Da li neko ima iskustava sa ordinacijom sveti vid?
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Da li neko ima iskustava sa ordinacijom sveti vid?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Da li neko ima iskustava sa ordinacijom sveti vid?

Da li je mozda neko skidao dioptriju laserskim putem ili ugradjivao vestacka sociva? Volela bih da mi neko da vise informacija o tome, ako je ikako moguce jer bih ja radila operaciju u avgustu. Zanima me posle koliko dana mozes normalno da radis, pises, kucas na kompu i sl.? Zapravo, dobrodosla mi je bilo kakva informacija. Hvala.

gost 4554 nije na forumu
    На тебе се, Господе, поуздах, да се не постидим до века
    Buduća legenda
    Učlanjen
    12.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Poznajem ljude koji vode ovu specijalističku ordinaciju, i veruj nalazićeš se u najboljim rukama....
    Pozzz, i ne dvoumi se, ono što je najbolje u oblasti oftalmologije u SCG nalazi se u Svetom Vidu....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Hala puno na optimisticnom odgovoru:-)
    Da li mozda znas neke detalje oko operacije? Ja sam danas zvala njih i sve se raspitala ali bih volela da porazgovaram sa nekim ko je bas radio operaciju jer nisam sigurna da mogu sebi da priustim mesec dana hodanja "naslepo" posle operacije posto treba da pocnem da radim i volela bih da sve bude maksimalno efikasno i brzo. Osim toga, ne podnosim bol bilo kakve vrste i u stanju sam da izudaram nekoga ko mi je nanese sve i da je lekar hiljadu puta a posebno ne mogu da podnesem ljude koji ne mogu da mi bol ublaze i volela bih da prodjem bez ikakvih mucenja i patnje a za sumu od koje se moze kupiti sasvim pristojan polovan auto zaista mislim da nema smisla trpeti ikakvu bol:-))))))))))))

gost 4554 nije na forumu
    На тебе се, Господе, поуздах, да се не постидим до века
    Buduća legenda
    Učlanjen
    12.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Milena26
    Hala puno na optimisticnom odgovoru:-)
    Da li mozda znas neke detalje oko operacije? Ja sam danas zvala njih i sve se raspitala ali bih volela da porazgovaram sa nekim ko je bas radio operaciju jer nisam sigurna da mogu sebi da priustim mesec dana hodanja "naslepo" posle operacije posto treba da pocnem da radim i volela bih da sve bude maksimalno efikasno i brzo. Osim toga, ne podnosim bol bilo kakve vrste i u stanju sam da izudaram nekoga ko mi je nanese sve i da je lekar hiljadu puta a posebno ne mogu da podnesem ljude koji ne mogu da mi bol ublaze i volela bih da prodjem bez ikakvih mucenja i patnje a za sumu od koje se moze kupiti sasvim pristojan polovan auto zaista mislim da nema smisla trpeti ikakvu bol:-))))))))))))
    Ne, nisam oftamolog, samo znam vlasnika, human čovek koji je puno uložio u ordinaciju...
    Neće biti problema, Milena...

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Re: Da li neko ima iskustava sa ordinacijom sveti vid?

Da li je mozda neko skidao dioptriju laserskim putem ili ugradjivao vestacka sociva? Volela bih da mi neko da vise informacija o tome, ako je ikako moguce jer bih ja radila operaciju u avgustu. Zanima me posle koliko dana mozes normalno da radis, pises, kucas na kompu i sl.? Zapravo, dobrodosla mi je bilo kakva informacija. Hvala.
    Radila sam igrom slucaja u zgradi gde se nalazi ova bolnica...radoznala sam bila da li je sve to tako dobro kako se reklamira i veruj da mi je svakood njih rekao sve najbolje...svi su bili prezadovoljni...bolje reklame od toga nema...

Početnik
    Učlanjen
    17.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ...

