Da li bi vlada Srbije trebala da plati otkup za eventualnu otmicu nekog političara ?

Nije vazno za koga...pitanje je da li bi vlada pristala na ucenu!

Kako bre nije vazno,nije isto ako otmu coveka,gradjanina srbije a pogotovu politicara i naprimer ako otmu Chedu,Chanka,onu Kolundziju koju cu da tuzim zbog stomacnih problema svaki put kad je vidim na tv-u i jos neke :rtfm:

p.s-a ti gore prestani vec jednom da namigujes :roll:
 
Ako je otet od strane političkih neistomišljenika - da. Nema veze da li je reč o političaru iz vladajuće koalicije ili iz opozicije, morali bi da plate jer je političarima zagarantovano da ne budu ugroženi zbog svog posla ;) A ako bi nekoga oteli zato što je petljao sa mafijom, jurio komšijinu ženu i sl. onda to već nije Vladin problem.

Pa evo recimo,kada bi bio otet Bozidar Djelic iz nepoznatih razloga da li bi vlada trebala da pristane na ucenu ili ne?Da li bi se pre odlucila za pokusaj oslobadjanja uz primenu sile bez obzira na moguce zrtve!
 
Pa evo recimo,kada bi bio otet Bozidar Djelic iz nepoznatih razloga da li bi vlada trebala da pristane na ucenu ili ne?Da li bi se pre odlucila za pokusaj oslobadjanja uz primenu sile bez obzira na moguce zrtve!

Kako iz nepoznatih razloga? Nikoga ne otimaju tek tako.
Ako su ga oteli samo zbog para i hoće samo otkup onda vladu treba baš da briga i ne treba da se mešaju ;) Da mene sutra otmu neće moj fakultet plaćati otkup već porodica (samo ne znam kojim parama :lol:). Ako čoveka otimaju zbog para to je zato što su procenili da je bogat i da ima za otkup a ne da će se platiti iz državnog budžeta.
Drugo bi bilo da ga otmu i prete jer je politički nešto zeznuo.
 
Kako iz nepoznatih razloga? Nikoga ne otimaju tek tako.
Ako su ga oteli samo zbog para i hoće samo otkup onda vladu treba baš da briga i ne treba da se mešaju ;) Da mene sutra otmu neće moj fakultet plaćati otkup već porodica (samo ne znam kojim parama :lol:). Ako čoveka otimaju zbog para to je zato što su procenili da je bogat i da ima za otkup a ne da će se platiti iz državnog budžeta.
Drugo bi bilo da ga otmu i prete jer je politički nešto zeznuo.

Nema tu prvo,drugo ili trece...traze pare i tacka...pitanje jeste hipoteticko ali je stvarno tesko odluciti sta uraditi u takvoj situaciji...nijedna normalna vlada na svetu ne bi pristala na ucenu,a za ovu nasu nisam siguran!
 
Nema tu prvo,drugo ili trece...traze pare i tacka...pitanje jeste hipoteticko ali je stvarno tesko odluciti sta uraditi u takvoj situaciji...nijedna normalna vlada na svetu ne bi pristala na ucenu,a za ovu nasu nisam siguran!

Da sam ja na mestu predsednika vlade uputila bih ih na porodicu otetog i ne bih dala pare ;)
 
Da sam ja na mestu predsednika vlade uputila bih ih na porodicu otetog i ne bih dala pare ;)

Polako bre...otmicari traze pare od vlade,evo recimo za Nenada Canka...ne traze pare od njegove porodice jer znaju da porodica nema bas toliko puno para...Da si ti Boris Tadic da li bi rekla Mirku Cvetkovicu da vadi pare iz budzeta ili bi rekla Ivici Dacicu da vadi Canka silom pa makar i neuspesno ?
 
јесте, његош у почетку
после си и уга унапредио:rtfm::mrgreen:

Uf,pa ako je onaj kokainko neko unapredjenje u odnosu na Njegosha :roll:

Nisi mi odgovorio,jesi li iz pogrebnog preduzeceta il' jok?:rtfm:

Polako bre...otmicari traze pare od vlade,evo recimo za Nenada Canka...ne traze pare od njegove porodice jer znaju da porodica nema bas toliko puno para...Da si ti Boris Tadic da li bi rekla Mirku Cvetkovicu da vadi pare iz budzeta ili bi rekla Ivici Dacicu da vadi Canka silom pa makar i neuspesno ?

Meni je mnogo logicnije da drzava otme Nenada Chanka a da ga teroristi spashvaju.......ako cemo pravo :roll:
 
Polako bre...otmicari traze pare od vlade,evo recimo za Nenada Canka...ne traze pare od njegove porodice jer znaju da porodica nema bas toliko puno para...Da si ti Boris Tadic da li bi rekla Mirku Cvetkovicu da vadi pare iz budzeta ili bi rekla Ivici Dacicu da vadi Canka silom pa makar i neuspesno ?

Ja ga ne bih vadila ni milom ni silom :rumenko:
Ako bih baš morala rekla bih da probaju na silu ali pare ne bih dala nikako.
 
Uf,pa ako je onaj kokainko neko unapredjenje u odnosu na Njegosha :roll:

Nisi mi odgovorio,jesi li iz pogrebnog preduzeceta il' jok?:rtfm:

е, немо да те упишем у основну школу!:mrgreen: ако си уга унапредио, значи да је он ТЕК ПО УНАПРЕЂЕЊУ стекао наслов СЛАВНИ СИН ОРЛА!:rtfm: јел то у реду?

погребно предузеће?
ел то има неке везе са неким крунама? дуплим, можда?:dontunderstand:
:mrgreen:
 
Ja bi ig poslo da vade Chanka i da utepaju i teroriste i nesrecnim slucajem Chanka.......sta ces deshava se,razmena vatre.........:mrgreen:

е, немо да те упишем у основну школу!:mrgreen: ако си уга унапредио, значи да је он ТЕК ПО УНАПРЕЂЕЊУ стекао наслов СЛАВНИ СИН ОРЛА!:rtfm: јел то у реду?

погребно предузеће?
ел то има неке везе са неким крунама? дуплим, можда?:dontunderstand:
:mrgreen:

E a nisam video tj. sad sam video,ucinilo mi se da si napisao-sad si ga,kad ono-si i uga unapredio.......:hahaha:

A na ovu provokaciju dole necu ni da odgovorim.
 
Poslednja izmena:

Back
Top