KAKO?!

Ulice

Aktivan član
Poruka
1.773
Kako da se desi nesto, a da ja uspem da odem na EXIT?!
Naime, nemam para, moji me ne pustaju (sto je usko povezano sa tim da nece da mi daju novac), nemam kako tamo da odem i da se vratim...
Aj, vi ste kreativni ljudi, razradite neki kreativan plan za mene...
Pozzzzz...:bye:

P.S. ovu temu sam postavila ovde, jer je ovo, jelte, klasican tinejdzerski problem.
 
Ubi rositelje i nadji posao...

Ili pitaj nekog ko mrzi tvoje roditelje da ti plati da ih ubijes...dve musice jednim nozem.

Salim se...ne znam kako da ti pomognem, ja nisam isao dalje od mamine noge...
 
Baba i deda,ako imaju,neka ti daju pare,
a ti zamoli svoje i kaži im da si štedela i štedela
i da bi silno volela da ideš.:mrgreen:

Šalim se,ne znam.
 
Kako da se desi nesto, a da ja uspem da odem na EXIT?!
Naime, nemam para, moji me ne pustaju (sto je usko povezano sa tim da nece da mi daju novac), nemam kako tamo da odem i da se vratim...
Aj, vi ste kreativni ljudi, razradite neki kreativan plan za mene...
Pozzzzz...:bye:

P.S. ovu temu sam postavila ovde, jer je ovo, jelte, klasican tinejdzerski problem.

Ja bih se da sam na tvom mjestu predala.;)
 
Zajebi svoje, spakuj stvari i beži od kuće.
Kad prođe Exit, vrati se puzeći i lepo ih zamoli da te prime nazad uz komentar
"Neće se više ponoviti"
Naravno, isto uradi i sledeće godine.
 
Pa,ondaK od nekog drugog uzmi.

Al' razmisli koliko ćeš samo problema da napraviš da bi otišla tamo
i da l' ćeš se nakon svega osećati lepo.
 
Hebiga...ja kod tebe ne vidim izlaz.
Ocigledno ti nije sudjeno da ides na EXIT...:(

Znas li makar neku ideju kako da nabavis novac? Mozes da krades bakarne stvari i da prodajes...moj drug je tako dosta zaradio para, a i bol u ledjima.
 
Kako da se desi nesto, a da ja uspem da odem na EXIT?!
Naime, nemam para, moji me ne pustaju (sto je usko povezano sa tim da nece da mi daju novac), nemam kako tamo da odem i da se vratim...
Aj, vi ste kreativni ljudi, razradite neki kreativan plan za mene...
Pozzzzz...:bye:

P.S. ovu temu sam postavila ovde, jer je ovo, jelte, klasican tinejdzerski problem.

Савет: послушај родитеље, управу су.
 
Kolko ti imas godina?Ako je ispod 18 onda ti nemas sta da radis na EXIT-u,ja ti licno savetujem da sacekas jos koju godinu,da postanes zrelija i onda idi gde stignes.Roditelji su uglavnom u pravu.Mozda kad bi isao neko od tvojih starijih braca ili sestara ili rodjaka ako ih imas onda verujem da bi bilo ok,ali sama sa prijateljima onda stvarno ne bi trebala.
Strpi se jos malo
;)
 
Kako da se desi nesto, a da ja uspem da odem na EXIT?!
Naime, nemam para, moji me ne pustaju (sto je usko povezano sa tim da nece da mi daju novac), nemam kako tamo da odem i da se vratim...
Aj, vi ste kreativni ljudi, razradite neki kreativan plan za mene...
Pozzzzz...:bye:

P.S. ovu temu sam postavila ovde, jer je ovo, jelte, klasican tinejdzerski problem.

Bice jos Exita,polako zivot je pred tobom a ove godine program je krsh!
A ako bas hoces ukradi roditeljima lovu i pobegni od kuce,ali razmisli sta ce biti kad dodjes kuci i da li ces imati gde da se vratis!;)
 
Kolko ti imas godina?Ako je ispod 18 onda ti nemas sta da radis na EXIT-u,ja ti licno savetujem da sacekas jos koju godinu,da postanes zrelija i onda idi gde stignes.Roditelji su uglavnom u pravu.Mozda kad bi isao neko od tvojih starijih braca ili sestara ili rodjaka ako ih imas onda verujem da bi bilo ok,ali sama sa prijateljima onda stvarno ne bi trebala.
Strpi se jos malo
;)

Za manje od dva meseca punim 18, nisam bas klinka...al stvarno ne znam sta da uradim, posebno zbog para, u steku nemam nista, zato sto sam glupaca...
 
Popricaj sa njima, mada ne verujem da ce da bude efektivno
Povedi nekog u koga imaju poverenja

Moji da se pitaju i da mogu da kontrolisu slobodu kretanja me ne bi pustili ni do marketa samu :D
Jedva su mi dali pare za ovaj Exit i to zato sto idem sa bratom
 
dobro, dobro, shvatila sam, hvala sto ste mi srusili i poslednje delice nade...mislila sam da cu naici na malo vise podrske ovde...
ma, naravno da cu ih na kraju poslusati, pa bez para ne mogu nista...
 
Ahahaha...zlo vlada ovim forumom.:twisted:

Sala..pa ***, samo smo iskreni... Jedino ako ti nekako uspes da zamolis roditelej da te puste ili ako imas hrabrosti da pobegnes od kuce...a i ako znas kako da zaradis lovu.:P
 

Back
Top