Vidi, i sam sam imao problema sa okom, prvo povreda, pa dve operacije, slicne kao sto tebe cekaju, s tim sto mi je i nerv ostecen. Nemam direktnog iskustva sa ljudima iz sv. vida, ali sam cuo neke traceve. No, kod tebe, koliko sam shvatio, rec je o rutinskoj operaciji, transplatacija sociva, zar ne? To bi trebalo da odrade bez muke! U svakom slucaju su bolji od kasapina po drzavnim bolnicama! Dobices svu potrebnu paznju i negu! Samo hrabro, bol ce biti prisutan, ali ne u toj meri koju ti ocekujes!
    Nadam se da sam ti bar malo pomogao! Pozdrav! Boki

Elita
    Učlanjen
    16.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Moja mama je u Rusiji radila keratotomiju(valjda se tako zove skidanje dioptrije)pre 15 godina.Pre operacije je imala -6 i nosila sociva. Sve je bilo ok nekoliko meseci a onda se dioptrija vratila. Sad nosi naocare -3 i nikad se vise nije mogla vratiti na sociva a kad ode kod lekara svi u cudu gledaju njenu roznjacu kako su je lepo iseckali. Raspitaj se ti jos o toj operaciji i to kod ljudi koji su se operisali. Moja mama se ne zali samo joj je krivo sto se dioptrija vratila a posle operacije ne moze vise da nosi sociva. Sama operacija ne boli ali kad prodje dejstvo anestetika bar nedelju dana ti ni lekovi protiv bolova nece pomagati. Osim toga mesecima kasnije ne smes naprezati oci,u pocetku neces moci citati ni naslove u novinama pa ako ucis ili studiras mozda ce ti reci da ti se dioptrija vratila zato sto kad nesto citas ne `setas` po stranici glavom vec ocima. Ja mislim da je to glupo a moja mama kaze da se ne bi ni operisala da je znala da ponovo mora nositi naocare jer to i nije bila neka dioptrija.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

E sad ste me uplasili:-((((((
    Ja sam danas zvala i pitala sam da li bih npr. mogla da razgovaram sa nekim ko je to vec radio i oni su rekli da bi mi organizovali susret ako bih htela. Osim toga, rekli su mi da bola nema, da eventualno oko moze da bude crveno od anestezije ali da to nije bol a moze i da bude pojacan ocni pritisak ali dobijas terapiju pa ne boli. Mene samo brine da li cu moci odmah da pocnem da radim da ne pauziram sa poslom duze od dve nedelje jer sam tek pocela da radim.

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano samo da kazem

E sad ste me uplasili:-((((((
    Ja sam danas zvala i pitala sam da li bih npr. mogla da razgovaram sa nekim ko je to vec radio i oni su rekli da bi mi organizovali susret ako bih htela. Osim toga, rekli su mi da bola nema, da eventualno oko moze da bude crveno od anestezije ali da to nije bol a moze i da bude pojacan ocni pritisak ali dobijas terapiju pa ne boli. Mene samo brine da li cu moci odmah da pocnem da radim da ne pauziram sa poslom duze od dve nedelje jer sam tek pocela da radim.
    Milena ako nemas nekih vecih problema mislim ako ta dioptrija nije velika nemoj bezveze da dajes pare i izlazes se mogucem riziku i za posao i za vid nego ili stavi sociva sto isto nije lose resenje ako ne volis naocare ili pogledaj i vidi koliko je modernih i atraktivnih okvira da prosto ne mozues da izaberes...ja imam kratkovidost -2 na svakom oku i naocare nosim jos od srednje skole...nikad zbog tog nisam imala neki kompleks i biram uvek najmoderniji okvir jer je to napokon odavno deo moga lica...Ljudi danas nose i stakla bez dioptrije samo da bi izgledali modernije pa razmisli malo o ovome...U te bolnice idu samo oni koji ne daj boze imaju kataraktu glaukom ili neko ocno oboljenje koje iziskuje operaciju a ako od toga nemas nista osim samo eto kratkovidosti poslusaj me i mani se operacija u zivotu...kad omatorimo imacemo ih sigurno to tako ide a sad pravac u opticarsku radnju stvarno ima prelepih naocara...

