Vesna Radusinović i Isidora Bjelica

D

DR

Gost
KLASICAN NEDOSTATAK RECNIKA I KULTURE. PRIMER KRIZE IDENTITETA I KOMPLEKSA - HAJDE DA BUDEMO DRUGACIJE - PA MAKAR I DEGRADIRALE SEBE....ZELIMO BITI PRIMECENE OD DRUGIH. U JAVNOSTI SE TRUDE DA UPOTREBE PAR RECI KOJE SU TAJ DAN PROCITALE U VUJAKLIJI I KOJE POCINJU NA ISTO SLOVO. KAO...MI SMO PAMETNE, ALI KORISTIMO U PISANJU OKO 100 RECI....VEOMA NEPRISTOJNIH....ZOVEMO STVARI PRAVIM IMENOM.
TUGA......
VISE CETE SE OBRAZOVATI AKO UZMETE CASOPIS SVET....MISLIM TAMO SE BAR TRUDE DA NE UPTREBE IZRAZE KOJI NISU DOSTOJNI CITANJA, IZRAZE KOJE CETE CUTI NA ULICI OD PIJANIH LJUDI.
TO JE MOJE MISLJENJE.
STA VI MISLITE?
 
isidora bjelica je tragedija za culo vida, mislim kad je slucajno pogledam dok menjam kanale, moram da odmorim culo vida bar pola sata. covece, kako neko moze da seta onako ruzno, glupo i nekulturno bice.
a vesnica se sva utopi u stolicu kad sedne, ja razumem da voli da klopa, ali ta zena mora da rasiri noge kad sedi u studiju da joj se ne bi oznojile butine. sablasna je.
 
DR:
KLASICAN NEDOSTATAK RECNIKA I KULTURE. PRIMER KRIZE IDENTITETA I KOMPLEKSA - HAJDE DA BUDEMO DRUGACIJE - PA MAKAR I DEGRADIRALE SEBE....ZELIMO BITI PRIMECENE OD DRUGIH. U JAVNOSTI SE TRUDE DA UPOTREBE PAR RECI KOJE SU TAJ DAN PROCITALE U VUJAKLIJI I KOJE POCINJU NA ISTO SLOVO. KAO...MI SMO PAMETNE, ALI KORISTIMO U PISANJU OKO 100 RECI....VEOMA NEPRISTOJNIH....ZOVEMO STVARI PRAVIM IMENOM.
TUGA......
VISE CETE SE OBRAZOVATI AKO UZMETE CASOPIS SVET....MISLIM TAMO SE BAR TRUDE DA NE UPTREBE IZRAZE KOJI NISU DOSTOJNI CITANJA, IZRAZE KOJE CETE CUTI NA ULICI OD PIJANIH LJUDI.
TO JE MOJE MISLJENJE.Toliko su loshe?
STA VI MISLITE?
 
DR:
KLASICAN NEDOSTATAK RECNIKA I KULTURE. PRIMER KRIZE IDENTITETA I KOMPLEKSA - HAJDE DA BUDEMO DRUGACIJE - PA MAKAR I DEGRADIRALE SEBE....ZELIMO BITI PRIMECENE OD DRUGIH. U JAVNOSTI SE TRUDE DA UPOTREBE PAR RECI KOJE SU TAJ DAN PROCITALE U VUJAKLIJI I KOJE POCINJU NA ISTO SLOVO. KAO...MI SMO PAMETNE, ALI KORISTIMO U PISANJU OKO 100 RECI....VEOMA NEPRISTOJNIH....ZOVEMO STVARI PRAVIM IMENOM.
TUGA......
VISE CETE SE OBRAZOVATI AKO UZMETE CASOPIS SVET....MISLIM TAMO SE BAR TRUDE DA NE UPTREBE IZRAZE KOJI NISU DOSTOJNI CITANJA, IZRAZE KOJE CETE CUTI NA ULICI OD PIJANIH LJUDI.
TO JE MOJE MISLJENJE.
STA VI MISLITE?

DELA I.BJELICE SU BLJUTAVA...Shta prichash?
 
Nana:
E, ian, ovde je izgleda fazon - prvo ispljujes, pa posle (krisom) citas....
ovde je svakako poenta biti prochitan i reci shta mislish..samo je pitanje koliko sirine sebi dajesh... da ti se svidjaju razne stvari, da budesh na neki nachin mala svashtara... a oduvek je poznato da kad napadash i dobijash... tako da ko voli nek izvoli...kultura je vec neshto sasvim deseto i ima veze sa svim... :wink:
 
DR:
KLASICAN NEDOSTATAK RECNIKA I KULTURE. PRIMER KRIZE IDENTITETA I KOMPLEKSA - HAJDE DA BUDEMO DRUGACIJE - PA MAKAR I DEGRADIRALE SEBE....ZELIMO BITI PRIMECENE OD DRUGIH. U JAVNOSTI SE TRUDE DA UPOTREBE PAR RECI KOJE SU TAJ DAN PROCITALE U VUJAKLIJI I KOJE POCINJU NA ISTO SLOVO. KAO...MI SMO PAMETNE, ALI KORISTIMO U PISANJU OKO 100 RECI....VEOMA NEPRISTOJNIH....ZOVEMO STVARI PRAVIM IMENOM.
TUGA......
VISE CETE SE OBRAZOVATI AKO UZMETE CASOPIS SVET....MISLIM TAMO SE BAR TRUDE DA NE UPTREBE IZRAZE KOJI NISU DOSTOJNI CITANJA, IZRAZE KOJE CETE CUTI NA ULICI OD PIJANIH LJUDI.
TO JE MOJE MISLJENJE.
STA VI MISLITE?


Reci
 
Ja sam se jednom zajebala i kupila jednu knjigu Isidore B. Slazem se da se dosta proserava i da joj recnik nije pitak (sto ne znaci da je za razmisljanje). Sto se tice kompleksom vise vrednosti opterecene Vesne R., mislim da je to produzetak tabloida Svet. Ali mene ne brinu njih dve, nego cinjenica da su njihove knjige bestseleri, narocito Vvesne R, za koju sopstveni muz kaze ^Kakva je ovo zemlja u kojoj je najcitanija moja zena?^ , sto bi znacilo da su videle svoju sansu za dobrom zaradom na osnovu procene publike, gde je vecina jos uvek nazalost obojena ruzicastim bojama.
 

Back
Top