Školstvo u demokratskoj Srbiji

Sem narkomanije i ostalih blagodeti sve ucestalije i mlacenje profesora.....
Zadnji slucaj danas sa vesti.


Kazu da je imao sve keceve kod nje::think:.A na komentarima ovog videa kazu da i ova profesorka nije bas najcistija!Sve jedno majmun!:roll:.Mogao je to drugacije da resi ovako ce da najebe a ova ce se izvuci(ako je stvarno takva)!
 
Poslednja izmena:
Pa ruku na srce.......da ne ispadne da branim profesore...klinci su cudo...i verovatno postoji neka pred prica o odnosu ucenika prema nastavniku
Radila sam u skoli.....predavala prilicno nepopularne predmeti koji toj deci za ono sto su se skolovali ama osim za malo opste kulture nisu trebali ..ili ne u tom obimu
znali su da rade svasta
Doduse tada sam tek zavrsila fakultet i generacijaks razlika je bila veoma mala.......znali su da budu bezobrazni i porsti do bola
ali sam imala starije koleginice prema kojima su znali ucenici stvarno da budu uzasni..do vadjenja noza i zabadanja u katedru do pretnji..prostakluka itd
svaka prica ima dve strane


u poslednje vreme...vesti

deca pretukla druga iz razreda..mislim nismo procitali grupa profesora pretukla kolegu
pa djak napao profesora
nekako sam sklona...doduse mozda gresim da je klinac verblno i kako god izazvao profesora i to nebrojeno puta pre dogadjaja........profesor nije smeo to da da uradi........da udari...ali na zalost moram da primetim da nekako porfesori nemaju nacina da drskima i bezobraznima stanu na put......posle jako puno pretnji ..jednostavno imaju i strah.....ono sta je ucenik uradio posle..to je tek posebna prica....profesor treba da bude kaznjen..kao pedagog to sebi nije smeo da dopusti
a djak...................pa ako se sad njegovo ponasanje ne bude sankcionisalo..........nece valjati za nega...a bome ni za druge
da li ce uvek tako reagovati burno kad naidje na neku prepreku u zivotu ili samar
 
Poslednja izmena:
a što odmah ubijate...
mislim, čovek je stoka...ali je lupio par ćuški nastavnici/profesorki

njega treba prevaspitati društveno korisnim radom..šteta je što to kod nas nema bližu perspektivu, ali takve treba iskorisiti u korist društva
ne metak u čelo ili potiljak

:cool::ok:....samo bi ubijali.....:dash:
Em sto je pijan.em sto ova nije smela da ga prva udari...em sto je lik mogao ladovina da joj smesti otkaz......citajte malo komentare sa tog videa.....ako je zaista takva popila bi ga istantno!!!
 
ma vidi ja nevaspitanje ne podnosim
ovog gmaza treba tući dok ne propiša krv

ne podnosim ga ni ja
važno je, ali se bojim da naši mediji to neće ispratiti
sudbinu tog malog retardinja posle ovoga
ostaće na tom isečku, mi ćemo se svi zgroziti i nećemo saznati (nadam se da grešim) kako je kažnjen, a valjalo bi da se to objavi..da se priča završi
 
Pa ruku na srce.......da ne ispadne da branim profesore...klinci su cudo...i verovatno postoji neka pred prica o odnosu ucenika prema nastavniku
Radila sam u skoli.....predavala prilicno nepopularne predmeti koji toj deci za ono sto su se skolovali ama osim za malo opste kulture nisu trebali ..ili ne u tom obimu
znali su da rade svasta
Doduse tada sam tek zavrsila fakultet i generacijaks razlika je bila veoma mala.......znali su da budu bezobrazni i porsti do bola
ali sam imala starije koleginice prema kojima su znali ucenici stvarno da budu uzasni..do vadjenja noza i zabadanja u katedru do pretnji..prostakluka itd
svaka prica ima dve strane


u poslednje vreme...vesti

deca pretukla druga iz razreda..mislim nismo procitali grupa profesora pretukla kolegu
pa djak napao profesora
nekako sam sklona...doduse mozda gresim da je klinac verblno i kako god izazvao profesora i to nebrojeno puta pre dogadjaja........profesor nije smeo to da da uradi........da udari...ali na zalost moram da primetim da nekako porfesori nemaju nacina da drskima i bezobraznima stanu na put......posle jako puno pretnji ..jednostavno imaju i strah.....ono sta je ucenik uradio posle..to je tek posebna prica....profesor treba da bude kaznjen..kao pedagog to sebi nije smeo da dopusti
a djak...................pa ako se sad njegovo ponasanje ne bude sankcionisalo..........nece valjati za nega...a bome ni za druge
da li ce uvek tako reagovati burno kad naidje na neku prepreku u zivotu ili samar

Ja sam u srednjoj školi imao profesora matematike kome smo mi bili poslednja generacija, dakle imao je negde oko 65 godina kad smo maturirali. Sitan, neugledan čičica, vetar bi ga oduvao. Kriterijum u ocenjivanju mu je bio drakonski i mislim da je nekih, brat-bratu, 30% učenika išlo na popravni iz njegovog predmeta. Bio je najomraženiji profesor u školi, ali autoritet koji je posedovao kod učenika, pa i kod profesora, bio je neverovatan. Kao i svugde drugde, bilo je ovakvih bivola ko ovaj sa snimka, koji su drugim profesorima pravili, ne baš ovako ekstremne, ali problematične situacije. Međutim, kod njega, bili su kao vunica. Dao bi im jedinicu u dnevnik sa nekim ironičnim komentarom (koje smo svi voleli da oponašamo), pogledao ih kroz one svoje naočare sa velikom dioptrijom kroz koje su mu oči izledale kao kod sove, a oni bi gledali u klupu. Bez komentara. Ne sumnjam da su mnogi sanjali ovakve megdane, ali kad bi naišli na njega u hodniku... ko što rekoh, vunica. :)

Sve ovo samo da bih rekao - ne može svako da bude profesor. Onog trenutka kada izgubite autoritet (kao profesorka sa snimka) ili se selite u drugu školu ili menjate profesiju.
 

Back
Top