Elita Dovla (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    211

Podrazumevano Re: samo da kazem

Citat Original postavio ariela
    Milena ako nemas nekih vecih problema mislim ako ta dioptrija nije velika nemoj bezveze da dajes pare i izlazes se mogucem riziku i za posao i za vid nego ili stavi sociva sto isto nije lose resenje ako ne volis naocare ili pogledaj i vidi koliko je modernih i atraktivnih okvira da prosto ne mozues da izaberes...ja imam kratkovidost -2 na svakom oku i naocare nosim jos od srednje skole...nikad zbog tog nisam imala neki kompleks i biram uvek najmoderniji okvir jer je to napokon odavno deo moga lica...Ljudi danas nose i stakla bez dioptrije samo da bi izgledali modernije pa razmisli malo o ovome...U te bolnice idu samo oni koji ne daj boze imaju kataraktu glaukom ili neko ocno oboljenje koje iziskuje operaciju a ako od toga nemas nista osim samo eto kratkovidosti poslusaj me i mani se operacija u zivotu...kad omatorimo imacemo ih sigurno to tako ide a sad pravac u opticarsku radnju stvarno ima prelepih naocara...
    Sve je to divno ali te naocare dosade. Ja ih nosim od prvog razreda osnovne (znaci 10-15) godina. Do petog sestog razreda sam menjao dva-tri okvira godisnje jer kao klinac nisam pazio i zbog toga sam dobijao kazne od roditelja. Posle sam smanjio na jedne godisnje ali ne i dalje jer i dan danas ne znam da se cuvam. Ili uletim (nezeljeno) u neku tucu, ili me neko pogodi grudvom... ma nema sanse duze od godinu dana da imam jedan okvir. Jednostavno nije problem ni u parama nego su mi vise dosadile svako jutro kao masina ni ne otvorim oci one su mi vec na glavi, cim je neki fudbal, odbojka imam problem gde da ih ostavim, kad sam isao na lekarski za vozacku jedva sam prosao jer su stakla izgrebana (i to ona kao sa 12 slojeva zastite i koja ne mogu da se ogrebu) jednostavno popi*deo sam vise od njih. Sve devojke koje su mi prilazeile bile su na moru ili na bazenu dok mi naocare nisu bile na glavi i SVE devojke koje su bile sa mnom su me prvo upoznale bez njih pa su tek onda saznale da ih nosim i onda nije bilo problema. Cim mi padne neka kinta idem na tu lasersku operaciju pa sta mi bog da.

Početnik
    Učlanjen
    13.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Očna klinika "Zenit"

Da li je neko čuo nešto o očnoj klinici "Zenit"? Da li ima nekih iskustava? Mogu se naći njihove kontakt informacije na netu. Ja sam ih zvao pre jedno godinu dana i, osim poznate operacije skidanja dioptrije, pomenuli su mi i zaustavljanje rasta dioptrije, što bi meni bilo od pomoći, a ne vidim na sajtu klinike "Sveti Vid" da oni to radе. Napominjem da je za skidanje dioptrije jedan od uslova da vam ne raste diotrija.
    Poslednji put ažurirao/la Mogly : 13.10.2007. u 20:02

Početnik ikonoborac (avatar)
    Učlanjen
    15.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Што се тиче "Светог вида", моје искуство је да су стручни и савеснии у лечењу, али брате, деру до краја...

