popmoc oko igri za moj starudiju

Iwan91

Elita
Poruka
15.249
Ovako posto nisam neki gejmer a imam poprilicno star komp mozete da mi kazete koje igre bi mogle na ovom kompu:
intel celeron 2.4 klokovan na 3.2
1 gig ddr1
raedon 9600 pro 256 mb ddr1
u principu zanimaju me neke trke, strategije i po neka pucacina
svaki predlog je dobrodosao, i hvala unapred :)
pozzZZz
 
Izadji na sajt sveta kompjutera, tamo imas pored redovnog broja i arhivu svih prethodnih brojeva, a u svakom broju po desetak opisa aktuelnih igrica. Tu mozes naci minimalnu i pozeljnu konfiguraciju, kao i ocenu za datu igricu. Mozes videti i kako je grafika odradjena i procitati tekst kako bi se upoznao o cemu se radi u toj igrici. To ti je najbolje, da mi ne pogadjamo tvoj ukus...
 
pod jedan hvala jnikola78
pod dva samo sam trazio pomoc, tj. preporuku za neku provereno zanimljivu i dobru igricu koja bi radila na ovom kompu, na internetu znam da se snadjem ali ne znam sta da trazim jer ne pratim polje igrica, zato mislim da je bolje da trazim preporuku od ljudi koj iznaju nego da cvrljam po internetu, pa da skidam dva dana igricu koja na kraju nece raditi na ovome ili ce biti krs...
ako neko ima neku preporuku hvala, a komentare kao sto je nicsov molim vas zaobidjite na ovoj temi..:)
 
Ovako posto nisam neki gejmer a imam poprilicno star komp mozete da mi kazete koje igre bi mogle na ovom kompu:
intel celeron 2.4 klokovan na 3.2
1 gig ddr1
raedon 9600 pro 256 mb ddr1
u principu zanimaju me neke trke, strategije i po neka pucacina
svaki predlog je dobrodosao, i hvala unapred :)
pozzZZz

:think:
-Need for speed underground(ovi ostali delovi su nekako :thumbdown:)
-Comand and Conquer Generals,Medieval 2 total war,Rome Total war........
-Max Payne1&2,Call of duty i ajd canteri:roll:

Eto mog perspektivnog misljenja......:lol:
 
:think:
-Need for speed underground(ovi ostali delovi su nekako :thumbdown:)
-Comand and Conquer Generals,Medieval 2 total war,Rome Total war........
-Max Payne1&2,Call of duty i ajd canteri:roll:

Eto mog perspektivnog misljenja......:lol:


underground 2 imam non stop na kompu on mi je najaci sto se tice voznji, max payne 2 sam obrno 3 puta, call of duty takodje i kanter igram ponekad online...

ovo ostalo cu polako da skidam tnx..:)
 
Ovako posto nisam neki gejmer a imam poprilicno star komp mozete da mi kazete koje igre bi mogle na ovom kompu:
intel celeron 2.4 klokovan na 3.2
1 gig ddr1
raedon 9600 pro 256 mb ddr1
u principu zanimaju me neke trke, strategije i po neka pucacina
svaki predlog je dobrodosao, i hvala unapred :)
pozzZZz

probaj pod obavezno F.E.A.R. i F.E.A.R. Extraction Point, ako nisi dosad. Efekti i krljanje DO JAJA.....:bye:
 
Pazi ovako-od NFS serijala mislim da mozes da ides maksimalno do Carbona,mozda cak i Pro Street ali nisam siguran.
Colin-a 05 mozes da guras bez problema,Dirt vec ne mozes.
Od strategija-Warcraft 3 TFT naravno,C&C Generals,Rise of Nations,Rise of Legends (toplo preporucujem)...
Mozda se setim jos necega...
 
Rome total war mi se nije nesto svideo. Generali su jako dobri. Sto ne probas tiberium wars? Kontam da moze kod tebe. Novije u nizu od generala i extra je, samo je malo veci iso fajl(7 gb), al vredi skidati. Ja sam je kod sebe igrao na 1024 sa high, a imam 1.8 ghz, 1.8 gb ram i x1650 pro 512 mb ddr2
Sta si jos skidao u tih 25 gb?:whistling:
 

Back
Top