti, pokazao je vojničko poštovanje.

svaka čast generale:ok:

evo cijeli tekst
Samo mjesec dana prije svjedočenja za Antu Gotovinu u Haagu Mile Mrkšić u procesu protiv vukovarske trojke osuđen na 20 godina zatvora zbog pomaganja u ubojstvu 200 Hrvata na Ovčari.

Stoga ni ne čudi što je Mrkšić u početku odbijao poziv Gotovinine obrane za svjedočenje, no dobio je obvezujući nalog suda i morao se pojaviti u sudnici.

Odmah se zainteresirao za svjedočenje. Čak je u jednom trenu pohvalio Gotovinu, te je rekao da hrvatski general nije neselektivno granatirao za vrijeme Oluje.

Mrkšićeve i Gotovinine snage izravno su se sukobile oko Dinare, a pokretanjem Oluje Gotovina je pobjedio.

Mrkšić je uspio 'izvući' Gotovinin osmijeh svojim pohvalama za precizno gađanje

Pred sudom u Haagu nije pričao s namjerom da brani Gotovinu, no istinitim svjedočenjem, koje će trajati još nekoliko dana, uvelike je olakšao posao Gotovininim odvjetnicima Luki Mišetiću i Gregu Kehoeu.

Mrkšić se zahvalio na pozivu i priznao kako je čekao 15 godina da nekome ispriča svoju priču iz Oluje, piše
 
Poslednja izmena:
zašto. za srbe sam uvjek govorio da su častan i pošten narod. doduše pokazalo se da ima i iznimaka. a u iznimke nabrajam haške bjegunce

Али, зато на сав глас подржаваш ваше генерале, који су такође под оптужницама. Ех, ви усташе, никада се нећете променити.:thumbdown:
 
Али, зато на сав глас подржаваш ваше генерале, који су такође под оптужницама. Ех, ви усташе, никада се нећете променити.:thumbdown:

zbog gotovine mi je krivo što je bježao i odmah se nije predao sudu. bilo bi mu lakše nsada. ovako bog neka mu je u pomoći
 
Ostavi Oriča on je bio mu Hagu i u zatvoru je zbog kriminala, no opanke na noge pa u šimu pronađi mladiča i njega traži Hag a i nagrada je predviđena.

Сунце ти жарко је6ем!!!:eek::eek::eek:
Ко се све дочепао интернета !!! :sad2::sad2::sad2:
"Е кад' се сад' нисам шлогирао!?" :hahaha1::sad2::hahaha1::hahaha1:
 
Poslednja izmena:

Back
Top