New Age tip
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 41

Tema: New Age tip

Elita Moderna Pevacica (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    191

Podrazumevano New Age tip

Volim zivot i istocnu filoziju, koju rado primenjujem u svom duhovno - fizickom razvoju. Najvise koristim crni caj, lepeze, svilu, jogu i namestaj od bambusa. Sve sam rasporedila po feng suiju i jin i jang energiju sam dovela u sklad. To mi je donelo dosta smirenosti u zivot. Svaki zivotni izazov primam smireno i spremno, kao prava nindja ratnica i samurajka.
    Primetila sam da postoje muskarci, koji hoce sebe da predstave kao neke sirokogrude liberale. Oni podrzavaju sve i svasta. Bave se jogom, bioenergijom, ne prihvataju kodekse hriscanstva i zagovaraju slobodnu ljubav. Uvek su spremni da isprobaju nesto novo. Pokusavaju da poruse savremen moralne barijere i da budu mocni i iznad svih.
    Ipak, kada dodje pravi trenutak, nesto tu pocne da ne stima...
    Ima jedan tip u mom kraju, koji se vukao po belom svetu i na neku mucku napravio neku lovu otvorio kafic. On se u njemu i ne pojavljuje, ali, slucajno smo se upoznali, jer je znao nekog vlasnika jednog ekskluzivnog objekta, gde sam jedno vreme pevala, a moram da priznam i zarira i palila. Ljudi su me prosto obozavali, tako sam i upoznala, ovog mog komsiju, da ga nazovem. Od tada me je on neprestano muvao. Te ovo - ono, prosipa mi Lao Ceove citate, Budine citate, pravila djainizma, a ja sam djainizam izmislila. Neke gluposti o telepatiji, kao oseca me, bioenergiji i auri. Ja sam parvoslavka i na sve to gledam kao na vradzbine, ali sta cu, posto sam i hriscanka, saslusam ga i pustim ga da ide svojim putem. Neko bi rekao da je budala, a ja kazem: "Ko zna sta on pusi?"
    Sinoc mi je taman, kada sam izasla iz zgrade prisao i rekao: "Pevacice, znam da se ti i ja slazemo 100 %. Ti si za mene, ja sam za tebe. Hajde da idemo negde na pice?!" Ja sam mu rekla: "Izvini, pocinje da pada kisa i ne mogu tu da stojim sa tobom, a posla sam na nastup, necu ici svojim kolima, pozvala sam taksi." A on meni: "Nemas decka? A onaj sa Porseom?" Ja sam mu rekla: "Imam decka, to je taj, ali treba veceras da me iznenadi, pa ce doci kasnije." "Hoces li da te ja povezem?" - pitao je. Malo sma se uplasila i prisetila svega sto mi je Mama rekla o ulasku u kola sa nepoznatim osobama. Prostala sam. Usli smo i on me je povezao. Nekako mi je bilo cudno da se vozim u kolima sa plastikom na vratima, a zuljala su me ona sinteticka sedista. Dok smo putovali, odjednom je rpedlozio: "Hajde da imamo seks?!" Ja sam se sokirala: "Kakva seks? Pa jos sa tobom? U ovim drndavim kolima sto tvrdis da kostaju 26 hiljada. (jednom je to rekao) - pomislila sam u sebi sva izbezumljena. "Da!" - rekao je odlucno. Videla sam da mi nema izlaza, pa sam rekla: "Vazi, hajde da imamo seks i tako ga dugo nisam imala." On je onda rekao: "Pa, nisi valjda stvarno mislila?" Rekla sam odlucno: "Da! Hajde!" On je poceo da se vadi, da nije bas mislio tako, da je hteo da ima seks, ali ne bas sada, nego jedan dan. "Znas, ja sam ozenjen." Nista vise nisam rekla, a ni on. Odvezao me je na nastup, pozvala sam ga da ostane, ali je odmah otisao.
    Eto, to je prica o New Age frajerima, koji bi sve da probaju i slobodoumni su dok ne dodje do kriticne situacije, a onda nula. Sta mislite o tome?

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: New Age tip

nisam pročito...

