Ideja za pricu
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Ideja za pricu

Podrazumevano Ideja za pricu

Sada nemam puno toga pametnog da radim pa sam odluio
    da crtam strip.
    Elem,treba mi prica...Tako da koga ne mrzi neka napise nesto sa superherojima i nekog lika ne osmisli
    Hvala.

Primećen član
    Učlanjen
    05.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Poznajem jednog momka koji piše scenarije baš kao što ti želiš, ali... Moramo prvo da vidimo tvoje crteže da se uverimo koliko si ozbiljan 8)

Podrazumevano

Ma ne bi ja to profesionalno da radim i crtam
    Ja to cisto da ubijem dosadu....

Primećen član
    Učlanjen
    05.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Pa šta da ti kažem, onda će verovatno i scenario koji dobiješ biti na istom nivou... Možda je bolje da ubediš ljude da ćeš nacrtati ekstra strip koji će probiti granice i biti prvi objavljen srpski strip na američkom tržištu 8)

anakin
    Guest

Podrazumevano

pokvareni (bolesni, perverzni...itd) psihijatar krade secanja od ljudi na svojim seansama...to je njegov nacin da zivi neki zivot jer drugo nije u stanju...
    ljudi izlaze osakaceni, nesvesni toga da su im ukradena dragocena secanja...
    ali...na jednu seansu mu dolazi duh coveka koji se ubio...njegovo najjace secanje je secanje na sopstvenu smrt...
    odlazi...psihijatar stavlja elektrode, zadovoljno trljajuci ruke...ko zna kakvu je emociju sad pokrao (inace, on mnogo voli da iskopava prljavstine tipa zlostavljanja, mracnih tajni...)...posle par minuta agonije, prolama se jeziv krik i psyho zavrsava u lokvi krvi, presecenih vena (a mozes da smislis i neku krajnje bizarnu smrt)...

ovo je na brzaka a i nesto sam gadno raspolozena...inace sam jos gora...

PS. aje da napravimo anti-heroja...sta mislis o tome? nesto u nastavcima, kratke epizode...hm?

Podrazumevano

Citat Original postavio anakin
    pokvareni (bolesni, perverzni...itd) psihijatar krade secanja od ljudi na svojim seansama...to je njegov nacin da zivi neki zivot jer drugo nije u stanju...
    ljudi izlaze osakaceni, nesvesni toga da su im ukradena dragocena secanja...
    ali...na jednu seansu mu dolazi duh coveka koji se ubio...njegovo najjace secanje je secanje na sopstvenu smrt...
    odlazi...psihijatar stavlja elektrode, zadovoljno trljajuci ruke...ko zna kakvu je emociju sad pokrao (inace, on mnogo voli da iskopava prljavstine tipa zlostavljanja, mracnih tajni...)...posle par minuta agonije, prolama se jeziv krik i psyho zavrsava u lokvi krvi, presecenih vena (a mozes da smislis i neku krajnje bizarnu smrt)...

ovo je na brzaka a i nesto sam gadno raspolozena...inace sam jos gora...

PS. aje da napravimo anti-heroja...sta mislis o tome? nesto u nastavcima, kratke epizode...hm?
    Sta je anti-heroj?

anakin
    Guest

Podrazumevano

ovaj hm...
    meni se uvek svidjala ideja u luzerima koji spasavaju svet...dakle, ne neko ko je Supermen nego neko sa margine drustva (ili sto bi rekao Gibson "sastrugan sa slivnika")....
    elem, ovo je nije preterano originalno...da znas...ali rekoh, da ti dam ideju...

Primećen član
    Učlanjen
    05.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Citat Original postavio anakin
    ovaj hm...
    meni se uvek svidjala ideja u luzerima koji spasavaju svet...dakle, ne neko ko je Supermen nego neko sa margine drustva (ili sto bi rekao Gibson "sastrugan sa slivnika")....
    elem, ovo je nije preterano originalno...da znas...ali rekoh, da ti dam ideju...
    A zašto bi uopšte spasavali svet. Zašto ne bi jednostavno bili luzeri. :?

anakin
    Guest

Podrazumevano

pa zbog dinamike....salim se....dobro pitanje...

Obećava
    Učlanjen
    25.05.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

"rupert (codename za [cenzurisano] ali zbog rime malo izgleda banalno) - beba manijak" koja jednog dana otruje kevu alkoholicarku tako sto joj sipa razredjivach u flashu s vinom a posle sebi otfikari djoku iz besa zbog taktichke greshke jer sad ne moze da dohvati cuclu sa vitrine a mleko se ladi, i onda se seti da proba da se podigne kanapom i protivtegom pa obesi se o luster kada namakne omchu oko vrata sto mu se uchinilo kao logichno, u nedostatku iskustva, jer ce mu ruke trebaju za 'vatanje... dovoljno za "pilot" epizodu.

Primećen član ender (avatar)
    Učlanjen
    08.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Kakve vi bolesne ideje imate, ma napravis lepo neku kataklizmu da crtez bude sto sareniji i u puno boja i onda uzmes nekog lika koji je uspeo da prezivi, on je obican momak koji je primoran da postane junak. Tu mu jos ubacis neku ultrasupergiga moc koju je dobio od suncevih pega,kosmickog zracenja, supstance koja se izlila iz kamiona, od nosenja uglja, od prevelikog igranja igrica(to bi bila dobra fora) itd. Naravno neizbeznu damu u nevolji u koju se i zaljubljuje i imas pricu koja je vec toliko puta ispricana ali dobra tako da mora da uspe

Podrazumevano

Skomto sam pricu...
    Naravno ovo cu da crtam ali nemam ozbiljne planove s tim:
    On je bio baba-sera u kompaniji *****&Co...
    Saznao je da mu gazda diluje govnima i pokusao je to da spreci...Ovaj ga je zatrpao govnima...i on je tako postao SuperGovno...

Podrazumevano

Skont'o sam pricu...
    Naravno ovo cu da crtam ali nemam ozbiljne planove s tim:
    On je bio baba-sera u kompaniji *****&Co...
    Saznao je da mu gazda diluje govnima i pokusao je to da spreci...Ovaj ga je zatrpao govnima...i on je tako postao SuperGovno...

Slične teme

1. Pricam ti pricu.....
    Autor vanjaiks u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 178
    Poslednja poruka: 20.05.2009., 23:32
  2. Nastavi pricu...
    Autor Ahriman u forumu Arhiva
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 18.07.2008., 22:28
  3. NASTAVITE PRICU
    Autor majcheki u forumu Arhiva
    Odgovora: 33