i... sta ste uradili?
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: i... sta ste uradili?

Aktivan član peleplay (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano i... sta ste uradili?

jeste li se upisali gde zelite? :?

Poznat Bliznakinja (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    149

Podrazumevano

Хмм..Пеле ,то ће се знати тек после 4-ог јула...тада се завршава упис у првом кругу..
    А и како да знамо кад смо тек српски урадили...

Aktivan član peleplay (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

pa sta miis jedi li uspela/o ? (ja pozurio da mi neko ne mazne temu ) Posetite prorocicu

iloveegypt
    Guest

Podrazumevano Re: i... sta ste uradili?

HA,HA,HA!!!Vi se jos mucite oko prijemnog,a ja sam vec upisana.Deco,deco.Nova sam ovde pa da vam postavom par pitanja u vezi sa ovom temom:Sta planirate da upisete?Zasto?

Hybrid-Theory-Girl
    Guest

Podrazumevano

Prijemni je prosao ok.Moglo je da bude mnogo gore .Prijemni je velika glupost jer i najgori debil od februaru do juna moze da nauci skoro svaki zadatak prema tome polaganje i ti bodovi sa prijemnog nisu uopse merilo znanja samo bespotrebno stresiranje!!!Kakvi su vasi utisci?????

larara
    Guest

Podrazumevano

Ja sam iz Bosne,Republika Srpska tacnije i upravo sam zavrsila osnovnu.Stvar je u tome sto mi ovdje nemamo prijemnih.Upisivanje je na principu ocjena iz osnovne.Kao nesto su govorili,testovi u skoli i ostalo,medjutim sve se svelo na prepisivanje od boljih ucenika.(namjerno nisam rekla najboljih jer su oni koji imaju ikakvog pojma o zivotu mogli uraditi te testove).
    I, na kraju ispostavilo se da su to u stvari provjere osnovnih skola a ne ucenika kao pojedinaca..OK,znam da je ovo sad kod nas super,bez ikakvog mucenja i ponavljanja kompletnog gradiva jos od februara,ali pitam se sta nas ceka u srednjoj,mislim,vi ste bar nesto ponovili iz prethodnih razreda,a mi........
    pozdrav

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.08.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio larara
    Ja sam iz Bosne,Republika Srpska tacnije i upravo sam zavrsila osnovnu.Stvar je u tome sto mi ovdje nemamo prijemnih.Upisivanje je na principu ocjena iz osnovne.Kao nesto su govorili,testovi u skoli i ostalo,medjutim sve se svelo na prepisivanje od boljih ucenika.(namjerno nisam rekla najboljih jer su oni koji imaju ikakvog pojma o zivotu mogli uraditi te testove).
    I, na kraju ispostavilo se da su to u stvari provjere osnovnih skola a ne ucenika kao pojedinaca..OK,znam da je ovo sad kod nas super,bez ikakvog mucenja i ponavljanja kompletnog gradiva jos od februara,ali pitam se sta nas ceka u srednjoj,mislim,vi ste bar nesto ponovili iz prethodnih razreda,a mi........
    pozdrav
    iskreno mislim da to bas i nije najbolji sistem jer ako neko nije bas najbolje radio 8 godina (ne mislim na one koji su blejali i koji uopste ne zasluzuju da se upisu sem na 3 godisnje skolovanje) dakle mislim da svakome sem pometnutih treba dati sansu da se ispravi i upise iole normalnu skolu mozda gresim jasno je da prijemni moze donekle da se buba ali mislim da je to samo 30% ako ne i manje morate priznati malo je tesko nauciti 400 zadataka napamet ipak mora nesto da da ostane u glavi posle silnog vezbanja
    poz

Zainteresovan član em3pac iverson (avatar)
    Učlanjen
    09.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Ja jesam,samo sam pogresila .....

Slične teme

1. Sta bi vi uradili?
    Autor cupkica u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 135