Nov član
    Učlanjen
    13.05.2017.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Bolnica Sveti vid... Sve naaaaajgore o njima!!! Bezite odatle dok niste ostali bez vida i gomile novca!!! Nazalost, "po preporuci" osobe koja je tamo radila smo otisli, suprug je video gore nego pre zamene sociva, a za kojom operacijom uopste nije bilo potrebe (SEM NARAVNO DA SE UZME PREKO 4 HILJADE E), vec je moglo da se koriguje laserom, sto mi nazalost saznajemo tek kada smo otisli u Laser focus kod profesora J., ocajni dva meseca posle operacije i bezbroj obracanja Sv. Vidu koji su ga maltene ludim proglasili, sa jedinim odgovorom od njih- ako bas hoce da se koriguje laserom posle zamene sociva, onda ce to biti jedna jako bolna procedura sa oporavkom od mesec dana!!! Odlazimo kod profesora sa kompletnom dokumentacijom i prvi put cujemo da mu uopste nije bila potrebna operacija zamene sociva jer je u pitanju mlad covek i dioptrija koju je u potpunosti bilo moguce resiti laserom!! A to sto sada bukvalno ne vidi ispred sebe sta jede je posledica ugradnje takvih sociva!!! Profesor predlaze laser kojim ce korigovati vid u toj meri da makar moze normalno da funkcionise, a to je bezbolna procedura, te odmah nakon toga moze i na posao da ide! Takodje bih napomenula da je SVETI VID JEDINI koji UNAPRED uzima VAS novac, sto je nama tek sad jasno da to rade jer ne mogu da garantuju ishod operacije i niko im ne moze nista!!! Svi drugi Vam naplacuju tek sutradan na prvoj kontroli kada se uvere da je operacija bila uspesna. Ne dozvolite da Vas UBEDE svojom demagogijom, to je jedna organizacija usmerena samo ka uzimanju novca, a pacijenti i njihov vid ih ne zanimaju!!! Nazalost, mi smo prosli kroz ovo uzasno iskustvo i sve ovo pisem kako bi se u buducnosti ovakvi slucajevi izbegli. Imate zaista dobre klinike, kao sto je Laser focus i pre ovako ozbiljnih intervencija trazite NEKOLIKO MISLJENJA, ali SVETOM VIDU ne verujte!!!!!

Ističe se
    Učlanjen
    29.04.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

I ja sam čuo da neke operacije nisu 80% sigurne u svei vid

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5968

Citat Original postavio NeuroJ Pogledaj poruku
    Bolnica Sveti vid... Sve naaaaajgore o njima!!! Bezite odatle dok niste ostali bez vida i gomile novca!!! Nazalost, "po preporuci" osobe koja je tamo radila smo otisli, suprug je video gore nego pre zamene sociva, a za kojom operacijom uopste nije bilo potrebe (SEM NARAVNO DA SE UZME PREKO 4 HILJADE E), vec je moglo da se koriguje laserom, sto mi nazalost saznajemo tek kada smo otisli u Laser focus kod profesora J., ocajni dva meseca posle operacije i bezbroj obracanja Sv. Vidu koji su ga maltene ludim proglasili, sa jedinim odgovorom od njih- ako bas hoce da se koriguje laserom posle zamene sociva, onda ce to biti jedna jako bolna procedura sa oporavkom od mesec dana!!! Odlazimo kod profesora sa kompletnom dokumentacijom i prvi put cujemo da mu uopste nije bila potrebna operacija zamene sociva jer je u pitanju mlad covek i dioptrija koju je u potpunosti bilo moguce resiti laserom!! A to sto sada bukvalno ne vidi ispred sebe sta jede je posledica ugradnje takvih sociva!!! Profesor predlaze laser kojim ce korigovati vid u toj meri da makar moze normalno da funkcionise, a to je bezbolna procedura, te odmah nakon toga moze i na posao da ide! Takodje bih napomenula da je SVETI VID JEDINI koji UNAPRED uzima VAS novac, sto je nama tek sad jasno da to rade jer ne mogu da garantuju ishod operacije i niko im ne moze nista!!! Svi drugi Vam naplacuju tek sutradan na prvoj kontroli kada se uvere da je operacija bila uspesna. Ne dozvolite da Vas UBEDE svojom demagogijom, to je jedna organizacija usmerena samo ka uzimanju novca, a pacijenti i njihov vid ih ne zanimaju!!! Nazalost, mi smo prosli kroz ovo uzasno iskustvo i sve ovo pisem kako bi se u buducnosti ovakvi slucajevi izbegli. Imate zaista dobre klinike, kao sto je Laser focus i pre ovako ozbiljnih intervencija trazite NEKOLIKO MISLJENJA, ali SVETOM VIDU ne verujte!!!!!
    Ispred bih sedeo po ceo dan i nedao ljudima da im udju u ordinaciju
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Domaćin Sabonis (avatar)
    Učlanjen
    01.11.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    70

