Obozavaoci Devil may Cry igara

-|The MilkMan|-

Primećen član
Poruka
834
Igro je neko???Po meni jako dobra igra, kao da je sa Sony Playstationa, shto i nije tako chudno poshto je pravi Capcom...
646535b.jpg
 
Ja sam malo igrao ovih dana stigao sam do 6 nivoa kad pobedjues ona dva samuraja koji se pretvaraju u maceve , nisam jos uspeo da upotrebim to oruzje . Izludjuju me malo komande J,K,L,I navikao sam na desni i levi klik misa . Solidno uradjena igra ...pozz
 
Zanima me, ako je neko premotao sa oba lika, kako da otkljucam Gallery, veci deo sam otkljucao jer sam presao igru sa Dante-om, a sad igram sa Vergile-om i dosao sam do 10-te misije. Znam da su u pitanju neki rankovi, ali kako da otkljucam galeriju? Btw, iako imam preko 600 igrica, mogu reci da je DMC3 : Dante's awakening najbolja igrica, pored Prince of Persia, makar je to moje misljenje ;)
 
Drug mi je pokazao igru danas...popalio sam se...
Znaci lik ima neku ludu gitaru, i dok cepa taping neprijatelji samo crkavaju okolo..

Kontrole su mi veoma konfuzne, sva uputstva za specijalne poteze su "Hold 6 and then press 3" tipa(wtf), pogubljen sam u prici i nemam pojma sta se desava. Kako da izvodim komboe? Nista ne kontam...
 
Igru sam obrnuo pet puta i jos je igram,nisam otljucao sve stvari jos uvek,mislim na galery.Inace dva puta na easy,dva na normal i jednom na hard.Sad pokusavam na very hard ali nije lako.Meni je bolji Vergil,cini mi se da je brzi od Dantea,ako vam se svidja igra imate i seriju,skinite je odlicna je a ima samo 12 epizoda.
 
Prešao sam je pre jedno godinu dana odlična igra ingame muzika mi se sviđa samo sam na samom kraju kada trebaš da ubiješ onog lika zajedno sa virgil-om skontao da možeš da kupuješ upgrade-ove sa onim crvenim orbovima pošto sam do tada sakupio neznam koliko hiljada kupio sam sve odjedamput.Kasnije sam skinuo save gde možeš da igraš sa nekim virgil-om pretvorenim u neko čudoviše bogzna kao je to otključao taj lik.
 

Back
Top