srecan rodjendan

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
eeeee ni patrijote nisu kao sto su bile.
danas je rodjendan jedno velikog srpskog sina,a niko da mu cestita rodjedan.
ili se rukovode onom starom, daleko od ociju, daleko od srca
a secam se onih "lepih" vremena kada je "odlazio", koje suze su se lile, protesti...:(:(
 
evo ga pravi patrijota. cudi me da nije otvoreno nekoliko tema danas o njemu, ipak je on....
ps. ja procitah u nekim nasim "novinama", "jucerasnji" dan, pa rekoh da se pridruzim cestitki:hahaha::hahaha:

:think:

Ma jok,pravi patriota je ovaj iznad.......barem volE da se tako potpisuje :mrgreen:

Mogao si malo ranije,kad vec zvrjis na krsti........

od sada ne smatram pravim srbinom

Sta ne smatras pravim srbinom?:think:
 
:think:

Ma jok,pravi patriota je ovaj iznad.......barem volE da se tako potpisuje :mrgreen:

Mogao si malo ranije,kad vec zvrjis na krsti........



Sta ne smatras pravim srbinom?:think:

sve ove koji nisu znali da je rodjendan , nisu srbi, makar ne pravi

box3,_19_qershor_09-490x320.jpg
 
Rođendanska čestitka Radovanu Karadžiću
Srpski narodni pokret (SNP) "Izbor je naš" čestitao je danas 64. rođendan prvom predsjedniku Republike Srpske (RS) Radovanu Karadžiću, tako što je u više gradova Srpske postavio plakate na kojim piše "Srećan rođendan, predsjedniče!"

Predsednik ove nevladine organizacije Dane Čanković rekao je da je Karadžić predvideo komplikovanje političkih odnosa u svetu i nastojanje značajnih političkih snaga da po svaku cenu proizvedu sukobe na Balkanu i širom sveta.
Radovan Karadžić rođen je 19. juna 1945. u durmitorskom selu Petnjici, kod Nikšića.
Po zanimanju je lekar-psihijatar, a bavi se i književnošću.
Haški tribunal je 1995. godine podigao optužnicu protiv njega. Radovan Karadžić je bio u bekstvu od 1996. godine do 21. jula prošle godine kada je uhapšen u Srbiji i 30. jula izručen Haškom tribunalu.
 
Бивши предсједник Републике Српске Радован Караџић затражио је од Владе Аустрије да му обезбиједи документацију о испорукама оружја муслиманима током рата у БиХ, која му је неопходна за његову одбрану пред Хашким трибуналом.

Писмо сличне садржине Караџић је упутио и Влади Египта, у којем осим информација о испорукама оружја муслиманима у БиХ од априла 1992. до августа 1995. У писму аустријском амбасадору у Холандији Волфгангу Полу Караџић тражи све извјештаје у вези са претрагама просторија Агенције за хуманитарну помоћ земљама трећег свијета /ТВРА/ у Бечу и документа која поткријепљују кршења ембарга на оружје БиХ за које су одговорни малезијски и турски припадници УНПРОФОР-а, који су кријумчарили оружје БиХ из Хрватске.

Писмо сличне садржине Караџић је упутио и Влади Египта, у којем осим информација о испорукама оружја муслиманима у БиХ од априла 1992. до августа 1995. године , тражи и све извјештаје који се тичу активности египатских „светих ратника“ у БиХ у истом временском периоду.

У писму египатском амбасадору у Холандији Ахмеду Амину Фатали бивши предсједник РС тражи и све извјештаје Владе Египта која се тичу везе „Муслиманског браства“ и Алије Изетбеговића у периоду од априла 1992. године до августа 1995. године , као и информације о даљем постојању те групе.

Бивши предсједник РС тражи и све извјештаје, забиљешке и кореспонденцију која се тиче кориштења припадника УНПРОФОР-а, војних посматрача УН, УНХЦР и невладиних организација у БиХ од априла 1992. до августа 1995. године за испоруке оружја, муниције и војне опреме муслиманима у БиХ, као и за обављање активности војне и обавјештајне природе за своје владе или за НАТО.

Bilo na netu.
 
ja ne bih mogao. ali sam od odredjenih forumasa vise puta procitao slicne recenice kada se radilo o mladicu, seselju, karadzicu, arkanu, milosevicu...da ne nabrajam. sta su mislili ja ne znam.

Ja ne znam kako samo Srbi uspeju na nadju takve idole: Mladica (komunistickog porucnika), Seselja (hrvatskog agenta), Karadzica (travara), Arkana (belosvetsku bitangu), Milosevica (americkog coveka) ....
Ipak su Srbi lud narod, sto rekao pokojni dr Raskovic..
 

Back
Top