Kako otkacite osobu koja vas muva?

Ja sam elokventna. Volim da razgovaram sa ljudima, tako da se oni dive mojoj sposobnosti da razgovaram sa njima i uvek nadjem interesantnu temu za razgovor. Oni kazu: "Pevacice, ti bi mogla da budes i govornica, ali to vise nije moderno zanimanje. Pesma je ono sto ide uz tebe." Mnogi momci mi pridju i pokusavaju da zapocnu vezu sa mnom. Kada sam nadrndana, a nikada nisam, ali da jesam rekla bih im: "Imam decka." Ako me pita da izadjemo, a ja nisam raspolozena, a uvek sam raspolozena, rekla bih mu: "Nisam raspolozena."
Kako vi odbijate osobu, koja vas muva?

Uglavnom kazem da sam udata. Vecina tu odustane, neki, pak vole da rizikuju :mrgreen:
.......uh, mnogo sam lose volje kad ovolike zelene koristim poslednjih dana :(
 
pa ja sam u fazonu da svakom treba dati sansu.
na kraju krajeva nikada ne znas u kome se sta krije.
mozda od onog od kog se najmanje nadas bude ono sto najvise trazis.
desavalo mi se to
a i prvi utisak zna da bude malo napetiji pa tim jos pre.
ali u svakom slucaju ako ne zelis da ga gledas ocima vise kazes mu da trenutno nisi u fazonu za nova poznanstva i cao
bez lazi bez antipatija, nonsalantno i sa diskretnim smeskom

Odgovor je napisan kao da si žensko,a u profilu ti piše da si muškarac.Ako si žensko-tvoj stav je za svaku pohvalu,ako si muško-takođe,mada je taj stav, za muškarce ,prilično uobičajen.
Da,svakome treba dati šansu.
Previše često devojke zauzimaju gard zato što su uplašene,iznenađene,nepripremljene za "start",a, zatim,odlaze kući nezadovoljne svojom reakcijom i daljim razvojem situacije.Posle cmizdre kako im niko ne prilazi,bla,bla,bla...
Naravno,"pružiti šansu svakom",po mom mišljenju,znači dati priliku da čovek kaže i pokaže ko je i kakav je,ne završiti komunikaciju pre nego je i počela.
O "hemiji" na prvi pogled....pa,suvišno je i govoriti.To je ,po mom mišljenju,više "fizika"nego što je "hemija".
 
Ja sam elokventna. Volim da razgovaram sa ljudima, tako da se oni dive mojoj sposobnosti da razgovaram sa njima i uvek nadjem interesantnu temu za razgovor. Oni kazu: "Pevacice, ti bi mogla da budes i govornica, ali to vise nije moderno zanimanje. Pesma je ono sto ide uz tebe." Mnogi momci mi pridju i pokusavaju da zapocnu vezu sa mnom. Kada sam nadrndana, a nikada nisam, ali da jesam rekla bih im: "Imam decka." Ako me pita da izadjemo, a ja nisam raspolozena, a uvek sam raspolozena, rekla bih mu: "Nisam raspolozena."
Kako vi odbijate osobu, koja vas muva?

Otkacio bi je tako sto bi pozvao tebe da izadjes sa nama i predstavio te kao drugaricu.:hahaha1::hahaha::rotf:
 
Pa uglavnom devojke dignu glavu,kazu vazno im je da u zivotu prodju dobro a nije im vazno bogatstvo.covek pomisli istina je..ali brzo se sazna prava istina.eto kako one odbiju one koji ih muva..svi veruju u boga a cim izadju iz crkve ebu na sva usta zar ne ?zato devojke nebirajte i ne kulirajte mnogo vec ponudjeno uzmite zivot je kratak...toliko od mene #
 

Back
Top