Poznat Romanticus (avatar)
    Učlanjen
    04.06.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    131
    Reputaciona moć
    124

Mrzelo me je da citam sve sto napisala...protiv sam svih novotarija i istcnjackih fazona...
    I am not looking and not waiting for anybody any more............

Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    191

Citat Original postavio Romanticus Pogledaj poruku
    Mrzelo me je da citam sve sto napisala...protiv sam svih novotarija i istcnjackih fazona...
    Ipak, procitaj da vidis, kakvih muskaraca ima. A to vazi i za devojke.

Primećen član Lucky_Luke (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio Romanticus Pogledaj poruku
    .....

Elita
    Učlanjen
    06.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    0

Što bi ti bila interesantna riba da nemaš jaja.

Učlanjen
    14.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

al` stvarno si mogla da skratis tekst pa bi imala vise smislenih komentara
    `aj na popravni..u tri recenice

Ističe se
    Učlanjen
    01.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Procitao sam do pola. Najbolji sam za sad

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

missim...kad počnu s tim referatima...
    ...pa nije ovo pismeni iz srpskog bre...

Poznat Romanticus (avatar)
    Učlanjen
    04.06.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    131
    Reputaciona moć
    124

Citat Original postavio Moderna Pevacica Pogledaj poruku
    Volim zivot i istocnu filoziju, koju rado primenjujem u svom duhovno - fizickom razvoju. Najvise koristim crni caj, lepeze, svilu, jogu i namestaj od bambusa. Sve sam rasporedila po feng suiju i jin i jang energiju sam dovela u sklad. To mi je donelo dosta smirenosti u zivot. Svaki zivotni izazov primam smireno i spremno, kao prava nindja ratnica i samurajka.
    Primetila sam da postoje muskarci, koji hoce sebe da predstave kao neke sirokogrude liberale. Oni podrzavaju sve i svasta. Bave se jogom, bioenergijom, ne prihvataju kodekse hriscanstva i zagovaraju slobodnu ljubav. Uvek su spremni da isprobaju nesto novo. Pokusavaju da poruse savremen moralne barijere i da budu mocni i iznad svih.
    Ipak, kada dodje pravi trenutak, nesto tu pocne da ne stima...
    Ima jedan tip u mom kraju, koji se vukao po belom svetu i na neku mucku napravio neku lovu otvorio kafic. On se u njemu i ne pojavljuje, ali, slucajno smo se upoznali, jer je znao nekog vlasnika jednog ekskluzivnog objekta, gde sam jedno vreme pevala, a moram da priznam i zarira i palila. Ljudi su me prosto obozavali, tako sam i upoznala, ovog mog komsiju, da ga nazovem. Od tada me je on neprestano muvao. Te ovo - ono, prosipa mi Lao Ceove citate, Budine citate, pravila djainizma, a ja sam djainizam izmislila. Neke gluposti o telepatiji, kao oseca me, bioenergiji i auri. Ja sam parvoslavka i na sve to gledam kao na vradzbine, ali sta cu, posto sam i hriscanka, saslusam ga i pustim ga da ide svojim putem. Neko bi rekao da je budala, a ja kazem: "Ko zna sta on pusi?"
    Sinoc mi je taman, kada sam izasla iz zgrade prisao i rekao: "Pevacice, znam da se ti i ja slazemo 100 %. Ti si za mene, ja sam za tebe. Hajde da idemo negde na pice?!" Ja sam mu rekla: "Izvini, pocinje da pada kisa i ne mogu tu da stojim sa tobom, a posla sam na nastup, necu ici svojim kolima, pozvala sam taksi." A on meni: "Nemas decka? A onaj sa Porseom?" Ja sam mu rekla: "Imam decka, to je taj, ali treba veceras da me iznenadi, pa ce doci kasnije." "Hoces li da te ja povezem?" - pitao je. Malo sma se uplasila i prisetila svega sto mi je Mama rekla o ulasku u kola sa nepoznatim osobama. Prostala sam. Usli smo i on me je povezao. Nekako mi je bilo cudno da se vozim u kolima sa plastikom na vratima, a zuljala su me ona sinteticka sedista. Dok smo putovali, odjednom je rpedlozio: "Hajde da imamo seks?!" Ja sam se sokirala: "Kakva seks? Pa jos sa tobom? U ovim drndavim kolima sto tvrdis da kostaju 26 hiljada. (jednom je to rekao) - pomislila sam u sebi sva izbezumljena. "Da!" - rekao je odlucno. Videla sam da mi nema izlaza, pa sam rekla: "Vazi, hajde da imamo seks i tako ga dugo nisam imala." On je onda rekao: "Pa, nisi valjda stvarno mislila?" Rekla sam odlucno: "Da! Hajde!" On je poceo da se vadi, da nije bas mislio tako, da je hteo da ima seks, ali ne bas sada, nego jedan dan. "Znas, ja sam ozenjen." Nista vise nisam rekla, a ni on. Odvezao me je na nastup, pozvala sam ga da ostane, ali je odmah otisao.
    Eto, to je prica o New Age frajerima, koji bi sve da probaju i slobodoumni su dok ne dodje do kriticne situacije, a onda nula. Sta mislite o tome?
    procitao sam..smokljan... vidi se da je mooda zaboravio negde na Orijentu..ili da ga jer neki hodza malo vise no sto je trebalo sunetio....
    I am not looking and not waiting for anybody any more............

