Stara ljubav

А пази сад ако су се она и муж договорили да она остане трудна са неким другим... :mrgreen:

Искрено, знам за такав случај.
Мој другар и његова жена су то урадили. Он није хтео да зна са ким ће она остати трудна. Биле кризне године, пара за вантелесну није било, он знао да не може да има деце, а желео је дете и желео је да остане са њом.
Клинац је пресладак, њих двоје живе у одличном браку, нико не зна (осим њене сестре, мене и мог мужа) да дете није његово. Што је најслађе, син личи на њега! Жена је вероватно бирала. :)
А он је отац и муж какав се само пожелети може!

(Ух, ово је ван теме, али има везе са цитираним постом)
 
taj fenomen opisan u korenima, cosic.
rasna zena u najboljim godinama i kilavi muz koji ne moze ni da je ebbe, kamoli decu da pravi. i ondak ona zaskoci slugu, jakog ko bik, i svi srecni em zadovoljni.
 
Ljudi pomagajte. Stara ljubav ima iza sebe brak koji traje vec 7 godina, ali jos uvek nemaju decu. Ona mi je pre neki dan ispricala za taj problem zasto jos nemaju decu i td. Kao njen suprug je uvek uz nju i ima njegovu podrsku u svakom pogledu, fin je i sl.
Mene sada buni to sto ona to meni sve prica!!! Mi smo u kontaktu stalno, ali je tek sada pocela da mi prica o tim svojim problemima. Ja stvarno ne razumem sta ona time zeli da postigne. Da li joj je potrebna neka avantura, prijatelj ili se budi stara ljubav..., stvarno mi nije jasna???
Hvala unapred!!!

Oce da je kreses mislim sto bi ostala s tobom u kontaktu :) Vjerovatno oce da je ti oplodis posto cikica ne moze pa ce mu podvali :)
 
Ljudi pomagajte. Stara ljubav ima iza sebe brak koji traje vec 7 godina, ali jos uvek nemaju decu. Ona mi je pre neki dan ispricala za taj problem zasto jos nemaju decu i td. Kao njen suprug je uvek uz nju i ima njegovu podrsku u svakom pogledu, fin je i sl.
Mene sada buni to sto ona to meni sve prica!!! Mi smo u kontaktu stalno, ali je tek sada pocela da mi prica o tim svojim problemima. Ja stvarno ne razumem sta ona time zeli da postigne. Da li joj je potrebna neka avantura, prijatelj ili se budi stara ljubav..., stvarno mi nije jasna???
Hvala unapred!!!

Potrebno joj je razumevanje, žena ti otvara njenu dušu i otkriva ti ono što je tišti, iznosi svoju bol i nezadovoljstvo nekom od koga očekuje da će je shvatiti.
Bio sam, u stvari još uvek sam, u takvim situacijama. Ružno bi bilo pomisliti da ona očekuje nešto u maniru LjiS-a.
 
U braku bez dece krizno stanje je permanentno prisutno, ne verujem da je žena gledala u kalendar i posle tačno sedam godina počela da histeriše. Nezadovoljstvo je tinjalo, ali sam čin poveravanja nekom ko joj je nekad bio blizak ne mora ništa da znači, nisu svi paćenici sa LjiS-a, u RL ima odgovornih i razumnih ljudi, koji nisu deformisani i frustrirani jureći snošaj.
 
U braku bez dece krizno stanje je permanentno prisutno, ne verujem da je žena gledala u kalendar i posle tačno sedam godina počela da histeriše. Nezadovoljstvo je tinjalo, ali sam čin poveravanja nekom ko joj je nekad bio blizak ne mora ništa da znači, nisu svi paćenici sa LjiS-a, u RL ima odgovornih i razumnih ljudi, koji nisu deformisani i frustrirani jureći snošaj.

a so lazes narod :lol: :P
 
a so lazes narod :lol: :P

:D Moram, bar malo.

Aj, pošto mi se ne veruje da se ispovedim. To je ona priča koju sam počeo dok smo sedeli u kafani. :rumenko:
Obe moje bivše velike ljubavi imaju sličan problem. Jedna je ostavljena posle desetak godina zato što nije želela decu jureći karijeru i verovatno joj padaju na pamet neke kombinacije, a druga je u toku nekoliko godina već dva puta izgubila bebu, jer ima ozbiljne zdravstvene probleme, pokušava i dalje da postane majka pošto uživa apsolutnu podršku njenog supruga, a hrabrosti joj nikad nije nedostajalo. Druga me brine, a prvu žalim. I vrlo često pomislim kako bi mi bilo da sam ostao kraj neke od njih dve.
 

Back
Top