Gledqo sam njihovo reklamiranje na Studio B.Ono iako nije naznaceno da je zakupljen termin 100% je to bio.To je bilo tako jadno,na nivou ovih travara sto se reklamiraju po seoskim televizijama
    buongiorno Dio
    lo sai che ci sono anch'io

Buduća legenda dive (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    5141

ja sam svog oca vodila u sveti vid da mu operisu kataraktu 2000-te godine kad su kod nas tek krenule te operacije posle kojih mozes odmah da ides kuci
    tata je na drugom oku potpuno izgubio vid zbog ablacije retine posle operacije na ocnoj klinici klasicnom tehnikom
    imao je tada dve operacije u vrlo kratkom roku, mesec dana sa zavojima na ocima, pod bolovima
    kad je trebalo da se odluci na ovu operaciju, bio je jako uplasen jer bi znacilo da moze da bude potpuno slep..sa kataraktom je imao 20% vida
    otisao je, operisan je
    oporavak je trajao iznenadjujuce kratko
    posle mucenja na ocnoj klinici, ocekivao je makar deo tih bolova
    a nije ih bilo skoro uopste
    bio je prezadovoljan strucnoscu i tretmanom koji je imao u postoperativnom periodu
    sa nase strane, sve preporuke za sveti vid
    na klinci nismo poznavali nikog, niko nam nije bio preporuka
    bukvalno smo usli sa ulice, pa sta nam bog da

Nov član
    Učlanjen
    17.05.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Moje iskustvo je skrooooz drugacije. Radio sam skidanje dioptrije u Svetom Vidu prosle godine kod onog ceha, profesora Rosivala i totalno sam odusevljen efektom operacije i tretmanom osoblja u bolnici, istina da se malo duze ceka ali se totalno isplati jer su mnogo detaljni i posveceni pacijentu. Sve je super, ne nosim naocare i zivim po prvi put slobodno na cemu sam im zahvalan do kraja zivota. A sta se bunite za placanja kada se u euromedicu placa na pultu ispred svih pacijenata i to jos nisi ni video doktora..

Buduća legenda dive (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    5141

Citat Original postavio sloncelonce Pogledaj poruku
    Moje iskustvo je skrooooz drugacije. Radio sam skidanje dioptrije u Svetom Vidu prosle godine kod onog ceha, profesora Rosivala i totalno sam odusevljen efektom operacije i tretmanom osoblja u bolnici, istina da se malo duze ceka ali se totalno isplati jer su mnogo detaljni i posveceni pacijentu. Sve je super, ne nosim naocare i zivim po prvi put slobodno na cemu sam im zahvalan do kraja zivota. A sta se bunite za placanja kada se u euromedicu placa na pultu ispred svih pacijenata i to jos nisi ni video doktora..
    ma ti si iz svetog vida, pa si se registrovao da opovrgnes losa iskustva

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5968

to cim napise velikim slovima zna se da je njihov lazov
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Slične teme

1. Sindikalna prodaja!(razmena iskustava)
    Autor ssunny u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 02.05.2013., 01:37
  2. Krštenje deteta - sveti čin ili sveti zločin?
    Autor Hadrijan u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 296
    Poslednja poruka: 10.11.2011., 12:26
  3. Da li neko ima iskustava sa......
    Autor donna's_brother u forumu Mobilna telefonija
    Poslednja poruka: 02.04.2009., 21:47
  4. Career Training (intership)..ima li neko iskustava?
    Autor Marko ATL u forumu Severna i Јužna Amerika
    Poslednja poruka: 29.08.2007., 10:28

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •