mp3 pleyer -kako da uradim upgrade..:)

kada nesto crkne ,to znaci da ne bi trebao nikakve znake zivotane da daje..zar ne?
a moj mp3 ,kada ga ukljucis u komp. on se ponasa kao da radi,znaci iscrta mu se na ekranu kao da mu se puni baterija,,komp ga prepoznaje,,,
mislim da mu je pukao softver jer komp ponekad daje obavestenje da novi hardver nije sredio svoju databazu...
i da ne moze da ga ocita....
a inace ,na ovom mp3 proizvodjac napominje da bi mu trebalo sa vremena na vreme uraditi upgrade,,ali ja ne znam kako se to radi...
 
Nije u pitanju upgrade...taj koji ti je to prodao i rekao nema pojma sa tehnikom...kao sto rece Harambasa upgrade znaci nadogradnja a to sa mp3 playerom ne moze da se radi....svaki uredjaj tog tipa ima firmware fabricki softver koji u nekim slucajevima kao sto je mozda tvoj treba povremno UPDATE-ovati ...mada sumnjam da je to u pitanju posto je koliko sam shvatio tebi isti windows ranije prepoznavao mp3 player a sada nece da ga procita...moguce da ti je crkla memorija na mp3 playeru...ako nista drugo probaj da pronadjes sajt firme koja je proizvodjac tih mp3 playera skini novi softver ako ga ima i probaj nekako da ga instaliras tj. flashujes ili kako god. ako ti to ne pomogne najverovatnije je u pitanju crkavanje uredjaja
 
@zaimb

KOLIKO PUTA ćeš jedne te iste teme vrtiš u krug i da ih ponavljaš u ovom ili onom obliku?! Jel bilo pre reči o tom Sansa disku? Jeste :arrow: http://forum.krstarica.com/threads/293409 , dobila si uputstvo na toj temi šta da radiš, e sad što to ne može ili ti nisi znala da odradiš, ne znači da opet treba da se ponavljaš!

I NE DUPLIRAJ teme više kad već imaš postojeće, ti nikako da prestaneš sa tim! :confused:
 
@zaimb

KOLIKO PUTA ćeš jedne te iste teme vrtiš u krug i da ih ponavljaš u ovom ili onom obliku?! Jel bilo pre reči o tom Sansa disku? Jeste :arrow: http://forum.krstarica.com/threads/293409 , dobila si uputstvo na toj temi šta da radiš, e sad što to ne može ili ti nisi znala da odradiš, ne znači da opet treba da se ponavljaš!

I NE DUPLIRAJ teme više kad već imaš postojeće, ti nikako da prestaneš sa tim! :confused:

pa nije nego se desila ista stvar
pa posto nije pomoglo ,,,to onda sam krenula da trazim novo resenje
,,sta da radim kada sam glupava..pa ne zapamtim sta mi se kaze jedanput
 

Back
Top