Ideja za pricu

Pa šta da ti kažem, onda će verovatno i scenario koji dobiješ biti na istom nivou... Možda je bolje da ubediš ljude da ćeš nacrtati ekstra strip koji će probiti granice i biti prvi objavljen srpski strip na američkom tržištu 8)
 
pokvareni (bolesni, perverzni...itd) psihijatar krade secanja od ljudi na svojim seansama...to je njegov nacin da zivi neki zivot jer drugo nije u stanju...
ljudi izlaze osakaceni, nesvesni toga da su im ukradena dragocena secanja...
ali...na jednu seansu mu dolazi duh coveka koji se ubio...njegovo najjace secanje je secanje na sopstvenu smrt...
odlazi...psihijatar stavlja elektrode, zadovoljno trljajuci ruke...ko zna kakvu je emociju sad pokrao (inace, on mnogo voli da iskopava prljavstine tipa zlostavljanja, mracnih tajni...)...posle par minuta agonije, prolama se jeziv krik i psyho zavrsava u lokvi krvi, presecenih vena (a mozes da smislis i neku krajnje bizarnu smrt)...


ovo je na brzaka a i nesto sam gadno raspolozena...inace sam jos gora... :lol:

PS. aje da napravimo anti-heroja...sta mislis o tome? nesto u nastavcima, kratke epizode...hm?
 
anakin:
pokvareni (bolesni, perverzni...itd) psihijatar krade secanja od ljudi na svojim seansama...to je njegov nacin da zivi neki zivot jer drugo nije u stanju...
ljudi izlaze osakaceni, nesvesni toga da su im ukradena dragocena secanja...
ali...na jednu seansu mu dolazi duh coveka koji se ubio...njegovo najjace secanje je secanje na sopstvenu smrt...
odlazi...psihijatar stavlja elektrode, zadovoljno trljajuci ruke...ko zna kakvu je emociju sad pokrao (inace, on mnogo voli da iskopava prljavstine tipa zlostavljanja, mracnih tajni...)...posle par minuta agonije, prolama se jeziv krik i psyho zavrsava u lokvi krvi, presecenih vena (a mozes da smislis i neku krajnje bizarnu smrt)...


ovo je na brzaka a i nesto sam gadno raspolozena...inace sam jos gora... :lol:

PS. aje da napravimo anti-heroja...sta mislis o tome? nesto u nastavcima, kratke epizode...hm?
Sta je anti-heroj? :D :?: :D
 
ovaj hm...
meni se uvek svidjala ideja u luzerima koji spasavaju svet...dakle, ne neko ko je Supermen nego neko sa margine drustva (ili sto bi rekao Gibson "sastrugan sa slivnika")....
elem, ovo je nije preterano originalno...da znas...ali rekoh, da ti dam ideju...
 
anakin:
ovaj hm...
meni se uvek svidjala ideja u luzerima koji spasavaju svet...dakle, ne neko ko je Supermen nego neko sa margine drustva (ili sto bi rekao Gibson "sastrugan sa slivnika")....
elem, ovo je nije preterano originalno...da znas...ali rekoh, da ti dam ideju...

A zašto bi uopšte spasavali svet. Zašto ne bi jednostavno bili luzeri. :?
 
"rupert (codename za [cenzurisano] ali zbog rime malo izgleda banalno) - beba manijak" koja jednog dana otruje kevu alkoholicarku tako sto joj sipa razredjivach u flashu s vinom a posle sebi otfikari djoku iz besa zbog taktichke greshke jer sad ne moze da dohvati cuclu sa vitrine a mleko se ladi, i onda se seti da proba da se podigne kanapom i protivtegom pa obesi se o luster kada namakne omchu oko vrata sto mu se uchinilo kao logichno, u nedostatku iskustva, jer ce mu ruke trebaju za 'vatanje... dovoljno za "pilot" epizodu.
 
Kakve vi bolesne ideje imate, ma napravis lepo neku kataklizmu da crtez bude sto sareniji i u puno boja i onda uzmes nekog lika koji je uspeo da prezivi, on je obican momak koji je primoran da postane junak. Tu mu jos ubacis neku ultrasupergiga moc koju je dobio od suncevih pega,kosmickog zracenja, supstance koja se izlila iz kamiona, od nosenja uglja, od prevelikog igranja igrica(to bi bila dobra fora) itd. Naravno neizbeznu damu u nevolji u koju se i zaljubljuje i imas pricu koja je vec toliko puta ispricana ali dobra tako da mora da uspe :D
 
Skomto sam pricu...
Naravno ovo cu da crtam ali nemam ozbiljne planove s tim:
On je bio baba-sera u kompaniji *****&Co...
Saznao je da mu gazda diluje govnima i pokusao je to da spreci...Ovaj ga je zatrpao govnima...i on je tako postao SuperGovno...
 
Skont'o sam pricu...
Naravno ovo cu da crtam ali nemam ozbiljne planove s tim:
On je bio baba-sera u kompaniji *****&Co...
Saznao je da mu gazda diluje govnima i pokusao je to da spreci...Ovaj ga je zatrpao govnima...i on je tako postao SuperGovno...
 

Back
Top