i... sta ste uradili?

Хмм..Пеле ,то ће се знати тек после 4-ог јула...тада се завршава упис у првом кругу..
А и како да знамо кад смо тек српски урадили... :D
 
Prijemni je prosao ok.Moglo je da bude mnogo gore .Prijemni je velika glupost jer i najgori debil od februaru do juna moze da nauci skoro svaki zadatak prema tome polaganje i ti bodovi sa prijemnog nisu uopse merilo znanja samo bespotrebno stresiranje!!!Kakvi su vasi utisci????? :?: :?: :?:
 
Ja sam iz Bosne,Republika Srpska tacnije i upravo sam zavrsila osnovnu.Stvar je u tome sto mi ovdje nemamo prijemnih.Upisivanje je na principu ocjena iz osnovne.Kao nesto su govorili,testovi u skoli i ostalo,medjutim sve se svelo na prepisivanje od boljih ucenika.(namjerno nisam rekla najboljih jer su oni koji imaju ikakvog pojma o zivotu mogli uraditi te testove).
I, na kraju ispostavilo se da su to u stvari provjere osnovnih skola a ne ucenika kao pojedinaca..OK,znam da je ovo sad kod nas super,bez ikakvog mucenja i ponavljanja kompletnog gradiva jos od februara,ali pitam se sta nas ceka u srednjoj,mislim,vi ste bar nesto ponovili iz prethodnih razreda,a mi........
pozdrav
 
larara:
Ja sam iz Bosne,Republika Srpska tacnije i upravo sam zavrsila osnovnu.Stvar je u tome sto mi ovdje nemamo prijemnih.Upisivanje je na principu ocjena iz osnovne.Kao nesto su govorili,testovi u skoli i ostalo,medjutim sve se svelo na prepisivanje od boljih ucenika.(namjerno nisam rekla najboljih jer su oni koji imaju ikakvog pojma o zivotu mogli uraditi te testove).
I, na kraju ispostavilo se da su to u stvari provjere osnovnih skola a ne ucenika kao pojedinaca..OK,znam da je ovo sad kod nas super,bez ikakvog mucenja i ponavljanja kompletnog gradiva jos od februara,ali pitam se sta nas ceka u srednjoj,mislim,vi ste bar nesto ponovili iz prethodnih razreda,a mi........
pozdrav

iskreno mislim da to bas i nije najbolji sistem jer ako neko nije bas najbolje radio 8 godina (ne mislim na one koji su blejali i koji uopste ne zasluzuju da se upisu sem na 3 godisnje skolovanje) dakle mislim da svakome sem pometnutih treba dati sansu da se ispravi i upise iole normalnu skolu mozda gresim jasno je da prijemni moze donekle da se buba ali mislim da je to samo 30% ako ne i manje morate priznati malo je tesko nauciti 400 zadataka napamet ipak mora nesto da da ostane u glavi posle silnog vezbanja
poz
 

Back
Top