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5973

Ja sam kraj moz se zakljuca
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Učlanjen
    14.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio DeeLiteOrangeAdvanced Pogledaj poruku
    missim...kad počnu s tim referatima...
    ...pa nije ovo pismeni iz srpskog bre...
    ...

Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    191

Citat Original postavio Zazijavalo Pogledaj poruku
    Što bi ti bila interesantna riba da nemaš jaja.

Moram da imam jaja da se odbranim od takvih nasrtljivaca kao sto je on i ti.
    Danas devojka mora da bude i musko i zensko da bi uspela u zivotu.

Ukratko:
    Tip, koji je otovren za sve i svasta, pokusao je da me iskoristi dok me je vozio na nastup. Kada sam pristala na seks sa njim, on je ustuknuo. A on se lozi na istocnjacku filozofiju.

Elita Violetna (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1138

Da, nisi promašila, takvi su, laju i ništa na kraju
    Saper vedere
    "Људи који не могу владати својим срцем, још мање могу владати својим језиком"

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pa zna se da psi koji laju ne ujedaju...

Učlanjen
    14.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Ukratko:
    Tip, koji je otovren za sve i svasta, pokusao je da me iskoristi dok me je vozio na nastup. Kada sam pristala na seks sa njim, on je ustuknuo. A on se lozi na istocnjacku filozofiju.
    Pokusao da te iskoristi...a ti pristala
    Zar se to nekako ne protivureci?

Elita
    Učlanjen
    06.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    0

Ukratko:
    Ukratko... nema to veze sa istočnjačkom filozofijom. Ustuknuo je kad ti se digo.

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ali istočnjačka filozofija je prava firma.

Elita Violetna (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1138

Previše pametujući izgubili istu, istrošili je
    Saper vedere
    "Људи који не могу владати својим срцем, још мање могу владати својим језиком"

Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    191

Citat Original postavio Lucky_Luke Pogledaj poruku
    Pokusao da te iskoristi...a ti pristala
    Zar se to nekako ne protivureci?
    Ja sam veca New Age filozofkinja od njega. Znala sam da ne sme nista da mi uradi, jer svi ti tako sirokih pogleda su u stvari najograniceniji. Da nisam bila tako sigurna ne bih pristla, a sa sbom nosim i moja odbrambena sredstva.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja sam veca New Age filozofkinja od njega. Znala sam da ne sme nista da mi uradi, jer svi ti tako sirokih pogleda su u stvari najograniceniji. Da nisam bila tako sigurna ne bih pristla, a sa sbom nosim i moja odbrambena sredstva.
    ....jel spavas ti nekad???

Aktivan član Mickey Fine (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    97

Citat Original postavio Zazijavalo Pogledaj poruku
    Ukratko... nema to veze sa istočnjačkom filozofijom. Ustuknuo je kad ti se digo.
    Bravo, prozreo si modernog pevaca.

Učlanjen
    14.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

pa jel te zvao danas? Mislim danas je juce sutra.
    jel` zvao?

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Neka ljudi, neka peva.

Učlanjen