Пријавити превару?

Steinadler

Poznat
Moderator
Poruka
8.736
Надам се да тема није била... дакле када би сте се нашли у ситуацији да видите како цура/дечко вара вашег пријатеља/пријатељицу, да ли би сте то пријавили превареном !?

cheating-girlfriend.jpg
 
Nikada nisam bila u toj situaciji, ali bih sigurno dobro razmislila, jer bih bila u jako nezgodnoj poziciji. Osecala bih se duznom da kazem prevarenoj osobi, ako mi je prijatelj, jer ne zelim da dozvolim da bude izigran-a, ako mogu to da sprecim. Sa druge strane, to je privatna stvar i mislim da se u to iz postovanja ne treba mesati.
 
Надам се да тема није била... дакле када би сте се нашли у ситуацији да видите како цура/дечко вара вашег пријатеља/пријатељицу, да ли би сте то пријавили превареном !?

Nasao se u takvoj situaciji i odma nakon dva piva zvao drugara da mu kazem,nisam mogao nako cist da to odradim,vako svukao dva s nogu i odma tel i nazvao ga. Bed mi bio jer su bili dvije godine u vezi ona s drugim u istom kaficu gdje ja s drugarom na pivi i on dodje i to bude to....Loshe...ali eto drugar je drugar....
 
Надам се да тема није била... дакле када би сте се нашли у ситуацији да видите како цура/дечко вара вашег пријатеља/пријатељицу, да ли би сте то пријавили превареном !?
Не.
А тема је била.
На дому и породици чини ми се.
 
Био сам свједок једне преваре, друг отишао на путовање а она јадна остала сама, па блудница кроз 3-4 дана нађе замјену, видио сам да се љубака са неким ликом на клупици, да ли је на крају примила кобаса то не знам.
Размишљао сам да ли да кажем пријатељу, ођел' ми повјеровати, шта ће се десити ако сазна, и на крају сам одлучио да то прећутим и пустим ствари да иду својим током, у супротном неби се добро завршило ни за кога... то се десило после 6 мјесеци њихове везе, и ево их данас се још држе скупа и после 2 год.
 
Nikad nisam bila u takvoj situaciji, ali bih se žestoko dvoumila šta da radim. Sa jedne strane, radije bih prećutala, da se ne mešam u njihove stvari, a i da ne bih ispala "dežurni krivac" ako oni ipak ostanu zajedno. Sa druge strane, ako se radi o baš dobroj drugarici, ne bih volela da se razočara u naše prijateljstvo zato što sam ćutala.
 
...nedavno sam cula ovu pricu: sestra jednog lika je bila protiv njegove veze tvrdeci da ga ona vara, kad se rodila beba tvrdila je da dete nije njegovo... posle godinu dana odvede on dete na test ocinstva i ispostavi se da je sestra bila u pravu... tuzio je zenu i kad je sud pitao da li se slaze da dete nije njegovo ona odgovorila "ako on tako misli"... osoba koja mi je to pricala je branila - kao varao je i on nju
 
Надам се да тема није била... дакле када би сте се нашли у ситуацији да видите како цура/дечко вара вашег пријатеља/пријатељицу, да ли би сте то пријавили превареном !?

cheating-girlfriend.jpg

ako neka likusa vara mog ortaka prisao bi odma i resio bi sve na mestu i zvao bi ortaka a da ortak vara neku moju drugaricu cutao bi jer jedan ortak vredi vise nego 100 radio mileva
 

Back
Top